агенція новин

Загадкові місця планети - де живуть чудовиська

 

Навіть невідомо, що краще: на власні очі побачити ці загадкові місцини, чи, заради власної безпеки, знайомитися з ними через фотографії. Всідайтеся зручніше, сьогодні ми гарантовано забезпечимо вас другим варіантом.

Загадкові місця планети - озеро Лох-Несс

Що становить собою. Про озеро Лох-Несс ви, якби навіть не хотіли, мусили чути. Це друге за площею серед озер Шотландії та найбільший резервуар води в усій Великобританії.

Глибина озера Лох-Несс озера - 230 метрів. Вважається, що озеро утворилося в період останнього льодовикового періоду в Європі.

Загадка озера Лох-Несс. Ніхто й не зацікавився б озером Лох-Несс аж настільки, якби не його загадковий мешканець, який ось уже більш як півстоліття непокоїть світ.

Найперші письмові згадки про загадкове створіння, що живе у водах озера, датовані ще 565 роком. Тоді вся інформація про Лох-Несське чудовисько була відома з шотландського фольклору завдяки розповідям про кельпі - водяних чудовиськ.

Лох-Несське чудовисько (або Нессі) так би й залишилося жити у фольклорних творах. Аж раптом 1933 року в газеті "Інвернесс кур'єр" з'явився матеріал із інтерв'ю подружжя Маккей. Вони стали першими свідками, які побачили Нессі на власні очі.

Загадочные места планеты: Лох-Несское озеро

Тоді ж з'явилися перші фотографії Лох-Несського жителя. Відтоді близько трьох тисяч людей заявляли, що бачили Нессі. Десятки фотографів приїжджають до озера, щоб спіймати в об'єктив хоча б частинку тіла Лох-Несської загадки, а науковці намагаються розгадати таємницю, чи живе якась тварина в озері, чи ні.

Спеціалісти у своїх останніх висновках зійшлися на тому, що в озері Лох-Несс живе тварина, яка має два метри в ширину. Нессі може розвивати швидкість близько 10 миль на годину. За свідченнями очевидців, Лох-Несське чудовисько нагадує гігантського равлика з довгою шиєю.

Учені припускають, що під час останнього льодовикового періоду Нессі була відрізана від моря, коли утворилося озеро.

Загадочные места планеты: Лох-Несское озеро

Загадкові місця планети - малюнки Наска

Що являє собою.В Перу, в пустелі Наска, можна знайти містичні малюнки, які видно тільки з висоти пташиного польоту - близько 600 метрів. За оцінками вчених, картини - неабиякі старожили, їхній вік оцінюється в тисячі років (з III століття до н.е. по VIII століття н.е.).

Наска - це стародавня цивілізація індіанців, назва якої походить від назви річки. Ці малюнки були створені невідомими художниками, розташовані вони на скелях уздовж річки Ріо-Гранде. І дотепер "пустельні картини" вражають увесь світ і не дають ученим спокійно спати.

Загадочные места планеты: Рисунки пустыни Наска в Перу

Загадка пустелі.Багато вчених і донині намагаються розгадати загадку цього таємничого місця. По-перше, вони не можуть зрозуміти, як можна було намалювати такі масштабні картини однією лінією, а по-друге, що вони означають та чому з'явилися тут.

Учені висловлюють думку, що малюнки нібито відображають спостереження індіанців за зірками. Багато з малюнків у пустелі є зображеннями тварин та птахів, саме так могла передаватися карта сузір'їв.

Такого висновку вчені дійшли через малюнок "Мавпа". Він показує ділянку зоряного неба, що включає сузір'я Великої Ведмедиці.

Якщо дивитися зверху, то малюнки нагадують мережу злітно-посадочних смуг. Тому не раз припускали, що тут посадочні майданчики для космічних кораблів з інших планет.

Загадочные места планеты: Рисунки пустыни Наска в Перу

Загадкові місця планети - Долина безголових

Що являє собою. Уже від однієї назви цієї місцини волосся стає дибки. Все почалося з того, що 1898 року шестеро золотошукачів вирушили на пошуки скарбів до загадкової Долини в Канаді.

Місцеві індіанці не раз застерігали, що це місце погане, і тут діються недобрі діла. Любителі легкої наживи наполягли на своєму, вирушили в пустелю - і з кінцями: всі шестеро чоловіків безслідно зникли.

З того часу, хто б не йшов у долину, яким би не був озброєним з голови до ніг, ніхто не повертається назад. Ця місцина у прямому сенсі пожирає людей. Особливістю всіх жахливих історій є те, що інколи людські голови знаходять на місці вбивства, а інколи вони зникають.

Загадочные места планеты: Долина безголовых в Канаде

Загадка Долини безголових. Досі явища, що відбуваються в Долині безголових - таємниця. Індіанці, які живуть у сусідньому селі, стверджують, що це все справа рук сніжної людини, яка мешкає в Долині.

У різні роки очевидці кажуть, що в цих лісах бачили "істоту, що схожа на волохатого чоловіка-гіганта".

До найфантастичніших версій належить така: нібито в Долині Безголових розташований тунель переходу в паралельний світ.

Ця версія, звісно, більше схожа на вигадку, однак пояснити феномен зникнення людей у загадковій Долині поки що не вдається нікому.

Загадочные места планеты: Долина безголовых в Канаде

Загадкові місця планети - підводні піраміди Йонагуні

Що являє собою. 1987 року група водолазів біля берегів острова Йонагуні, спостерігаючи за акулами, наткнулися на підводні піраміди. Своєю загадковістю й таємничості вони сміливо можуть конкурувати з єгипетськими пірамідами Гізи.

Підводні піраміди Йонагуні розташовані на глибині 5-40 метрів. Увесь монумент складається з величезних платформ, масивних кам'яних стовпів, сходів та воріт.

Найпопулярніша піраміда має назву "черепаха", завдяки своїй дивакуватій формі. Підводні піраміди Йонагуні - одне з найпопулярніших місць для занурення в усій Японії, попри загадковість та небезпечність цього місця.

Загадочные места планеты: Подводные пирамиды Йонагуни

Загадка підводних пірамід Йонагуні.Учені досі лише намагаються здогадатися, що це за таємнича споруда на дні океану. Чимало дискусій точиться навколо питання, чи пам'ятка - це витвір природи, чи створена штучно.

З одного боку, її могли виточити сильні потоки води та ерозія, однак, з іншого боку, наявність квадратних кутів, багато прямих країв указують на те, що підводна пам'ятка, скоріш за все, штучного походження. Якщо ж остання версія правдива, то кому потрібен був такий загадковий комплекс і для чого?

Так само не можуть учені визначитися й із віком пірамід Йонагуні. Ймовірно, комплекс утворився тоді, коли рівень моря у Світовому океані був на 40 метрів нижчим за теперішній, а це - близько 10 тисяч років тому. Отже, може виявитися, що підводні піраміди Йонагуні - прародичі єгипетських.

Перед тим, як ви теж намагатиметеся розгадати таємницю пірамід Йонагуні, насолодіться галереєю однієї з найцікавіших загадок планети

Загадочные места планеты: Подводные пирамиды Йонагуни

Загадкові місця планети - Гозекський круг

Що являє собою. Гозекський круг - одне з найзагадковіших місць Німеччини, та й усього світу.

За свідченнями вчених, Гозекський круг претендує бути примітивним прикладом "сонячної обсерваторії". Давній сонячний храм має 75 метрів у діаметрі та оточений двома кругами дерев'яного палісаду, висотою 2,5 метри. Гозекський круг налічує троє воріт, які спрямовані на південний схід, південний захід та північ.

Цей загадковий об'єкт збудували приблизно в 4900 році до нашої ери. Німецький Стоунхендж був споруджений на 2-3 тисячі років раніше, ніж британське диво.

Загадочные места планеты: Гозекский круг в Германии

Загадка Гозекського круга. За однією з версій, Гозекський круг збудували, щоб він слугував сонячним або місячним календарем. І саме він став стартом для будівництва подібних споруд по всьому Старому світові. Очевидно, британський Стоунхендж став фінальним об'єктом у цій серії.

За іншою версією, Гозекський круг міг використовуватися як жертовник, оскільки вчені виявили тут залишки людських кісток, у тому числі безголовий скелет.

Загадочные места планеты: Гозекский круг в Германии

 

travel.tochka.net

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


10.04.2014 1094 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

909
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

493
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

4898 2
09.09.2019

Напередодні матчу у Вільнюс «висадився» величезний десант українських вболівальників, який фактично «залив» столицю Литви синьо-жовтим кольором.

825 2
09.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1410
08.09.2019
Олена Британська

Як зародилась ідея, про що говоритимуть та чому проведення форуму важливе не лише для Калуша, а для західної України Фіртка розпитала у одного з ініціаторів та організаторів його проведення.

1748 2

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

323

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

1783 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

580 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2222
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

187
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

822
25.08.2019

НАСА розслідує заяву про те, що астронавтка Енн Макклейн отримала доступ з Міжнародної космічної станції до банківського рахунку своєї колишньої лесбійської партнерки.

604
30.08.2019

У паломницькому центрі села Старуня при парафії св. Апостолів Петра і Павла відбулися нічні чування.

585
29.08.2019

Калуське єврейське кладовище продовжує бути цікавим об'єктом для наукових досліджень.них епох.

1393
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

790
15.09.2019

Громада села Стопчатів, що на Івано-Франківщині, занепокоєна тим, що відбувається з трьома маленькими сусідськими дітьми.

2218
14.09.2019

Письменниця Ірена Карпа відвідала фестиваль Meridian Czernowitz, який відбувався у Чернівцях впродовж 5-8 вересня. 

3538
13.09.2019

Тіна вбралася у напівпрозору ажурну сукню з глибоким декольте до пупка і зі шлейфом.

4067 1
12.09.2019

Як видно з відео, лише вчасна реакція водія дозволила уникнути наїзду на пішохода, що могло мати надзвичайно тяжкі наслідки.

3364