Все тіло було в синцях: подробиці смерті 20-річного франківського студента в центрі Києва

У суботу, 8 лютого, близькі попрощалися із 20-річним Тарасом Ковалем. Майбутній стоматолог поїхав на навчання в Івано-Франківськ, але його тіло виявили у Києві.

У рідному селі кажуть про вбивство, а в поліції вважають, що юнак наклав на себе руки.

Причому загиблого виявили у Сирецькому парку, де відвідувачів попереджають про маніяка, який нападає на жертв із мотузкою в руках. Детальніше про те, що трапилося – у матеріалі OBOZREVATEL.

читайте також: У поліції Прикарпаття розповіли про смерть школяра під потягом

У селі Білобожниця Тернопільської області поховали 20-річного Тараса Коваля. Студент стоматологічного факультету Івано-Франківського медичного університету зник 3 лютого в Івано-Франківську. А за три дні його мертвим знайшли у Києві.

"Ми оголосили хлопця в розшук, а за деякий час нам подзвонили з Києва і повідомили, що його знайдено. Попередньо встановлено, що на тілі загиблого не було ознак насильницької смерті. Кримінальне провадження відкрите за статтею 115 з позначкою "самогубство". Це все, що відомо. І ми не знаємо, як він опинився у столиці", – прокоментували у поліції Івано-Франківської області.

Тарас навчався на другому курсі медичного вишу, а на вихідні найчастіше приїздив додому. Хлопець, згадують односельці, був дуже життєрадісним. Тому сумніваються, що він міг накласти на себе руки.

"У селі всі кажуть про вбивство, але підтвердження цієї інформації немає. Річ у тім, що у нього все тіло було у синцях. Але що трапилося – точно ніхто не знає. Він дуже активний і комунікабельний. У нас у театральних постановках грав, у церкві прислужував священнику. В суботу він ще був на танцях. А в неділю тато відвіз його на машині на навчання", – розповіла нам односелиця.

Місцеві жителі уточнюють, що сім'я у хлопця заможна, і проблем із ними ніколи не виникало.

"У Тараса є ще молодша сестра. Але сім'я дуже хороша і дружна, а діти виховані", – додали у Білобожниці.

В Івано-Франківському медичному університеті кажуть, що для них так і залишилося загадкою – як студент опинився у Києві.

"Ми теж намагалися з'ясувати, що ж трапилося з Тарасом. Начебто 27-29 січня він був удома, потім поїхав на навчання. Але до нас він так і не доїхав, і зі старостою перестав виходити на зв'язок. Чому його знайшли у Києві – для нас таємниця", – сказав декан стоматологічного факультету Олександр Бугерчук.

Зараз друзі та однокурсники в пам'ять про хлопця виставляють свічки в соцмережах. Про те, що з ним відбулося, як і про те, чому юнак опинився у Києві, говорити не хочуть. Одна зі знайомих опублікувала відео з Тарасом, датоване 24 січня – на ньому хлопець усміхається.

"Люди, давайте будемо добрішими і будемо більше поважати одне одного, адже будь-якої миті вашої близької людини може не стати. Це так страшно", – написала знайома хлопця Ксенія Бриндальська. А в поліції Києва розповіли, що тіло 20-річного юнака, який зник в Івано-Франківську, було виявлене перехожим у Сирецькому парку – це Шевченківський район столиці. "Його знайшли повішеним", – уточнили у поліції.

А ось у самому парку, схоже, коїться щось дивне.

"Звертаємо вашу увагу, що останнім часом з'явилися повідомлення від тих, хто відвідував парк, про спроби нападу невідомого чоловіка у вечірній (темний) час. Місце, де відбулися такі випадки – поруч із мостом-віадуком", – зазначено на офіційній сторінці Сирецького парку.

Нагадаємо, в суботу, 1 лютого, у селі Клузів Тисменицького району поїзд збив молоду дівчину.

Загалом, минулого року на території області діти здійснили чотири самогубства.


15.02.2020 16443
Коментарі ()

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

608
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1792 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1103 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

531
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6878 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11334 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

309

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1045

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1092

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1084
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

254
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1057
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

824
26.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

710
25.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

648
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2920
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4417
25.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18415
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

284
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

331
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

641
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

743