Коломийська міськрада – перша на Прикарпатті рада, яка підтримала блокаду «ДНР/ЛНР»

 

/data/blog/126394/8112bca27513f6c7328bd2e01ede1a60.jpg

 

За ініціативи депутатів-укропівців Ігоря Костюка та Олександра Поясика Коломийська міська рада ухвалила звернення до Верховної Ради, Президента, Кабінету Міністрів України щодо підтримки торговельної блокади окупованих територій Донбасу.

 

«З нашого району на фронт пішло багато військових. Хтось з них повернувся, а хтось віддав за Україну своє життя. Ведучи торгівлю з окупованими територіями, ми своїми руками фінансуємо терористів. Вони за ці гроші купують боєприпаси, зброю, і вбивають наших рідних і близьких. Військові воюють там, а ми – тут. Ми повинні зробити все від нас залежне, щоб зупинити кровопролиття в нашій країні», - наголосив під час виступу Ігор Костюк.

 

Депутати міської ради висловили підтримку ініціативам ветеранів-учасників бойових дій, які розпочали блокаду торгівлі з терористами в Луганській і Донецькій областях.

 

«Сьогодні очевидним є те, що через корупційні схеми фейкові «республіки», контрольовані Кремлем, наповнюють свої бюджети, з яких фінансується діяльність терористів, зокрема і боєприпаси, якими вони ведуть вогонь по наших військах. На територію України з непідконтрольних областей через канали контрабанди потрапляє зброя, наркотики, фальсифікована продукція (йдеться про алкоголь, полонові вироби, ліки тощо). Крім того, через лінію розмежування в Україну постачаються нафтопродукти, вугілля, які реалізовуються, в результаті чого терористи та їхні симпатики-олігархи наповнюють свої кишені», – наголошується у зверненні.

 

Депутати переконані, що торговельна блокада окупованих територій є ефективним способом впливу на бойовиків і їхніх російських кураторів.

 

«Вважаємо, що в умовах, коли війна, розв’язана Російською Федерацією проти України, продовжується, торговельно-економічні відносини, внаслідок яких бойовики відправляють на підконтрольні Україні території свої товари, повинні бути перекриті», – йдеться у тексті звернення.

 

Депутати Коломийської міськради вимагають вжити заходів щодо посилення контролю за переміщенням осіб через тимчасово окуповану територію України, а також провести масштабне розслідування щодо надання дозволів на оптове постачання продукції з окупованого Донбасу.

 

Окрім цього, коломийські депутати вимагають встановити мораторій на перевезення вантажів (товарів) через лінію розмежування, за винятком гуманітарних вантажів, які ввозяться під контролем міжнародних організацій. Також депутати вимагають припинити переслідування ветеранів добровольчих батальйонів, які розпочали блокаду торгівлі з терористами.

 

Нагадаємо, що днями під стінами адміністративного будинку фракція УКРОП Івано-Франківської міської ради та активісти провели акцію проти торгівлі з окупантами та закликали міського голову не ховатися, а висловити чітку позицію з приводу торгівлі з ОРДЛО.



Як зауважують УКРОПівці, минулого тижня депутатська фракція "Українського об'єднання патріотів-УКРОП" звернулася до Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа з вимогою скликати позачергову сесію міської ради для прийняття Звернення до Президента, Кабміну та Верховної Ради з вимогою припинити владно-олігархічний бізнес на крові українських солдатів. Також продовжити блокаду ОРДЛО. "Тиждень пройшов, а відповіді немає", - кажуть депутати. За інформацією УКРОПу, все через змову керівництва "БПП" та "Свобода", які мають намір "злити" акцію проти торгівлі з ОРДЛО.


24.02.2017 862 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1279
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2572
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2138
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2203
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6620 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2481 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

374

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1187

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1312

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1445
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

310
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

181
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

609
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

84
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26547
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

574
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10490 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

84
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

115
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

428
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

574
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

645