Прем'єра проекту "Життя на грані": трагедії, яких можна уникнути (відео)

 

 

 

17 жовтня в 13.00 на "Інтері" - прем'єра циклу психологічних мелодрам "Життя на грані".

 

В основі кожного випуску - реальні історії людей, про яких говорили, писали, показували сюжети на ТБ. Але будь-який телесюжет розповідає лише про факти, в кращому випадку - про причини того, що сталося. Цикл "Життя на грані" досліджує внутрішній стан героїв, їх взаємини, психологію. Команда проекту та його ведуча Жанна Тихонова вважають: вчитися треба на чужих помилках...

 

Головні герої нового проекту власного виробництва телеканалу "Інтер" - люди, що опинилися в непростій життєвій ситуації. Адже ніхто з нас не застрахований від раптових проблем, неприємностей і катастроф.

 

Хіба могла одна з героїнь проекту, щаслива дружина і любляча мати, передбачити, яку загрозу її щастя несе нова мила сусідка? Нічого не підозрюючи, вона знайомить її з чоловіком і дитиною, ділиться секретами і планами на майбутнє ... Як можна було здогадатися, що приятелька - біологічна мати її дочки?

 

Або, наприклад, пара молодих людей на своєму авто випадково збиває жінку на пішохідному переході. Всі знають, як потрібно вчинити: зупинитися, надати першу допомогу, викликати швидку і поліцію. Але у наших героїв за кілька днів заплановано весілля. І ось вони опиняються перед вибором: в'язниця або РАГС, зупинитися і допомогти або втекти з місця події?

 

Ще один герой програми одного разу знаходить на капоті свого автомобіля дитину... Хтось дізнається, що його неповнолітня дочка вагітна, а хтось підбирає чужий гаманець з великою сумою, знаючи, кому він належить ... З цього моменту їх життя робить крутий оберт. Події змушують людей вибирати між законом і мораллю, справедливістю і співчуттям, совістю і благополуччям. І їх вчинки непередбачувані і часто неоднозначні. Розібратися в них глядач зможе разом з проектом "Життя на грані".

 

"Звичний погляд на жанр мелодрами - це поділ персонажів на "добрих людей" і "злодіїв", але в житті так не буває, - розповідає шеф-редактор проекту Олег Гершкович. - Герої програми "Життя на грані" стоять перед вибором і роблять його усвідомлено. Вони можуть пояснити свою поведінку. Але чому ж тоді цей їхній вчинок не сприймається протилежною стороною? Чому моральний вибір одного героя входить в протиріччя з мораллю іншої? Де істина? У кожній історії глядач має можливість розібрати ситуацію і зробити свій вибір, зрозуміти, на чиєму він боці".

 

Історії циклу піднімають вічні теми: взаємовідношення поколінь, батьківський обов'язок, інстинкти і мораль, проступок і кара. І виявляється, що в сучасному світі вони настільки ж актуальні, як і 100, 200 років тому. В людських почуттях і відносинах мало що змінилося, незважаючи на появу потужних гаджетів, пластикових карт і сучасних засобів пересування і зв'язку. Людей так само хвилюють любов, діти, сім'я, дружба, ставлення до тих, хто слабший. Завдання проекту - показати, що проступок завжди тягне за собою покарання. Воно не завжди видиме, не завжди конкретне. Але глядач обов'язково проведе логічний зв'язок між діями людей і їх результатами.

 

"Ми намагаємося для наших глядачів в кожному проекті закласти якийсь сенс, - говорить Ганна Безлюдна, керівник Inter Media Group. - У циклі" Життя на грані "- складні і неоднозначні людські історії. Ми беремо крайні прояви і розбираємо детально, як люди приймають рішення, яка мотивація їх вчинків. Адже будь-який вчинок має наслідок. Сила людини і його людяність полягають у тому, щоб в будь-якій ситуації приймати правильні рішення і відповідати за свої вчинки. В цій програмі немає лінійних рішень, немає поганих і хороших людей. Це така життєва сіра зона. Глядач до останньої хвилини не може зрозуміти, чим закінчиться історія, який вибір зроблять герої і як він сам вчинив би на їх місці. Цим проект і цікавий".

 

Герої програми потрапляють в складні обставини, в яких, насправді, може опинитися кожен. Це тримає в напрузі, змушує глядачів більш пильно стежити за розвитком подій, аналізувати мотиви героїв і передбачати наслідки. Можливо, одного разу такий досвід допоможе ще комусь зробити правильний вибір в схожій ситуації.

 

Розібратися в психології людей і відносинах допоможе ведуча проекту Жанна Тихонова. Вона помічає найдрібніші деталі поведінки персонажів і дає точну оцінку того, що відбувається. "При всій нашій різноманітності і несхожості один на одного, ситуації, в які ми можемо потрапити, дуже схожі, - каже Жанна Тихонова. - У всіх нас не так багато варіантів розвитку обставин. Схожі очікування, прагнення, уявлення про щастя і нещастя. Сподіваюся, що за допомогою нашої програми хтось зможе знайти рішення своєї проблеми. Навчитися того, що не треба посилювати. Треба чути один одного. Треба вчитися розуміти і прощати. Що маленький обман неодмінно потягне за собою велику брехню і що все таємне стає явним. І жити треба за совістю".

 

Кожна історія - унікальна можливість для глядача навчитися на чужих помилках обходити стороною гострі кути долі.

 

Прем'єра проекту "Життя на грані" відбудеться 17 жовтня, у вівторок, о 13:00. Дивіться на телеканалі "Інтер" відразу дві захоплюючі життєві історії.

 


12.10.2017 601 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1947
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1854
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1847
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5460 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2145 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1502

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

735

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

790

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

989

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

997
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1761
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3672
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10249
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26133
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10174 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7703
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

891
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

185
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

256
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

374
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1269
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

874