В обласному центрі Прикарпаття розвиватимуть систему відеоспостереження

Сьогодні в арт-кафе "Хрущ на Вежі" відбулася прес-конференція на тему «Розвиток систем відеоспостереження в місті Івано-Франківську». Поки ініціативу у свої руки взяла компанія «U-Tеаm», встановивши у спальних мікрорайонах міста шість відеокамер. Журналісти, присутні на прес-конференції, мали можливість через відеопроектор побачити в реальномі часі зображення з шести відеокамер, які розміщені в районі вулиці Молодіжної.

В Україні напередодні Євро-2012 влада та правоохоронні органи так само мають завдання впровадження систем відеоспостереження з метою наближення вуличної безпеки до європейського рівня. Як зазначили учасники прес-конференції, європейські міста переходять на якісно новий рівень безпеки, коли всі публічні місця обладнані оглядовими відеокамерами. Так, у Лондоні майже 93% злочинів розкриваються завдяки єдиній системі відеоспостереження.

Директор компанії «U-Tеаm» Тарас Гурик, наголосив, що готовий співпрацювати із органами місцевої влади для розвитку систем відеоспостереження у місті. Так він сказав, що компанія вирішила встановити відеокамери у спальних мікрорайонах свідомо, щоб випробувати систему, а також враховуючи, що всі блага завжди отримують мешканці центру міста, а до мікрорайонів вони часто не доходять взагалі. Для компанії «U-Tеаm» цей проект є соціальним. Він не приноситиме прибутки компанії, а спрямований на виконання програми "Безпечне місто". Розпочинаючи проект компанія «U-Tеаm» перш за все керувались принципом безпеки мешканців Івано-Франківська.

Підтримали ініціативу приватної компанії правоохоронні органи Прикарпаття. Начальник відділу охорони громадського порядку ГУ МВС в області Олександр Петрів зазначив, що камери відеоспостереження неабияк допомагають у розкритті злочинів, запис використовують як доказ. Також система відеоспостереження дозволяє попереджати порушення громадського порядку та різноманітні злочини.

 Компанія «U-Tеаm» пропонує правоохоронцям і владі використати мережеві потужності компанії, яка має охоплення майже всього міста високошвидкісною широкополосною оптоволоконною мережею, до якої технічно не складно наростити систему відеоспостереження.

На запитання журналістів Тарас Гурик повідомив, що фінансування програми може бути з різних джерел: за разунок бюджетів, грантів, правоохоронних органів та підприємств.

14


Кількість переглядів - 3108
03.12.2010 13:33
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
Я | 05.12.2010 02:51Хлопці, поставте камеру на магазини АРЕС і ОЛЕСЯ по вул. Галицькій, 34.
Хай міліція дивиться, як кожної ночі пацанва купує і тут же розпиває алкоголь, - не дає нормальним людям спати! готовий частину витрат спонсорнути.
Вася К. | 03.12.2010 13:52Нас всіх запишут? Тепер, може з ліфтів катушки не будуть красти, бо задрали вже ці бомжі-металоломщики. Місяцями пішки на восьмий поверх хожу.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги