Працівники санаторію «Смерічка» просять звільнити головного лікаря і не допустити занепаду закладу (відео)

 

 

Працівники Ворохтянського кістково-туберкульозного санаторію «Смерічка» просять не продовжувати контракт головному лікарю,  під керівництвом якого впродовж восьми років заклад занепадає.

 

Вчергове працівники закладу підняли це питання сьогодні під час засідання комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики,  де розглядали звіт головного лікаря та питання продовження з ним контракту.

 

«Ми просимо добре подумати перед тим як підписувати контракт, адже за 8 років діяльності головного лікаря ми не можемо вказати ніяких позитивних змін для розвитку нашого закладу. По цифрах видно, що зменшується відсоток звернень пацієнтів» зазначила голова профспілки, активіст «ВОЛІ» Галина Жигалюк.

 

Головний лікар Роман Мисюга призначений на дану посаду 7 квітня 2008 року, і від цього часу, за словами працівників, життя санаторію пішло на спад, на благо закладу не було нічого зроблено: не проводяться ремонти, харчування неналежне, на медикаменти немає грошей, у закладу постійні заборгованості по комунальних послугах, виконання ліжко-днів зменшується з кожним роком.

 

Жигалюк повідомила, що на зборах колективу Мисюга заявив, що закладу не вистачає коштів та потрібно економити і видав наказ про переведення всіх на 0,25 ставки . 

«Саме це спонукало команду зробити профспілкові збори. Працівники проголосували за те, щоб висунути недовіру головному лікарю: зі 112 було 102 «за»». Одразу ж голова профспілки отримала догану, почався тиск на людей, людям почали затримувати зарплату.

 

Звіт гловного лікаря Романа Мисюги на засіданні комісії викликав багато запитань та обурення у членів комісії. Лікар не зумів дати відповіді на елементарні питання, що стосуються роботи закладу. Тим не менш Мисюга заявляв, що не вистачає коштів для закладу, і у закладі недостатньо пацієнтів.

У департаменті охорони здоров’я сказали, що виділяють кошти відповідно до поданих лікарем потреб закладу . 

 

«Департамент розподіляє путівки по району, однак зважаючи на небезпечні умови проживання в нижньому відділі санаторію, батьки просто відмовляються їхати туди з дітьми, не їдуть і дорослі» - зазначив представник департаменту.

 

Представники Яремчанщини, депутати облради від партії «ВОЛЯ» Андрій Марійчин та Василь Озорович від партії «УКРОП» зазначили, що Мисюга жодного разу не звертався за допомогою до депутатів.

 

«Не можу зрозуміти, ви говорите, що немає допомоги, немає коштів, чому ви жодного разу до мене як представника Яремчанщини та інших депутатів не звертались, чому ви так слабо проявляєте ініціативу і не хочете розвивати заклад, ви ж не просите допомоги», - наголосив Марійчин.

 

В результаті члени комісії визнали роботу головного лікаря незадовільною, запропонували доручити департаменту охорони здоров’я підготувати новий проект рішення на сесію, врахувавши рекомендації профільної комісії щодо визнання роботи лікаря незадовільною. 

 

«Ми раді, що нарешті нас почули і питання зрушило з місця. Складається думка, що голова комісії переслідує якісь інтереси, адже підтримав сьогодні продовження контракту та не голосував за визнання звіту Мисюги незадовільним, - підсумували працівники. – Ми хочемо щоб в нас був новий керівник, який буде в першу чергу добрим менеджером, і буде розвивати санаторій»

 


22.11.2016 649 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1122
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2480
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2088
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2137
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6458 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2421 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

293

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1118

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1143

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1359
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

242
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

563
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2028
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26479
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

527
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10429 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7971
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

508
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

372
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

522
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

595
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1545