Андрій Шевченко: Ця поразка неприємна, але ми рухаємося вперед

 

/data/blog/128258/d261403e58e732f2609a81d56ca8bb49.jpg

 

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко проаналізував матч з командою Хорватії в рамках відбіркового турніру чемпіонату світу-2018.

 

Боротьба триває

Як відначив наставник «синьо-жовтих», незважаючи на результат поєдинку, у нього є підстави з оптимізмом дивитися в майбутнє.

«Гра складалася з епізодів. Коли у певній фазі гри у суперника була перевага, він її реалізував. Це те, що не вдалося нам. Результат негативний, але з точки зору гри, яку показала команда та футболісти, у нас є підстави з оптимізмом дивитися вперед. Збірна Хорватії отримала певну перевагу, але в нашій групі ще нічого не вирішено, й ми будемо боротися за вихід на чемпіонат світу».

 

Розрахунок на перевагу на флангах

Розповів керманич української збірної про план на поєдинок, зазначивши, що команда намагалася створювати різні фази гри в матчі.

«Часом нам вдавалося створити певний дискомфорт в найважливішій лінії хорватської команди. Часом - ні. Збірні України та Хорватії - різні команди за стилем гри, який, власне, визначають виконавці. У хорватській збірній є дуже сильні футболісти у середині поля. Ми добре вивчили суперника і розуміли, що саме так він буде діяти. Можливо, в перші 15 хвилин дещо розгубилися, але потімузяли гру під контроль. Ми грали в наш футбол, а моментами вдавалося діяти в манері, в якій я хотів би, щоб команда грала завжди. Тому й вийшла така цікава гра. У деяких моментах у збірної Хорватії була перевага в середині поля, а наша перевага, на яку ми й розраховували, була на флангах».

 

Все вирішив один епізод

Що стосується пропущеного голу, то, як зазначив Шевченко, все вирішили один епізод і одна помилка.

«Недарма Модріч і Ракітіч грають в «Реалі» та «Барселоні». Саме вони і створили гольовий момент. Важко зараз давати оцінку, але секундна втрата уваги і призвела до голу. З іншого боку, це дуже класні футболісти, які можуть скористатися найменшим шансом. Ми ж свої можливості не реалізували. Хоча і до пропущеного голу у нас було кілька помилок».

 

Гідний дебют Матвієнка

За словами Андрія Шевченка, Микола Матвієнко, який дебютував в матчі проти Хорватії в національній збірній України, зіграв добре. Але місце в складі команди не гарантоване нікому - кожен футболіст зобов'язаний доводити свої претензії.

«Матвієнко, незважаючи на вік і перший матч у національній збірній, зіграв дуже добре. Це теж плюс для нас. У складі збірної ні для кого немає вільної вакансії. Ми спостерігаємо за кандидатами, плюс всі вони мають пройти тренувальний процес в складі команди. І тільки потім, оцінивши все, ми приймаємо рішення, включати футболіста до складу, чи ні».

 

Рух уперед

Як зазначив наставник української збірної, вихід на поле Артема Бєсєдіна був обумовлений необхідністю створити тиск на захисну лінію суперника, і, як показав хід подій на полі, такий крок був виправданий.

 

«Ми відчували, що маємо перевагу, тому під завісу матчу було доречно випустити другого форварда, аби створити тиск на лінію оборони суперника. Вважаю, що ми вчинили правильно, і у нас наприкінці матчу були моменти. Я все життя в футболі і знаю, що неможливо завжди вигравати. Але програвати можна по-різному. Цяпоразка неприємна, але ми рухаємося вперед».

 

за матеріалами ФФУ


25.03.2017 460 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1881
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1818
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1815
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5358 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2113 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1479

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

684

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

740

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

933

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

969
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1719
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3633
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10213
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26088
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10139 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7678
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

860
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1361
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

348
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1236
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

833
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1041