Зеленський і Порошенко завершили дебати кожен на своїй хвилі: як це було (відео)

Теледебати між кандидатами у президенти Петром Порошенко та Володимиром Зеленським стали подією ще задовго до її початку. Mind вирішив зібрати повну картинку щодо цієї події і розповісти, як все відбувалось після першого туру президентських виборів.

19 квітня розпочались дебати між кандидатами у президенти на НСК «Олімпійському». За жеребкуванням дебати розпочала команда Володимира Зеленського.

Попри встановлені дві сцени на стадіоні кандидат у президенти Петро Порошенко вирішив перейти на сцену до Зеленського.

На запитання до кандидатів було 36 хвилин: на кожну відповідь було по 4 хвилини. На вступне слово Зеленський і Порошенко мали по 5 хвилин, на заключну репліку – по 1 хвилині замість 30 секунд, адже вони заощадили час впродовж дебатів.

«Я голосував (на президентських виборах 2014 році – Mind) за Порошенка, але я помилився. Ми помилились (…) Я не політик. Я просто людина, яка прийшла зламати цю систему. Я результат ваших (Порошенка – Mind) помилок і обіцянок», – наголосив Зеленський у своїй промові.

«Для українського народу, в першу чергу, надзвичайно важливо знати майбутнє, а не обливати один одного брудом. Як перемагати ворога, а не розповсюджувати російські фейки. (…) Як кандидат (Зеленський – Mind) збирається утримувати міжнародну коаліцію, яку ми крок за кроком будували ці п’ять років, як він збирається виконувати функції верховного головнокомандуючого? Хоча так, ваша команда сказала, що почала курс молодого бійця. Це гарна річ. Але варто його було почати 4 роки тому в 14 році, коли країна потребувала зусилля всіх волонтерів та добровольців», – зазначив у своїй промові Порошенко.

На запитання Порошенка, де його опонент бачить Україну за 5 років, Зеленський відповів: «Україна обрала шлях до Європи. Я буду захищати європейський вибір українців. Я тримаю «кулаки», щоб вашого оточення в політиці більше не буде».

Серед іншого Зеленський запитав Порошенка, – «Вам не соромно?», на що отримав відповідь опонента, – «ні».

«Володимире Олександровичу, чи готові Ви зробити для того, щоб ваші партнери, пан Коломойський, «збірна» Азарова (…) була відсічена до доступу до державної влади?», – запитав натомість Порошенко і Зеленський відповів «Так».

Наприкінці дебатів обидва кандидати мали можливість зробити останню промову на 1 хвилину.

Першим виступив Зеленський: «Ви хотіли побачити і почути наші принципи – рівність всіх перед законом, то, чого у вас не було. Зняття недоторканості з депутатів, з суддів, з президента, це закон про імпічмент, закон про відкликання депутата», – наголосив Зеленський у своїй заключній промові і прокоментував медичну реформу та стан доріг, зазначивши, – «якщо ліків якісних немає, якщо доступних цін для ліків немає, якщо нормальних умов в лікарнях немає, якщо нормальних зарплат в лікарів немає, яка це реформа?».

Також він додав додав коментар з приводу доріг, – «мені немає, що сказати, бо немає доріг».

«І з приводу війни – ми зоробимо все, щоб її закінчити», – підсумував він.

Наступним виступив Порошенко:

«Вони не бачать, що зроблено за 5 років. Вони намагаються перетягнути це на будь-які інші напрямки. Ми з вами маємо об’єднатися для того, щоб повернути Крим в Україну. Ми з вами маємо об’єднатися для того, щоб захистити український Донбас. Ми з вами маємо захистити країну від популізму і від російських фейків. Ми з вами не допустимо відновлення олігархату і повернення олігархів-втікачів в Україну. Ми з вами спільно продовжимо наш рух вперед бо ми знаємо, що, і ми знаємо, як робити», – наголосив кандидат у президенти у заключній промові.

Дебати на стадіоні відбулись мирно і кандидати протягом всього часу спілкувались під скандування присутніх гостей на стадіоні. Наприкінці заходу, обидва кандидати разом зі всіма присутніми заспівали український гімн.


19.04.2019 1926
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1972
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1870
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1864
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5534 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2159 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1516

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

751

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

804

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1009

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1009
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1777
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3688
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10264
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26157
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10194 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7720
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

908
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

222
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

271
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

391
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1289
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

892