"Тепловик" зганьбився у Хмельницькому (фото+відео)

Поділля вирвало перемогу у тепловиків (2:1) в матчі 14-го туру другої ліги чемпіонату України.

Через півтора місяці великий футбол повернувся до Хмельницького. Місцеве Поділля, нарешті, отримало право зіграти в рідних стінах і виходило на поле з твердим наміром перервати серію поразок, порадувавши своїх відданих уболівальників, проте статус фаворита зустрічі все-таки багато хто віддавав тепловики на чолі з найкращим бомбардиром поточного сезону Ігорем Худоб'яком.

Втім, по перших хвилинах зовсім не відчувалося, що зустрічаються команди, які в турнірній таблиці розділяє відразу 13 очок. На полі було багато сумбуру і необдуманих дій, а в'язке і важке покриття лише сприяло тому, щоб темп гри був невисоким. У такій ситуації очікувати великої кількості гольових моментів не доводилося. На 11-й хвилині хороший момент відзначитися представився недавнього ювіляру Костишину, який увійшов в штрафну, прибрав на замаху захисника тепловики і з лівої вицелював в дальню дев'ятку - мимо.

Гості відповіли двома пострілами зі штрафних, а куди більше відзначилися постійними апеляціями до арбітра. Двічі в першому таймі підопічні Володимира Ковалюка просили пенальті в досить неоднозначних епізодах, однак свисток рефері промовчав, тому залишимо це на совісті представника феміди. Власне, більше нічого цікавого в першому таймі і не було.

Після перерви малюнок гри не змінився. Командам очнеь рідко вдавалося потурбувати голкіперів, тому перший забитий м'яч став в якійсь мірі несподіваним. Це Нестеренко змістився з флангу і відпасував на Якубова, а той в дотик переадресував на Колесникова, який підхопив м'яч, ефектно розібрався відразу з двома гравцями суперника і точним ударом з ближній кут виграв рандеву у Вульчина - 1:0. Напередодні у досвідченого форварда подолян народилася донька Анастасія, так що кому він присвятив гол - здогадатися неважко. Настусі і дружині Тетяні.

Правда, господарі недовго себе почували в ролі лідера. Тепловик отримав право на штрафний метрів за двадцять від воріт, а Боришкевич потужним пострілом пробив стінку, і за допомогою невеликого рикошету м'яч опинився за спиною Савчука - 1:1.

Після цього команди обмінялися небезпечними пострілами головою Нестеренко та Януша, а за десять хвилин до фінального свистка гості отримали шикарну можливість вирвати перемогу. Гресь лише ціною фолу зупинив прохід активного Комара, і рефері без зволікання вказав на «точку». Вирок арбітра взявся виконуватися Худоб'як, але пробив відверто невдало і набагато вище поперечини.

Найстаріше футбольне правильно спрацювало і цього разу. Здавалося, матч котиться до абсолютно справедливою по такій грі нічиєї, проте свою думку з цього приводу було у кращого бомбардира хмельниччан Алішера Якубова. Нападаючий Поділля підхопив м'яч після виносу голкіпера, відтіснив опонента, але замість передачі на вільного Наконечного, яка напрошувалася в тому епізоді, вирішив одразу пробити, а Вульчин до такого повороту виявився не готовий, тому просто не встиг зреагувати на переможний постріл - 2: 1.

У тепловиків ще було кілька хвилин, щоб відігратися, але організувати повноцінний фінальний штурм івано-франківцям не вдалося. Поділля відсвяткувало другу перемогу в чемпіонаті (ще зі стартового туру!) І набирає найважливіші для себе в психологічному плані три очки, проте поки не покидає останню сходинку в турнірній таблиці. Тепловик ж змушений опуститися на дев'яте місце.

відео: Газета vsim.ua

Поділля (Хмельницький) - Тепловик (Івано-Франківськ) 2: 1

Голи: Колесніков, 56, Якубов, 88 - Боришкевич, 69

Поділля: Савчук, Джурко, Гресь, Степаненко, Нестеренко, Муляр, Сурник, Костишин (Наконечний, 70), Колесников (Худик, 70), Макарченко (Кльоц, 85), Якубов. В.о. головного тренера: Аркадій Баталов

Тепловик: Вульчин, Громоляк, Семьянчук, Приймак, Прошак, Боришкевич, дербі, Якибчук (Овчар, 63), Януш, Комар, Худоб'як. Головний тренер: Володимир Ковалюк

Попередження: Колесніков, 53, Гресь, 78 - Приймак, 91

На 79-й хвилині Худоб'як не реалізував пенальті (вище воріт)

14:00, м Хмельницький. Спорткомплекс «Поділля».

Арбітр: Ігор Бич (Київ)
Асистенти: Михайло Юхименко (Луцьк), Володимир Федунец (Тернопіль)