В Івано-Франківську суд у справі росіянина Бутусіна відклали через відпустку відповідача

 

 

У Франківську продовжується засідання на оскарження рішення департаменту міграційної служби про ненадання статусу біженця громадянину Росії Олегу Бутусіну, який добровольцем пішов в АТО і захищав Україну.

 

Представник відповідача до суду сьогодні не з’явилась та попросила судовий розгляд відкласти, пише ГК.

 

Як стало відомо, вона пішла у відпустку. Натомість сьогодні Олег Бутусін забезпечив явку всіх свідків. Свідків та друзів Олега так багато, що більшість з них змусили залишитись в коридорі, оскільки в судовому залі мало місця. Повідомлення про відпустку відповідача адвокат Бутусіна назвав неповагою до суду.

 

“Адже там є ще 300 юристів, які могли б представляти міграційну службу та з’явитися в суд”, – запевняє адвокат. Відтак сьогодні суд вирішив допитати свідків. Першою з них є дружина Бутусіна Тетяна. Вона каже, що є домогосподаркою і мамою десятьох дітей.

 

“Мені неприємно обговорювати всі ці питання. Адже всім, хто захищав суверенітет України, мають надавати громадянство. Все те, що ми пережили в Росії, ми не хочемо виносити на загал та переживати тут це все ще раз. Мені неприємно, що я маю просити про громадянство“, – каже Тетяна Бутусіна.

 

Політичні переслідування почались у Росії через те, що Олег розповідав про розкрадання державних коштів та критикував владу. Мешканці найбагатшої країни живуть бідно, переконана Тетяна. Також Олег був учасником козацтва, тому влада поставилася до нього упереджено. Тоді родина переїхала з Приморського краю до іншої області.

 

Проти Олега навіть порушено кримінальну справу. У місті Владивосток, куди родина переїхала, адвокат відмовився ввести цю справу, переживаючи за своє життя. Також Тетяна каже – поліція погрожувала родині та брала дітей в полон. Дітей тероризували для того, щоб “дістатись” до Олега. Погрожували забрати дітей до дитбудинку. Одного разу поліція, переслідуючи родину, навіть почала стрілянину.

 

Я сама була під дулом пістолета. Але Майдан змінив щось в житті не тільки України. Це штовхнуло нас допомогти братам-українцям, адже знаємо, що таке влада Росії“,- розповідає Бутусіна.

 

Зараз Тетяна та всі десять дітей є громадянами України. Подружжя навіть зверталось до Президента України, коли той перебував у Франківську. Натомість відповідь від адміністрації була наступна: питаннями стосовно надання громадянства вирішує тільки міграційна служба.

 

Тетяна Бутусіна розповідає, що не секрет, що активність навіть у соцмережах у Росії карається. Сім’я переїхала тільки з патріотичних мотивів. В Росії відкрите на Олега кримінальне провадження не за участь у правовому секторі. Мовляв, Олег бере участь у терористичних операціях. На момент переїзду з РФ у 2014 році його також переслідували там за політичні погляди. Так звана “російська стаття”, підсумовує дружина.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

В Івано-Франківську суд так і не зміг перейти до розгляду справи Бутусіна по суті (фото)

В Івано-Франківську росіянин Бутусін виборює статус біженця

Переселенці з Росії на Прикарпатті: Повернемось додому тільки на танках

Правда війни. Олег Бутусин. Переселенець з Росії


27.12.2016 490 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1122
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2481
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2088
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2137
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6459 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2421 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

293

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1118

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1143

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1359
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

243
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

563
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2028
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26480
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

527
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10429 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7972
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

508
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

372
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

522
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

596
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1545