ZaxidFest-2017: путівник фестивальника, або як вижити у наметі

 

 

Зірватися з місця, поїхати на музичний фестиваль десь за межі міста, проте ночувати у готелі чи в орендованій квартирі, звичайно, круто, і головне комфортно. Але все ж повністю перейнятися фестивальною атмосферою можна тільки живучи у наметі. Принаймні, у цьому переконують "гуляки" зі стажем.

 

Як наважитись на першу ніч у польових умовах і вижити, або й навіть створити комфортні умови розповіли організатори ZaxidFest.

 

Речі, без яких на фестивалі не обійтись

1. Намет

Щоб поселитися у наметовому містечку, ясне діло, потрібен намет. Його можна привезти із собою або ж взяти в оренду вже на місці. Якщо досвіду встановлення "брезентової хатинки" у вас немає, з цим точно допоможуть досвічені фестивальники. Їх там багато буде. Обов’язково треба врахувати факт, що вночі може бути досить холодно, тож у комплект до намету треба взяти із собою каремат і спальник. Тоді ризик застудити нирки чи ще якийсь важливий орган зійде на нуль.

Лайфхак. Часто під намет підкладають солому або ж дрібні гілочки з кущів. Це ще трошечки віддалить вас від холодної землі.

 

 

2. Харчування і посуд

Практичний і смачний набір – це консерви, каші, овочі та фрукти. Продукти, які швидко псуються, брати не варто. Для приготування їжі можна прихопити невеликий казанок (якщо їдете компанією), металеву кружку, ложку та глибоку миску. Цього буде достатньо.

 

Організатори радять від пластикового посуду відмовитися, бо окремі "персонажі" не доносять його до смітників, і, як наслідок, тарілки розлітаються по всій території. Якщо ж готувати у наметовому містечку бажання немає, завжди можна поїсти на території фесту у зоні фудкорту.

 

 

3. Гроші

Тут потрібно врахувати, що банкоматів серед поля немає. Тож готівку потрібно підготувати заздалегідь, і стільки, щоб вистачило. В середньому за один день відвідувачі витрачають 100-150 гривень. Але це дивлячись з яким масштабом гуляти. Бо за добу можна і 500 гривень витратити.

 

4. Одяг

Мати стильний вигляд на фотографіях з фестивалю, звичайно, хочуть всі. Але є страшенний ризик повернутися додому без підошви від новеньких кросівок чи заляпаною кетчупом білою футболкою.

 

Брати нові, дорогі речі на фестиваль не варто. Щодо взуття на підборах, напевно, і так зрозуміло – воно там недоречне. Найоптимальніший набір – двоє джинсів, шорти, декілька футболок, теплий светр, куртка-вітрівка. Бо вечори холодні, а комарі безжальні. Щодо взуття, то краще взяти дві пари кросівок чи кедів. Бажано стареньких. Якщо захочете слухати улюбленого виконавця під сценою, то точно хтось на ноги наступить.

Треба врахувати і факт, що вдень може добряче пекти сонце, тож капелюх чи бейсболка мають бути при собі.

 

 

Вхід у наметове містечко і територію фестивалю окремий.

 

У наметове містечко можна взяти усе необхідне для проживання, заборонено тільки проносити скляні пляшки, наркотики, зброю та предмети, які можна використати як зброю. Виключення – розкладні ножі, у яких довжина леза не перевищує 8 сантиметрів, саперні лопатки та туристичне обладнання для побутових потреб.

 

Не забудьте про засоби особистої гігієни і аптечку. А також захопіть із собою парасольку чи дощовик.

 

На території наметового містечка ZaxidFest будуть працювати душові кабіни, пункти підзарядки мобільної техніки, питна вода, окремі місця для харчування. Детальніше ознайомитися з умовами перебування на фестивалі можна на сайті.

 

ZaxidFest відбудеться 18-20 серпня у селі Родатичі Львівської області.

 


14.07.2017 2382 0
Коментарі (0)

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2427
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19540
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1748
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1221 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2269
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3875

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

140

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2011

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

698

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1312
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

381
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

908
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24404
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

639
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

612
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

748
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1643
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8053
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

492
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

782
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2057 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

739