Мешканці Києва вкрали на Прикарпатті урожай сої з 45 гектарів поля

Зловмисники, винайнявши у сусідній Чернівецькій області сільськогосподарську техніку, за один день викосили фермерське поле у одному із сіл Тлумацького району, а викрадений врожай обмолотили, вивезли та збули у Тернопільській та Львівській областях.

 

Нечувану досі крадіжку на Прикарпатті зареєстрували у відділенні поліції Тлумацького району. До поліції звернувся фермер із повідомленням про те, що невідомі особи 12-13 жовтня на його полі площею 45 га змолотили та викрали посів урожаю сої. За цим фактом поліція розпочала кримінальне провадження та комплекс пошукових заходів, спрямованихна встановлення та затримання злочинців, інформує СК ГУНП в області.

 

В результаті вжитих заходів працівники карного розшуку обласного управління та районного відділення поліції уже 5 листопада затримали двох осіб, підозрюваних у вчиненні злочину. Ними виявилися 31-річний та на п’ять років молодший жителі столиці.

 

Встановлено, що злочинну оборудку організував старший із киян. Попередньо зловмисник об’їхав територію сільськогосподарського району та вибрав засіяне поле соєю, яке знаходилося в глибинці, подалі від автошляху. Далі зловмисники винайняли на фірмі у Чернівецькій області сільськогосподарську техніку, нібито для обробітку свого поля, запровадили її на чужі лани, де викосили та обмолотили врожай. Поряд з цим через Інтернет замовили зерновози, якими перевезли крадену сою у Тернопіль, підробивши документи на вантаж. Там продали за майже чверть мільйона гривень, отримавши виручку готівкою. Таким самим способом інші вантажівки з соєю його спільник дещо за меншу суму збув на Львівщині.

 

Проте на злочинному доробкові зловмисники не зупинилися і розгорнули план подібного злочину уже на іншому полі в районі. Злочинці не врахували оперативність та професійність правоохоронців, які натрапили на їх слід та перешкодили наступному злочинному наміру.

 

Виконавці злочинного замовлення не знали, що поралися на полі лжефермерів. З'ясували, що аби не «засвітитися» обачнілиходії винаймали житло у Калуші та спілкувалися із виконавцями злочинних вказівок виключно в телефонному режимі.

 

Оперативники затримали підозрюваних на території Тисменицького району, коли ті мікроавтобусом їхали до місця свого тимчасового перебування.

 

Наразі їх затримано в порядку ст. 208 КПК України та оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.185 (Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу України та замаху на злочин. Судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Згідно санкції статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна. У злочинців вилучено транспортний засіб, мобільні телефони та інші речові докази. Триває слідство.


09.11.2016 469 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1263
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2556
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2128
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2190
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6586 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2469 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

364

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1171

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1301

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1432
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

296
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

155
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

599
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

62
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26530
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

565
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10479 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

56
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

76
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

420
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

568
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

635