The Financial Times: Українська влада атакує Тимошенко

У середу прокуратура України оголосила, що порушила кримінальну справу проти Юлії Тимошенко, провідного діяча опозиції і колишнього прем'єр-міністра, пише The Financial Times. Як очікується, 20 грудня Тимошенко висунуть офіційні звинувачення і, можливо, заарештують її, повідомляє журналіст Роман Олеарчик.

Кримінальну справу порушено за підозрами в перевищенні службових повноважень, сказав офіційний представник прокуратури Юрій Бойченко. Повідомити подробиці звинувачень він відмовився. Як вважається, вони пов'язані з імовірним нецільовим використанням коштів від продажу квот на викиди парникових газів. У середу Тимошенко спростувала твердження, що в 2009 році її уряд, всупереч умовам Кіотського протоколу, спрямував ці гроші на виплати пенсій.

Тимошенко заявила, що кримінальна справа має політичне підґрунтя. В останні місяці заарештували кількох найближчих партнерів Тимошенко, нагадує автор. "Кримінальна справа проти Тимошенко може загострити протистояння української опозиції та президента Януковича", - пише він. "Тимошенко стверджує: розслідування проти її політичних однодумців - спроба провчити супротивників і відвернути увагу від імовірної корупції адміністрації самого Януковича і його спонсорів-олігархів", - пише газета.

 

 

15


Кількість переглядів - 3358
18.12.2010 12:07
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги