Знання англійської відкриває світ: у Helen Doron розповіли, як навчити дитину іноземної мови

У сучасному світі знання іноземної мови – це вже далеко не привілей, а необхідність. Хочеш спілкуватися з іноземцями, вільно подорожувати, знайти бізнес-партнерів чи просто розвиватися – мусиш знати мову: чи то англійську, чи то німецьку, чи то французьку. Без цих знань сьогодні нікуди.

В Івано-Франківську з кожним роком стає все більше центрів, клубів, шкіл, де діти можуть вчити та удосконалювати свої знання з англійської мови.

У 2017 році у нашому місті відкрився Навчальний центр відомої світової мережі англійських клубів "Helen Doron".

Навчальні центри Helen Doron – це світовий лідер у галузі викладання англійської мови як другої рідної. Вже понад 30 років школи навчають дітей з 3 місяців і до 19 років. Понад 3 мільйони дітей у 37 країнах світу розмовляють англійською завдяки методиці Helen Doron.  В Україні працює понад 70 навчальних центрів у 29 містах. Серед них і Івано-Франківськ. Нині центр у нашому місті є одним із найбільших в Україні.

За словами засновниці та керівниці закладу Тетяни Гуцул, методика викладання Helen Doron є унікальною, адже базується на освоєнні мови, як другої рідної.

«Британський лінгвіст та викладач Хелен Дорон докорінно змінила викладання англійської мови для дітей. У зовсім ранньому віці дитина може освоїти будь-яку кількість мов, якщо вона чує їх регулярно та систематично. Дослідження показали, що за таких умов граматика буде сприйматися набагато краще у більш дорослому віці», - говорить Тетяна Гуцул.

Наш мозок має природну готовність сприймати мови до 7 років, тому діти та підлітки отримують ряд переваг, вивчаючи англійську мову за методикою Хелен Дорон.

«Англійська Helen Doron допомагає нашим учням максимально розкрити свій потенціал за допомогою систематизованих програм – понад 15 курсів,  інноваційних підходів, автентичних навчальних матеріалів та відданих своїй справі педагогів. Гарантованою є безперервність процесу навчання та відповідність  програми етапам розвитку дитини. Ми створюємо англомовне середовище, використовуючи систему занурення в мову за допомогою on-line ресурсів», - говорять викладачі школи.

Цікаво, що починати навчання у школі можна практично з народження. І це не жарти. Дитині виповнюється 3 місяці і з нею можна приходити на заняття у школу.

Для малюків є розроблений «Baby best start» - початковий курс англійської мови. За допомогою розвиваючих вправ, дитячої мови жестів, пісень та віршів малюки та їхні батьки вчаться разом. Ця навчальна програма дає можливість ще більше укріпити зв'язок між дитиною та батьками, а також сприяє емоційному, психічному  та фізичному розвитку дитини.

«Наша наймолодша учениця, Соломійка, їй було 5 місяців, коли вона прийшла до нас, зараз їй 2,5 роки і англійська для неї є другою рідною мовою»,- відзначає Тетяна Гуцул.

Для діток з 3 до 5 років при школі працює повністю англомовний садок неповного дня. Тут з дітками працює викладач Михайло, який має досвід понад 3 роки в англомовному садочку в Китаї, а також Юлія, яка чудово ладнає з дітками і є королевою крафту.

Це прекрасна нагода щодня по чотири години в день чути та спілкуватись англійською мовою під час ранкової йоги, заняття, перекусу чи прогулянки. Усе у формі гри, що легко засвоюється дітками. Батьки кажуть, що після такого садочка, дитина приходить додому і грається на англійській.

Та Helen Doron це не тільки малюки та діти. Це також і програми для старших дітей. Всі курси від Англійська Helen Doron для підлітків відповідають Загальноєвропейським міжнародним стандартам освіти та готують до здачі міжнародного Кембриджського тестування, що визначає загальний рівень володіння мовою.

«В червні наші студенти здавали офіційні Кембриджські тести і отримали насправді високі результати, що свідчить, що методика працює», - наголошують у школі.

Втім, у школі намагаються не лише вчити дітей, а створюють таке середовище, куди б вони хотіли приходити. Школа – це одна дружна сім'я, багато дітей, які познайомились тут, стали хорошими друзями, так само батьки знайшли підтримку і коло спілкування.

«Це не просто місце, куди приходиш два рази на тиждень після школи. Це стиль життя, відношення до інших дітей, це простір, де старші діти, поки чекають на своє заняття,  допомагають молодшим, а ті, в свою чергу тягнуться  і наслідують їх», - відзначають у закладі.

Популярними та цікавими є тематичні вечірки, де гостям розказують про традиційні свята англомовних країн.

Це і ірландська вечірка до дня Святого Патрика, і Хеллоуін, і американське різдво з Санта Клаусом, і мафія-паті з детективним розслідуванням.  Також у школі постійно відбуваються майстер-класи до Indian summer, Дня св.Валентина, виготовляють різдвяні віночки та подарунки до Дня матері. Щоп’ятниці організовують Cinema Club чи Speaking Club with native speaker.

Також працює книжкова крамничка видавництва «Старого лева» та британського видавництва «Lady bag».

Минулого року в рамках кампанії освітньої групи Хелен Дорон Young heroes проводили ряд заходів спрямованих на популяризацію читання серед дітей та підлітків: donation books.

«Ми організовували піжамну вечірку «Ніч в бібліотеці» – хотіли показати, що бібліотека може бути привабливим і цікавим місцем для школярів», - додає Тетяна Гуцул.

Але Хелен Дорон – це не тільки Івано-Франківськ, це ще пів світу. У травні 2019 р. учні школи  Хелен Дорон їздили у місто Дебрецен (Угорщина). Там у дітей були спільні уроки англійської, знайомство з містом та однолітками, pizza-party. Таким чином вчителі показали учням, що зі знанням англійської мови для них відкритий весь світ.

Вчіть англійську мову і будьте громадянами світу!

Марія Лутчин


05.11.2019 Марія Лутчин 7178
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2427
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19540
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1748
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1221 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2269
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3875

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

140

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2011

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

698

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1312
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

381
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

908
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24404
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

639
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

612
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

749
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1643
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8053
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

492
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

782
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2057 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

739