Анатолій Гриценко в Івано-Франківську розповів про можливі шляхи об’єднання з іншими політичними силами (фото)

 

/data/blog/129439/0b342b7b1d978d7f36497585b114b496.jpg

 

В Івано-Франківську з візитом перебуває лідер політичної сили «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

 

Відтак, під час спілкування із журналістами Анатолій Гриценко наголосив, що сьогодні ключовою загрозою, яка стримує розвиток нашої країни, перекриває соціальні ліфти і не дає можливості українцям рухатися догори та жити по-європейськи є олігархат.

 

«Олігархат має бути знищений, як клас. Слово «олігарх» Україна має забути. Ми переконані, що в умовах демонополізації і конкуренції – рівних умов для всіх – олігархат «випаде в осадок». Вони не є підприємцями в класичному розумінні – це по своїй суті паразити, які створили свої статки за рахунок монопольного доступу до усіх благ держави. Доки в Україні буде олігархат – жодного шансу на позитивний розвиток ми не матимемо. Крупний бізнес принципово відрізняється від олігархату тим, що він не впливає на політику, не є монополістом, не утримує ЗМІ, щоб кожного разу пудрити мізки усьому населенню країни. Це надзвичайно важливо для усвідомлення», - пояснив Анатолій Гриценко.

 

Також лідер «Громадянської позиції» переконаний, що сьогодні в Україні влада влаштувала «ігрища із тарифами». Більше того, на його думку, сьогодні немає жодних підстав для їх зростання.

 

«Абсолютно безпідставно збільшили і продовжують збільшувати вартість тарифів на всі види енергії. Ключовою причиною є той же олігархат, який через уряд і НКРЄ, Вовка і «вовків» (Дмитро Вовк - проводить свою, згубну для країни, політику. Якщо провести ревізію всіх наявних енергоресурсів, якщо провести чесно аналіз витрат теплокомуненерго, мінімум у двічі тарифи можуть бути зменшені», - вважає політик.

 

Анатолій Гриценко заявив, що народ у більшій частині «посадили» на субсидії, таким чином зробили рабами. За його словами, людина, яка сидить на субсидіях рада, - але вона не буде активною в громадянському суспільстві, а країна перетворюється на раба, який носить довідки.

 

Поговорили в Івано-Франківську і на тему корупції. Зокрема, Анатолій Гриценко вважає, що сьогоднішній режим не відрізняється від режиму Януковича – такий самий, по своїй суті, бандитський та олігархічний. Він відрізняється тільки одним – англомовністю та балакучістю.

 

«Корупція дорівнює вбивство. Це не я придумав – це визначення ООН. Вбивство на розбитих дорогах, смерть людини, до якої вчасно не приїхала швидка допомога, хтось кинувся з вікна через безнадійність, ненароджені діти у батьків в яких немає ні житла, ні роботи, які один в Італії, інший в Іспанії… це вбивство. Боротьба з корупцією успішна тільки тоді, коли вона починається з першого крісла і це те, що вже відбудеться після нинішньої влади», - сказав політик.

 

Анатолій Гриценко пояснив, що для боротьби з корупцією обов’язково має бути створений Антикорупційний суд.

 

Крім того, він переконаний, що слідчі, прокурори та судді у разі взяття хабаря, повинні отримати за свої дії покарання у вигляді пожиттєвої тюрми без права амністії та конфіскаціею всього майна родини. Всі шляхи боротьби вже викладені у законопроекті № 4109, який зареєстрований в парламенті.

 

Також, сьогодні під час зустрічі Анатолій Гриценко надав інформацію, щодо чуток про об’єднання «Громадянської позиції» з іншими політичними силами.

 

 

Тут варто нагадати, що повідомлення про переговори лідерів “Самопомочі”, “Громадянської позиції”, “Демократичного альянсу” і “Руху нових сил” щодо координації зусиль ширилися у ЗМІ вже давно. В інтернет-мережі, навіть, з'явилося фото зустрічі Міхеїла Саакашвілі, Андрія Садового, Анатолія Гриценка та Віталія Гацька.

 

«Я скажу, те, що можу сказати у рамках нашого переговорного процесу. Необхідність об’єднання зусиль зумовлена тим, що нинішня влада веде країну до точки неповернення, руйнації. Вона вже вбила мораль, віру та довіру, вже таку країну не хочуть захищати, люди не пов’язують своє майбутнє з Україною. Ці процеси треба зупинити. Тому, має бути сформована сила, яка розуміє важливість цих питань, має інші цілі в своїй основі, яка буде відстоювати інтереси народу, а не олігархів. І коли ми говоримо про створення такої сили, то варто зауважити, що вона не проти Порошенка, - він мене не цікавить, він вже політичний труп.

Для нас отримати владу – це можливість зробити щось корисне, а не збагатитися. Ми ще не вийшли на рубіж, коли є одне бачення щодо об’єднання. Частина учасників відстоюють позицію, що ми рухаємося самостійно і потім, коли будуть оголошені вибори, формуємо одну платформу, - йдемо і перемагаємо. Ми «Громадянська позиція» відстоюємо інший шлях – розчепіреними пальцями не можливо протистояти серйозному противнику. Тому, ми налаштовані на об’єднавчі процеси - глибші і швидші, тобто є 5-7 політичних партій, які мають спільні цінності, які спроможні сформувати команду і рухатися вперед разом. Опустили шість прапорів і залишили один – всі інші партії припинили свою діяльність. Тоді буде нормальний об’єднавчий процес. Тому, ми налаштовані рішуче, ми до того готові – це потрібно країні. Коли буде кінцевий результат ми обов’язково всім повідомимо", - підсумував політик.

 

І насамкінець, Анатолій Гриценко сказав, що оскільки сьогодні парламент не є дієвим, то позачергові вибори це не забаганка, а необхідність.


13.04.2017 425 0
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2017
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1881
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1880
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5586 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2174 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1534

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

773

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

839

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1046

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1024
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1797
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3703
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10294
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26182
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10214 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7742
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

922
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

263
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

289
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

406
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1307
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

909