Десята сесія Коломийської міськради: обурені коломияни сміттям зі Львова, партнерство з ООН, нарікання на збільшення тарифів та офіційне затвердження логотипу міста

 

 

Сесія розпочалась з подяк від учасників АТО небайдужим меценатам за їхню допомогу військовим. Також міський голова Коломиї Ігор Слюзар вручив нагороду генеральному директорові національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття Ярославі Ткачук за вагомий внесок у розвиток культури та туризму.

 

Розпочали розгляд питань з болючої проблеми – сміттєзвалище. Нагадаю, днями раніше Коломийське сміттєзвалище мало прийняти дві тисячі тонн сміття зі Львова, пише Фіртка.

 

Втім, жителі прилеглих територій до сміттєзвалища почали обурюватися цим рішенням. Голова міста запропонував не включати у порядок денний питання про сміттєзвалище, натомість – розглянути на громадських слуханнях. На сесії міської ради були присутні жителі прилеглих вулиць до сміттєзвлища, вул. Шарлая, Косачівки.

 

Основним їхнім меседжем було: «Коломия – не сміттєзвалише, Коломия – туристичне місто». Також вони закликали міську раду вирішити питання з ремонтом дороги даних вулиць, де неможливо їхати та йти, бо всюди ями; з аварійним мостом; відсутністю світла на вулицях. Тож, дійшовши спільної згоди розглянути питання про сміттєзвалище на громадських слуханнях, що відбудеться наступного тижня, обурені коломияни покинули зал засідання.

 

Далі перейшли до розгляду депутатських звернень. Їх було не багато, не мало. Втім, варто виділити основні проблем, на які скаржаться коломияни. Зокрема, - на можливі махінації із земельними ділянками, тож просять забезпечити технічну можливість перегляду схем розміщення земельних ділянок на екрані під час розгляду земельних питань.

 

Також просять про негайне зрізання борщовика на вулиці Достоєвського, де ця рослина, за словами депутата, сягає заввишки пальми. Ще мешканці цієї ж вулиці проти її перейменування. Нагадаю, що під приводом декомунізації вирішили перейменувати вулиці імені російських письменників.

 

Вулицю Достоєвсьокго пропонували назвати ім'ям дослідника творчості Івана Франка Івана Білинкевича. Також робили акценти на ремонті доріг. Наголошували про штучне роздування штату міської ради. Наполягали на демонтажі символів тоталітаризму і комуно-більшовицього режиму у місті.

 

Окрім цього, депутати звернулися до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України і Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо підвищення тарифів на 30% на електроенергію промисловості з першого жовтня 2016 року.

 

Мовляв, чергове збільшення тарифів для промисловості, яка змушена працювати у несприятливих умовах, призведе до скорочення виробництва, робочих місць. Тож, просять цьому запобігти. Відповідно до угоди про партнерство Коломийської міської ради та програми розвитку Організацій Об’єднаних Націй в цьому році в рамках концепції «Розумні міста», Коломия відібрана для реалізації проекту «Безпечне та комфортне місто», щоб встановити системи відеоспостереження у громадських місцях. Згідно програми, кошти виділить Європейський Союз у розмірі 625-ти тисяч гривень на встановлення системи відеоспостереження.

 

Тепер Коломия офіційно має логотип міста. Його офіційно затвердили на сесії. А розробник логотипу Володимир Граціанський, в свою чергу, отримає 10 тисяч гривень за умовами конкурсу.

 

 

Олена Козаченко

 


13.07.2016 422 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

671
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2271
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2000
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2024
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6070 54
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2308 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

183

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

995

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

995

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1253
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

476
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1937
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3834
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26366
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

427
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10340 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7884
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

435
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

277
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

432
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

514
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1448