Польський університет пропонує українцям стипендії на навчання англійською

на правах реклами

/data/blog/112428/2ca1a54aefa1fcdeb1ea3e856f608e1f.jpg

 

Можливістю покращити свою англійську, вивчити польську та об’їздити понад половину Європи скористалась Анастасія Булавка, студентка Університету інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві.

 

Дівчина зізнається, що якби знову стояла перед вибором, що робити після закінчення школи, то без сумнівів ще раз обрала би цей виш.

 

Про те, що можна поїхати навчатись за кордон не за космічну ціну, Анастасії розповіла... її бабуся. Дівчині дуже сподобалася ця ідея і замість того, щоб посилено готуватись до Зовнішнього незалежного оцінювання, вона витрачала всі зусилля на вивчення англійської мови. «Я цілеспрямовано обрала англомовний напрям навчання – AviationManagement. По-перше, не хотіла втрачати ті знання англійської, що в мене були, а по-друге, розуміла, що, постійно перебуваючи у Польщі, і так вивчу польську мову. Таким чином, мені вдалось вбити одним пострілом двох зайців», – розповідає Анастасія Булавка.

 

Безкоштовне навчання

Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві пропонує абітурієнтам з України унікальну мотиваційну систему – стипендії від початку навчання. Їх призначають за результатами тесту IQ, що проводиться у Львові українською мовою наприкінці вступної кампанії. «Це типовий тест IQ, яких багато в інтернеті. Мені вдалось його здати успішно, і я отримала стипендію, що покривала повну вартість першого семестру навчання в університеті», – розповідає дівчина. Пізніше Анастасія постійно отримувала стипендію за результати в навчанні.

 

Міжнародний обмін

Старання дівчини були спрямовані не лише на те, щоб здобути стипендію. Високий середній бал, а також активна участь у житті університету враховуються під час відбору студентів до участі у міжнародних програмах обміну. «Я провела два семестри в Німеччині і пройшла практику в Словенії. Це все фінансувалось з коштів ЄС. Завдяки можливостям, які дав мені Університет інформаційних технологій та менеджменту, я відвідала багато європейських країн, знайшла багато друзів з різних куточків світу і отримала незабутні враження», - ділиться Анастасія. Життя в різних країнах змінило уявлення дівчини про світ, зокрема зруйнувало багато стереотипів. «Чомусь перед поїздкою в Німеччину я вважала, що там живе народ, який не вміє розважатись. Якою ж здивованою я була, потрапивши на Кельнський карнавал!» – згадує Анастасія.

 

/data/blog/112428/417fce2aec722b1c9adea0fe686f71d1.jpg

 

Швидке працевлаштування

Першу серйозну роботу дівчина отримала ще під час навчання. «Коли я була на третьому курсі, до мене зателефонували з деканату університету із пропозицією працювати у відділі стипендій. У мене було шість місяців перерви між поїздками до Німеччини, тому я погодилась», – розповідає студентка УІТМ. Тоді вона отримала досвід у роботі із міністерськими документами та людьми. Це стає їй в нагоді і зараз: на посаді працівника відділу приймальної комісії університету. «Я працюю і навчаюсь на магістратурі водночас. Це реально!» – переконує Анастасія.

Коли дівчина здобуде диплом магістра, то обов’язково повернеться в авіацію – галузь, яка дуже стрімко розвивається на Підкарпатті.

 

Високий рівень навчання

Попри те, що спеціальність AviationManagementє доволі складною – як зізнається сама Анастасія – іноваційний підхід викладачів до навчального процесу дозволяє швидше і ефективніше засвоювати матеріал. «Кожен викладач має визначений час для консультацій, і якщо ти чогось не зрозумів на заняттях, то можеш піти поспілкуватися з ним і попросити про додаткові пояснення», – розповідає студентка.

Перевагою Університету інформаційних технологій та менеджменту, як зазначає дівчина, є також те, що він знаходиться у Жешуві – столиці Підкарпатського воєводства. «Це студентське місто і при цьому дуже комфортне. Є багато авіасполучень, літають лоукости, тобто дешеві авіалінії, що дає багато можливостей подорожувати. На що ж ще витрачати студентські роки, як не на пізнання світу?» – усміхається дівчина.

 

/data/blog/112428/db72b38c18f7edfe231171980a70bed5.jpg

 

Не знаєш, який напрям навчання обрати? Пройди тест і дізнайся, в якій галузі тобі вдасться досягти успіху.

 

Ознайомитись зі всіма напрямами навчання в Університеті інформаційних технологій та менеджменту можна тут.

 

Радимо також переглянути відеоролик про університет.

 


01.08.2016 699 0
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

522
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2224
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1975
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2004
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5961 51
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2280 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

133

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

955

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

967

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1216
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

449
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1903
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3809
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26323
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

398
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10320 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7859
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

411
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

414
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

493
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1421
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

1013