агенція новин

Земляни з'явилися в результаті шлюбу прибульця з мавпою


Земляни з'явилися в результаті шлюбу прибульця з мавпоюУ 2012 р. до Землі наблизиться планета Нібіру, що може стати для нашої планети катастрофою. А колись Земля була частиною цієї самої планети. На доказ цього факту витратив усе своє життя Захарій Ситчин, сходознавець і лінгвіст, аналітик і мрійник, який створив яскраву і в чомусь скандальну картину далекого минулого планети і людства.


Дарвін чи Творець?  


Всім відомі два непримиренних судження про те, як на Землі з'явилася людина розумна. Прихильники божественної концепції переконують: Адама і Єву, від яких відбулися всі ми, Творець створив з праху земного. Прихильники теорії Дарвіна запевняють, що прабатьками людей були мавпи, інтелект яких розвивався в процесі праці і боротьби за існування.


У результаті осмислення багаторічних розшифровок інформаційного спадщини давно минулих народів Захарія Ситчин знайшов-таки золоту середину.
Так, люди походять від мавп, погоджується він. Але не раптом і не в результаті того, що мавпа якимось незбагненним чином додумалася взяти палицю в руки. Так, Бог створив людину. Але не на Землі, а у віддалених глибинах космосу, на планеті Нібіру, що обертається довкола Сонця і підлітає до нього раз в 3600 років.


Відповідно до теорії Сітчина, під час одного з наближень Нібіру до світила її супутник врізався в найбільшу планету Сонячної системи - Тіамат, орбіта якої містилася між орбітами Марса і Юпітера. Один з осколків цього зіткнення був викинутий ближче до Сонця і виявився майбутньої Землею. Розумні істоти, які проживали на Нібіру, досягнувши високого рівня розвитку, зуміли передбачити чекала їх катастрофу і переселилися на Землю. Тут, побоюючись виродження, вони стали схрещуватися з істотами, які антропологи називають Homo erectus. Створені в результаті цього схрещування люди сприймали прибульців, які іменувалися в шумерських текстах аннунаками (ті, що зійшли з небес на Землю), як богів. Багато досягнень нашої цивілізації - їх подарунки. Якщо Уран, Нептун і Плутон відкриті астрономами XIX і XX ст., То шумери, які спілкувалися з прибульцями, залишили записи про ці планетах ще п'ять тисяч років тому.


Мешканці Нібіру пережили кліматичну катастрофу - озонові дірки в атмосфері їх планети призвели до сильного охолодження поверхні. Для створення штучного щита від вихолоджування вимагалося розпорошити в атмосфері дрібні частинки золота. Видобуток дорогоцінного металу і став причиною колонізації Землі. У південноафриканській країні Свазіленд в 1972 р. були виявлені золотодобувні шахти, вік яких близько 100 тис. років. Однак боротьба за золото призвела прибульців до смертельних сутичок між собою. Війни «богів» (до речі, із застосуванням ядерної зброї) спричинили за собою війни між людьми.


Звідки наші гени?  


Можна назвати цей ланцюжок гіпотез казкою або новою міфологією. Однак є переконливі докази відвідування Землі аннунаків: у Берлінському музеї виставлена циліндрична печатка III тисячоліття до н. е.. з Вавилону, а в архівах Британського музею зберігається ассірійська копія шумерської таблички - обидві містять навігаційну схему подорожі мешканців Нібіру на Землю. На ній зображена Сонячна система, що включає планету Нібіру (між Марсом і Юпітером).


Обробивши дані, отримані в 1982 р. з космічних кораблів «Вояджер», «Піонер 10» і «Піонер 11», група вчених під керівництвом Томаса ван Фландера визначила, що за Плутоном є планета з орбітальним періодом не менше тисячі років.
Учені з Каліфорнійського університету в Берклі досліджували розвиток флори і фауни за останні 500 млн років і прийшли до висновку: на Землі кожні 62 млн років (плюс-мінус 3 млн років) відбуваються катастрофи, що призводять до зникнення тисяч видів тварин і рослин (динозаври, нагадаємо , вимерли як раз 65 млн років тому). Для пояснення цієї циклічності висувають різні гіпотези, одна з них - наближення до Землі величезної міфічної планети.


Історія нашої планети, побудована Ситчиним, дає відповідь на питання, на які не відповідає наука. Наприклад, чому геном людини містить 223 гена, які не зустрічаються в інших живих істот, а значить, не мають попередників на нижніх щаблях еволюції?
Сітчина критикують, часом називаючи псевдовченим. Він був одним з небагатьох, хто з цікавістю стежив за пересуваннями Нібіру. У жовтні цього року його не стало. Захарія Ситчин так і не дочекався тієї планети, яка, можливо, була праматір'ю Землі.

 

АіФ

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


28.11.2010 986 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

1817 1
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

595
15.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1786
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1402
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

916
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5858 2

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

520

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2297 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

820 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2658
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

471
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

413 1
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

1133
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

228
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

536
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

1009
21.09.2019

Прикарпатка скаржиться на зіпсуті продукти, які продають  в одному із супермаркетів області. Мове йде про магазин "Колібріс" в місті Богородчани, пише Фіртка. Як розповідає Ірина Федів, вона мала намір купити квасолю та сир, проте, продукти були ду

1293 2
20.09.2019

У селищі Більшівці історики натрапили на нові докази радянського терору — масове поховання закатованих українців.

5366 3
20.09.2019

Прикарпатець Віктор Худяк опублікував в мережі Фейсбук світлини наближення зими, відзняті на горі Паренки (1735 м).

1943 1
19.09.2019

На прилавках магазинів зустрічається масло селянське солодковершкове "Карпатське" 73% жиру.

3534