ZaxidFest-2017: путівник фестивальника, або як вижити у наметі

 

 

Зірватися з місця, поїхати на музичний фестиваль десь за межі міста, проте ночувати у готелі чи в орендованій квартирі, звичайно, круто, і головне комфортно. Але все ж повністю перейнятися фестивальною атмосферою можна тільки живучи у наметі. Принаймні, у цьому переконують "гуляки" зі стажем.

 

Як наважитись на першу ніч у польових умовах і вижити, або й навіть створити комфортні умови розповіли організатори ZaxidFest.

 

Речі, без яких на фестивалі не обійтись

1. Намет

Щоб поселитися у наметовому містечку, ясне діло, потрібен намет. Його можна привезти із собою або ж взяти в оренду вже на місці. Якщо досвіду встановлення "брезентової хатинки" у вас немає, з цим точно допоможуть досвічені фестивальники. Їх там багато буде. Обов’язково треба врахувати факт, що вночі може бути досить холодно, тож у комплект до намету треба взяти із собою каремат і спальник. Тоді ризик застудити нирки чи ще якийсь важливий орган зійде на нуль.

Лайфхак. Часто під намет підкладають солому або ж дрібні гілочки з кущів. Це ще трошечки віддалить вас від холодної землі.

 

 

2. Харчування і посуд

Практичний і смачний набір – це консерви, каші, овочі та фрукти. Продукти, які швидко псуються, брати не варто. Для приготування їжі можна прихопити невеликий казанок (якщо їдете компанією), металеву кружку, ложку та глибоку миску. Цього буде достатньо.

 

Організатори радять від пластикового посуду відмовитися, бо окремі "персонажі" не доносять його до смітників, і, як наслідок, тарілки розлітаються по всій території. Якщо ж готувати у наметовому містечку бажання немає, завжди можна поїсти на території фесту у зоні фудкорту.

 

 

3. Гроші

Тут потрібно врахувати, що банкоматів серед поля немає. Тож готівку потрібно підготувати заздалегідь, і стільки, щоб вистачило. В середньому за один день відвідувачі витрачають 100-150 гривень. Але це дивлячись з яким масштабом гуляти. Бо за добу можна і 500 гривень витратити.

 

4. Одяг

Мати стильний вигляд на фотографіях з фестивалю, звичайно, хочуть всі. Але є страшенний ризик повернутися додому без підошви від новеньких кросівок чи заляпаною кетчупом білою футболкою.

 

Брати нові, дорогі речі на фестиваль не варто. Щодо взуття на підборах, напевно, і так зрозуміло – воно там недоречне. Найоптимальніший набір – двоє джинсів, шорти, декілька футболок, теплий светр, куртка-вітрівка. Бо вечори холодні, а комарі безжальні. Щодо взуття, то краще взяти дві пари кросівок чи кедів. Бажано стареньких. Якщо захочете слухати улюбленого виконавця під сценою, то точно хтось на ноги наступить.

Треба врахувати і факт, що вдень може добряче пекти сонце, тож капелюх чи бейсболка мають бути при собі.

 

 

Вхід у наметове містечко і територію фестивалю окремий.

 

У наметове містечко можна взяти усе необхідне для проживання, заборонено тільки проносити скляні пляшки, наркотики, зброю та предмети, які можна використати як зброю. Виключення – розкладні ножі, у яких довжина леза не перевищує 8 сантиметрів, саперні лопатки та туристичне обладнання для побутових потреб.

 

Не забудьте про засоби особистої гігієни і аптечку. А також захопіть із собою парасольку чи дощовик.

 

На території наметового містечка ZaxidFest будуть працювати душові кабіни, пункти підзарядки мобільної техніки, питна вода, окремі місця для харчування. Детальніше ознайомитися з умовами перебування на фестивалі можна на сайті.

 

ZaxidFest відбудеться 18-20 серпня у селі Родатичі Львівської області.

 


14.07.2017 2136 0
Коментарі (0)

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

658
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1906 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1127 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

550
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6901 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11390 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

331

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1068

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1112

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1104
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

274
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1077
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

845
26.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

745
25.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

655
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2946
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4438
25.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18437
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

316
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

350
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

660
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

766