Зірковий франківець розповів про дорослішання сина Івана та зізнався, що найбільше цінує у Катерині Осадчій

Відомий актор і продюсер, ведучий найпопулярніших проєктів каналу «1+1» Юрій Горбунов до прем'єри серіалу «Великі Вуйки» знявся у фотосесії в осінньому Києві для Elle.ua та в ексклюзивному інтерв’ю розповів свою історію підкорення столиці, назвав улюблені місця у Києві, згадав свої студентські роки та найперші пригоди у місті.  

Сьогодні Юрій Горбунов є ведучим шоу «Танці з зірками», «Голос країни» і «Ліга сміху», працює як продюсер над фільмом «Скажене весілля» та як креативний продюсер над новим серіалом «Великі Вуйки», який щойно вийшов в ефірі каналу «1+1». Серіал розповідає про нові пригоди гуцулів із «Останнього москаля» у Києві, пише Фіртка.

Юрій Горбунов ще під час зйомок серіалу згадав і свою історію відносин з Києвом. Вперше він приїхав сюди з Івано-Франківщини вступати до театрального інституту імені Карпенка-Карого.

«Кожен навчальний день приносив кайф, бо я займався справою до душі, — згадує Юрій. —  Не можу сказати, що Київ мене ламав. Ми, як студенти, органічно влилися в нього. За рік навчання ми переходили на всі екскурсії, побували у всіх музеях, храмах, у Лаврі, Софійському соборі. Те, про що колись читали в шкільних підручниках, нарешті ми побачили наживо. І зараз, коли я багато подорожую світом, розумію, скількох прекрасних споруд у Києві я не помічаю».

З часів студентства у відомого ведучого з’явилися улюблені місця в Києві, з якими пов’язані теплі спогади юності.

«Більшість улюблених закладів років студентства давно вже зникли з карти: це «Варенична» на Хрещатику: там були найсмачніші вареники понад двадцяти видів; кафе «Вечірній Київ», там ми пили каву; кафе «Гаряче молоко», там ми смакували молоко з бубликом, а потім цупили красиві великі чашки в гуртожиток. Потім ходили до театру Франка і сиділи на лавочці в сквері. На Хрещатику ми вчилися, тож він взагалі нам рідний. Ми, голодні студенти, постійно бігали на Бессарабку пробувати курагу, горіхи чи виноград, вдавали «смачне/не смачне». І продавці розуміли, що нічого ми не куштуємо, а ходимо нахабно поїсти, але чомусь дозволяли нам це робити. Сьогодні я люблю гуляти Маріїнським парком і Володимирським узвозом — це місця наших романтичних побачень. Звісно, багато що змінилося в місті», — ділиться Юрій. 

Здається, в добі Юрій Горбунова щонайменше 48 годин. При цьому сім’я для нього завжди лишається в пріоритеті. На питання, чи не відчуває він комплекс провини перед сином через насичений робочий графік та постійну відсутність вдома, Юрій розповідає, що після народження Івана він завжди йде на певні компроміси.

«Якщо раніше я міг увечері зустрітися з друзями, то зараз я спішу додому. Там твоя кровинка, всі інші справи можуть почекати», — відповідає він.

Крім того, Юрій Горбунов зізнався, що найбільше цінує у своїй дружині Катерині Осадчій: «Все! Якщо розбирати по частинах, то цей підхід зовсім не творчий. А пояснювати, чому ти любиш цю людину, це дивно. Тому за все разом!»

Підписники у Юрія Горбунова та Катерини Осадчої слідкують за частими романтичними подорожами пари, фотографіями, якими вони активно ділиться у соцмережах.

«Ми багато де були: Франція, Нідерланди, Таїланд, Мальдіви, Південно-Африканська Республіка, Республіка Маврикій. У планах — об’їздити все на світі. Я дуже хочу в Токіо, але Катя поки що вагається, вона там в юні роки працювала моделлю, і в неї лишилися не найкращі спогади. Але я думаю, що ми все одно поїдемо. Чекаємо, коли Іван підросте, щоби ми могли разом мандрувати різними Діснейлендами, тому що зараз ми з ним їдемо хіба що на море», — зазначив Юрій.


Читайте також:

Відомий франківець тримає себе в тонусі за допомогою йоги (ФОТО)


22.10.2019 2386
Коментарі ()

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

665
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1921 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1128 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

552
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6902 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11392 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

332

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1073

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1114

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1107
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

39
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

281
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1079
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

655
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

749
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2947
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4439
29.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18438
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

30
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

319
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

351
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

662