Велетень-баскетболіст з Прикарпаття потрапив в американський серіал (відео)

 

 

Віктор Заболотний близько десятка років не був на Батьківщині. Одного дня гравцеві баскетбольного клубу “Калуш” зателефонували з латинської Америки і запросили стати учасником розважального шоу. Віктор їхав на півтора місяця, а залишився — на 15 років.

 

"Ми коли їхали, нам сказали, що треба бути учасниками шоу. Ми думали, що йдеться про якісь свята. А коли приїхали, з’ясувалося, що треба працювати у цирку. Трохи були злі — ну який з нас цирк? А потім придумали якийсь номер. Мене там представили як найвищу людину у світі. Моє завдання було — робити рекламу для цирку на радіо, телебаченні, у газетах", - розповідає найвищий чоловік України Віктор Заболотний.
 
 
З того часу життя Віктора Заболотного — суцільні шоу: українець виступає у різних циркових та розважальних програмах. А цьогоріч — ще й знявся у фантастичному телесеріалі “Геймерс” на запрошення кіностудії “Коламбія Фокс”. На телеекрани у Латинський Америці серіал вийде у жовтні цього року. Його планують перекласти п’ятьма мовами та розповсюдити у сімдесяти країнах світу. Віктору Заболотному дісталася роль одного із мовчазних віртуальних героїв, пише Фіртка із посиланням на Вікна.

 

"Ми були одягнуті, як монахи, лисі, татуювання на голові. Це серіал на 13 серій, я знімався в 11-ти. Не промовив там жодного слова — просто ходив і охороняв заручника. Другий сезон буде з лютого до серпня наступного року. Хоча мого героя у першому сезоні “вбили”, сказав режисер, що він насправді не помре і я буду зніматися у другому сезоні".

 

Віктор Заболотний — родом з Чернігівщини. До того, як виїхав за кордон, грав за різні баскетбольні клуби.

 

"Коли Вітя уже закінчував кар’єру у Вознесенську і там розформовувався клуб, а ми тільки створили баскетбольний клуб «Калуш», тоді ми запросили Віктора до нас. Ми феєрично виступили перші три тури, виграли 12 ігор підряд, лідирували у чемпіонаті. Але тут надійшло йому запрошення і він поїхав до Латинської Америки. Ми тоді важко продовжили чемпіонат, закінчили його із бронзовими медалями. І я вважаю, що зараз Віктор приїхав знаково. Бо ми цей рік також заявляємося у першу лігу. І сподіваємося, що молоді хлопці з команди будуть мати такий же характер і жагу до перемоги, як у Віктора", — каже тренер БК “Калуш” Олег Пелех.

 

Ріст Віктора Заболотного одразу привертає до нього увагу калушан.

 

До свого зросту чоловік, каже, уже звик. Пік росту у Віктора припав на підлітковий період: тоді за три місяці він виріс на 33 см. Зараз зріст у Вітора Заболотного — приблизно 2 метри 30 см.

 

"У мене у сім’ї не було дуже високих людей: у матері зріст 1,65 метра, батько – 1,7 метра. Я був у сім,ї один, молока пив багато, то й виріс такий, — жартує Віктор Заболотний. — У 8 класі у мене вже був зріст 1,8 метри, і коли я через три місяці прийшов у 9 клас, у мене вже було 2,13 метри. Тобто, за 3 місяці виріс на 33 см. Я ріс кожних три дні на один см".

 

Раніше через зріст Віктору було важко купити одяг чи взуття. Зараз, каже, з цим легше. До своїх параметрів пристосував навіть авто.

 

У Віктора Заболотного дружина — колумбійка. Познайомилися — у цирку.

 

"Працювали разом у цирку — вона була там імпресаріо. Спочатку всі пожитки возили за собою у чемоданах. А потім вирішили, що треба десь зупинитися, щоб було своє гніздо. Дружина постійно зі мною. Вона працює як імпресаріо, домовляється за контракти", — розповідає Віктор Заболотний.

 


13.08.2016 476 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1088
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2456
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2080
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2124
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6431 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2411 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

285

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1109

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1136

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1346
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

230
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

556
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2017
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26461
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

516
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10419 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7957
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

501
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

363
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

514
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

587
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1534