агенція новин

ВОЛЯ: У Департаменті охорони здоров’я ОДА знехтували правилами щодо призначення директора Коломийського медколеджу

Керівник Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації Микола Стовбан підписав наказ про призначення Васкула Василя директором Коломийського медичного коледжу імені І.Франка без попереднього погодження кандидатури на сесії обласної ради.

Це викликало обурення у депутатів. Кажуть, що керівник Департаменту таким чином порушив положення обласної ради щодо призначення директорів.

«Ніхто не має нічого проти кандидатури Васкула Василя та його призначення на цю посаду. Але потрібно було діяти в межах чинних положень. Це абсолютна некомпетентність і нігілізм Миколи Стовбана, який не поважає і нехтує правилами. Ця людина в черговий раз показує, що він не є професійним керівником і абсолютно некомпетентний у своїй роботі», - заявляє депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ» Олег Атаманюк.

Відзначимо, що сам керівник Департаменту охорони здоров’я зараз перебуває у відпустці.

«Це уже не вперше його нема на сесії обласної ради, хоча він мав би звітувати перед депутатами про свою діяльність», - каже Атаманюк.

Позицію Департаменту попередньо намагався пояснити голова комісії з питань охорони здоров’я Манолій Піцуряк. Під час президії обласної ради, яка відбувалась у вівторок, 14 травня, він заявив, що Стовбан підписав наказ про призначення після того, як на засідання комісії прийшли працівники Коломийського медколеджу, які наполягали на тому, щоб призначити Васкула Василя директором. А також заявив, що все відбувалось в межах чинного законодавства.

В свою чергу голова обласної ради Олександр Сич під час президії дорікнув Манолію Піцуряку:

«Може, досить вулицею перекреслювати закон?! Ви повинні знати і розуміти, що так не можна. Ви належите до регіональної еліти, а поводите себе як «вулиця», - сказав Сич.

Вчора ж на сесії Сич зазначив, що керівництво Департаменту зробило «ведмежу послугу» для Коломийського медколеджу. Підтримали таку позицію й інші депутати облради.

«Минулих сесій ми звертали увагу на те, що через неякісну роботу Департаменту охорони здоров’я ледь не було зірвано питання ліцензування лікарень. Тепер ми бачимо їх відношення до кадрових питань. Тому питання: де зараз Стовбан?! Тому вважаю, що працівники Коломийського медколеджу мають звертатись зараз не до обласної ради, а до Департаменту охорони здоров’я», - говорить Михайло Королик.

«Не місце такому керівнику, як Стовбан, на такій посаді», - сказав Книщук Петро.

Відзначимо, що сесія таки підтримала призначення Василя Васкула на посаду директора Коломийського медичного коледжу.

«За» проголосували 49 депутатів. «Я б просив Департамент ліквідувати попередній наказ і підготувати новий на підставі рішення сесії. В іншому випадку ми можемо подати в суд на керівництво», - підсумував голова обласної ради Олександр Сич.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


18.05.2019 798
Коментарі ()

Çàãðóçêà...
18.06.2019
Ігор КОСТЮК

Всі разом – гравці, тренерський штаб, керівництво клубу, його персонал сміливо можуть занести рік собі в актив. Найголовніше – ми утвердилися у першій лізі...

152
12.06.2019
Антикорупційна платформа

На ринку ремонту доріг можуть конкурувати підприємства, які мають сучасну техніку, використовують сучасні технології, мають досвід роботи та кваліфікованих працівників.

493 2
11.06.2019
Тетяна КІНДЮХ

Укріпити все. І бажано взимку. На Верховинщині із 36 природоохоронних заходів, гроші на які за останні три роки виділяли з обласного екологічного фонду...

696
05.06.2019
Ростислав Ковтун

Так на Прикарпатті діє унікальний проект - «Родинна реабілітація учасників АТО». Ця авторська психологічна програма розроблена для родин з досвідом війн.

725
05.06.2019
Ольга СТЕЛЬМАШЕВСЬКА

Професійність, креатив, сміливість й навіть зухвалість, не заспокоєння минулими успіхами та стратегія сталого розвитку — це Міжнародний фестиваль мистецтв «Карпатський простір» у Івано-Франківську.

420
30.05.2019

На Франківщині триває реформа сільської медицини. Крім нових амбулаторій, передбачено і нові автомобілі для медиків. В області вже закуплено 25 позашляховиків Renault Duster.

1063

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

233

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

373

Карлос Кастанеда свого часу зауважив важливість того соціального імпульсу, що йде від дрібних (а хтось скаже – “побутових”) тиранів.

564

Сто років тому внаслідок закінчення Першої світової війни почалося небачене раніше переформатування Європи...

512
06.06.2019

Щодня на Землі з'являється все більше доказів присутності прибульців.

665
25.05.2019

Вже другий тиждень мешканці Івано-Франківської області страждають від грозових дощів, граду та підтоплень.

34457
20.05.2019

 Уфолог Скотт Уорінг опублікував на своєму сайті новий матеріал. 

1009
16.06.2019

День Святої Трійці - одне із головних християнських свят. Воно відзначається на 50-й день після Великодня, у 2019 році свято випадає на 16 червня.

300
02.06.2019

Лікар Ендрю Ньюберг, професор університету Томаса Джефферсона в США провів дослідження МРТ і визначив, що молитва і медитація дійсно мають велику силу.

868 1
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

578 1
17.06.2019

Депутат Івано-Франківської міської ради Андрій Грималюк одружився.

1514 1
16.06.2019

Сім'я мамонтів скоро в повному складі з'явиться в селі Підгір'ї - двоє менших вже на полі, мама з татом ж ще в процесі.

2022
15.06.2019

Появу Петра Порошенка вітали практично всі присутні на фестивалі, а їх до того часу назбиралось кілька тисяч.

2167 1
15.06.2019

Рекламний щит, котрий розміщений на Вічевому майдані, повідомляв, що Оксана Савчук входить в команду Марцінківа.

2430