В ПАТ «Прикарпаттяобленерго» тривають Дні електробезпеки

 

/data/blog/109271/d1fea0530e5164a09802c25698bd8b38.jpg

 

В ПАТ «Прикарпаттяобленерго» тривають Дні електробезпеки.

 

Освітньо-пізнавальна акція, що стартувала на підприємстві 6 червня, триває вже другий тиждень поспіль і традиційно відбувається в рамках освітньої програми у сфері популяризації дитячої електробезпеки.

 

Із завершенням навчального року енергетична компанія традиційно запрошує вчителів разом з учнями під час літніх шкільних таборів на підприємство на Дні електробезпеки – «Літо зустрічай – про безпеку пам‘ятай!». Завдяки цій програмі у школярів є унікальна можливість познайомитись з роботою енергетиків, відвідати музей історії електрифікації Прикарпаття, у невимушеній атмосфері пригадати правила електробезпеки вдома та поблизу енергетичного обладнання, засвоїти навики надання першої медичної допомоги при уражені струмом.

 

По завершенні двотижневої акції «Дні електробезпеки» дитяча освітня програма від «Прикарпаттяобленерго» не завершується. Окрім цього, енергетики-волонтери планують відвідати під час літніх канікул дитячі оздоровчі табори нашого краю, де проведуть традиційну акцію «Літо зустрічай – про безпеку пам’ятай!», якою буде охоплено 10 дитячих оздоровчих таборів Івано-Франківської області. Акція традиційно проходитиме в цікавій інтерактивній формі. Діти стануть учасниками поетапної естафети, вони будуть розділені на групи, рухатимуться від станції до станції, де на них чекатимуть різноманітні завдання, загадки та вікторини, пов’язані з правилами електробезпеки. Крім цього, діти зможуть подивитися на інструменти і захисні засоби, якими користуються електромонтери під час роботи, приміряти енергетичний спецодяг, зокрема діелектричні боти, рукавиці, каски і запобіжні пояси, а також побачити, як надається перша невідкладна допомога при ураженні електричним струмом.

 

«Діти – це наше майбутнє, – розповіла координатор акції Тетяна Данилишин, – і лише від нас залежить яким саме воно буде. Саме тому наша компанія щорічно у літню пору проводить пізнавально-освітні акції з електробезпеки, навчаючи школярів, на перший погляд, простим, однак таким важливим правилам поводження біля ліній електропередач і трансформаторних підстанцій. Завдяки невимушеній атмосфері проведення енергетичних уроків діти дуже добре засвоюють інформацію та ще й можуть підучити дорослих вдома».

 

До того ж, ПАТ «Прикарпаттяобленерго» готує нову інтерактивну екскурсію для діток, покликану в цікавій ігровій формі ознайомити їх з правилами електробезпеки та поводженню зі струмом. Завітавши на територію підприємства, діти проходитимуть цікаву квест-гру «Маршрут енергетичного супергероя», під час якої вони рухатимуться від станції до станції, виконуватимуть завдання та слухатимуть розповіді енергетиків. Зокрема, під час гри учасники навчаться рятувати потерпілого, що потрапив під напругу, вивчать застережні знаки та попрактикуються в особливій «енергетичній» ходьбі – крокуючи від обірваного проводу по землі так, щоб не бути ураженими струмом. Також на малечу чекають цікаві сюрпризи та подарунки від енергетиків.

 

Довідка: Волонтерам з електробезпеки вдалось провести протягом навчального року 752 уроки з електробезпеки в 684 школах області, популяризуючи норми безпечної поведінки зі струмом.


17.06.2016 289 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1931
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1843
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1842
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5434 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2137 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1495

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

719

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

781

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

976

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

992
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1753
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3660
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10237
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26122
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10167 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7698
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

879
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

159
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

239
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

366
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1261
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

861