900 помешкань області відключені від газу

Газове господарство Івано-Франківської області до зими готове. Всі ремонти, як капітальні, так і поточні практично завершені. А от зі споживачами картина менш втішна. Попри вчасні проплати, люди не дотримуються правил безпеки. Як повідомляє Радіо «Західний полюс» 900 помешкань області наразі відключені від газу. Причина - несанкціоноване втручання в мережі.

Від початку року, кажуть в Івано-Франківськгазі, на Прикарпатті виявлено 9 тисяч порушень. Люди, переконують газовики, нехтують правилами безпеки, вдаються до послуг нелегальних фірм з газопідключення або ж все роблять самотужки. Звідси більше десятка випадків отруєння чадним газом, окремі з них летальні.

Ще одна серйозна проблема, каже Володимир Купчак, зношена система опалення в області. Західна Україна першою зазнала газифікації як результат 30% обладнання на Прикарпатті 40-річної давності. правила жорсткі — їх потрібно відключати. Однак біда в тому, що застарілими приладами газової експлуатації користуються переважно пенсіонери. Які не мають змоги купити сучасні пристрої. На контролі газовиків і димохідні газові котли. Кажуть, їх напередодні зими потрібно чистити. Досі цього не зробили у близько 300 будинках, та понад шести тисячах квартир. Саме ця проблема є причиною накопичення чадного газу в приміщеннях.


Кількість переглядів - 2968
10.11.2010 17:17
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги