Міськрада затвердила надбавки і премії чиновникам

Депутати міської ради Івано-Франківська затвердили надбавки і премії міському голові та працівникам виконкому в тих розмірах, які були визначені на першій установчій сесії міськради.

Міськрада вирішила:

1. Встановити з 04 січня 2011 року міському голові, секретарю міськради, першому заступнику міського гoлови, заступникам міського голови та керуючому справами виконкому міської ради надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

2. Надати в поточному році вищевказаним керівникам матеріальну допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань в розмірах середньомісячною заробітної плати і преміювати їх за результатами праці в межах затвердженого фонду оплати праці, відповідно до Положення про преміювання працівників апарату виконкому міської ради, керівників і їх заступників самостійних відділів і управлінь та працівників окремих структурних підрозділів виконкому міської ради.

За дане рішення проголосувало 48 депутатів.

Цікаво те, що єдиним опонентом даного рішення виступив депутат від фракції «Свобода» Тарас Бережанський. Молодий чоловік нагадав усім присутнім в міській раді про тисячі голодних та малозабезпечених. На його думку, черговий в операційній, який проводить перед операційним столом по 9-10 годин в день потребує грошові винагороди набагато більше. Тарас Бережанський єдиний утримався від голосування.

«Я не за зарплату сюди прийшов працювати» - заявив Анушкевичус. Мер кількома словами розповів, що його сім’я живе на прибутки з бізнесу, тому він забезпечений і без заробітньої плати. «Ви поцікавтеся краще які зарплати у заступників голови облдержадміністрації» - порадив міський голова.


Кількість переглядів - 2458
04.01.2011 20:45
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
галичанин | 05.01.2011 15:06"Свобода" - новітні свині біля розбитого корита! Ганьба! volodumur | 05.01.2011 14:16наші місцеві патріоти добре вміють з бюджету кормитись та рвати на собі
вишиті сорочки за Україну.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги