Віктор Янукович - "зірка" інформаційного простору

Четвергова преса від 18 листопада насичена рядовими новинами та подіями. Не могли оминути прикарпатські журналісти приїзд глави держави Віктора Януковича в Калуш на гелікоптері. Але чомусь наявність самого гелікоптера викликала більший ажіотаж у преси, аніж заплановані реформи і зміни. Спробуємо відокремити ексклюзивні матеріали івано-франківських тижневиків від решти інформації, якою «кишить» інформаційний простір.

 

Галицький Кореспондент

Перша шпальта тижневика порушує проблему отримання пенсіонерами, що мають статус «дітей війни», законної надбавки до пенсії. Люди оббивають пороги пенсійного фонду та судів. Які шанси в них перемогти у війні з владою за пенсійну надбавку, яка не давалася їм протягом чотирьох років читайте у матеріалі «Війна «дітей війни».

Більшість третьої сторінки присвячена перебування глави держави Віктора Януковича на Прикарпатті та обіцянці «повідкручувати голови» опозиційним мерам в репортажі «Головоломка від Президента».

«Анушкевичуса обирали жінки» - такий висновок зробила соціологічна група «Рейтинг», проаналізувавши демографічну структури виборів на Прикарпатті. Читайте на 4 шпальті.

Як в Україні дають собі раду з безпритульними тваринами розслідувало бюро журналістських розслідувань «Свідомо» в статті «Звірство». Висновок один: безпритульних тварин нещадно вбивають. Читайте про це на сторінці 19.

До яких наслідків може призвести інтернет-залежність, зокрема соціальні мережі та блогерство і яка перспектива розвитку опубліковано в матеріалі «Соціальні мережі: останній схрон чи палата номер шість» на 21 сторінці.

Минулого тижня на вулицях Івано-Франківська лютував спецпідрозділ ДАІ «Кобра». Про наслідки перевірок та чистки доріг у матеріалі «Кого вжалила «Кобра» на авто сторінці тижневика.

 

Репортер

Першосторінковим матеріалом стало розлідування журналістів про процедуру отримання допомоги при купівлі житла молодими сім’ями. Яким чином це відбуваєnься і чи відбувається взагалі читайте у матеріалі «Квартири для молоді: місія нездійсненна?».

Людиною тижня в «Репортері» став Президент України Віктор Янукович за «гелікоптерний візит та звичне красномовство». «… ми зробимо все, щоб люди мали можливість жити на небезпечній землі» - цитує слова Януковича «Репортер».

4 шпальта присвячена старій-новій темі вивозу сміття в обласному центрі. Про боротьбу за ринок та борги населення в матеріалі «Сміття вимагає реформ».

Фотографія Віктора Януковича красується на 5 сторінці тижневика в тексті про візит глави держави до Калуша під назвою «З неба на Калуш».

Про підготовку Івано-Франківська до святкування 350-річчя та проблеми, які повинна подолати міська влада на шляху до свята в статті «Влада спить, їй гроші сняться».

Що заважає водію впевнено триматися на дорозі та які головні причини ДТП, читайте на автосторінці «Репортера» в тексті «Аварійна теорія імовірності».

 

Західний Кур’єр

Газета на першій сторінці розмістила матеріал про збереження і реконструкцію «Пасажу Гартенбергів», в якому донедавна був торговий центр. Тепер тут постане культурно-відпочинковий центр. Про «Пасаж» без торгівлі читайте в тексті «Пасаж» змінює форму і суть».

На 3 сторінці красується «свободівець» Руслан Марцінків і розповідає в інтерв’ю про замах на крісло секретаря міської ради Івано-Франківська.

4 сторінка вкотре присвячена Президенту України Віктору Януковичу і його гелікоптеру. Про поставлені завдання, пріоритети та обіцянки читайте в матеріалі «Візит Президента».

«Хто жив у гуртожитку, в цирку не сміється» - стаття, яка розповідає про умови життя і навчання студентів в прикарпатських вузах та всі підводні камені на сторінці 12.

 

Галичина

Тижневик «Галичина» виділила першу сторінку вівторковому мітингу підприємців перед ОДА проти проекту Податкового кодексу в матеріалі «Україна дрейфує до підприємницького майдану?».

«Найбільші загрози для трудових колективів відступили і навіть з’явилася надія на перспективи» - йдеться в статті про проблеми нафтової галузі Прикапатті «Нафтовики мають претензії до своїх зарплат».


Івано-Франківський Оглядач

Немає грошей – немає послуг. З першого жовтня працівники КП «Водоекотехпром» почали відключати каналізацію за допомогою оновленого приладу «Опера». В його ефективності переконалися вже мешканці одинадцяти квартир. Детальніше про це в першосторінковому матеріалі «Життя без… каналізації».

«Наркологи шукають своїх пацієнтів в івано-франківських школах». На 4 сторінці тижневика порушується проблема наркозалежності неповнолітніх. «Побачити на прийомі в наркологічному кабінеті підлітка – не дивина. Лікарі та соціальні працівники вже не перший рік попереджають про стрімке «омолодження» алкоголізму та наркоманії» - йдеться в матеріалі.

 

Вечірній Івано-Франківськ

Вечірній Івано-Франківськ оригінальним не став. На першій сторінці – візит Віктора Януковича на Прикарпаття.

Половину 5 сторінки присвячено відкриттю музею історії міліції Прикарпаття.


Кількість переглядів - 3149
18.11.2010 13:42
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
пыпец | 18.11.2010 23:48Газет немає, журналістів - катма. усі переписують одне в одного бздури про янека і гелікоптери. все. приїхали.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло