Власники квартир в Івано-Фраківську чекають на рекордний попит у цьому році

Традиційно до топової трійки туристичних міст України входять Київ, Львів та Одеса. Однак експерти сайту добової оренди житла Doba.ua стверджують: вже з початку року туристи проявили інтерес і до інших міст, зокрема Івано-Франківська.

Саме тому власникам квартир варто підготуватися до нової туристичної хвилі, яка очікується з настанням високого сезону.

Ціни

Ціна залежить від розташування квартири: чим ближче до центру, тим вища вартість. Також вирішальну роль відіграє стан житла. В першу чергу розбирають квартири з новим оздобленням, наявністю побутової техніки та загальним зовнішнім виглядом. А ось квартири з килимами на стінах розбирають неохоче, тому варто враховувати це, встановлюючи ціну за добу.

Дешева квартира в Івано-Франківську на добу коштує від 300 до 500 гривень, двокімнатна – в середньому 400-450 гривень.

Запити туристів

Івано-Франківськ завжди викликав інтерес, а зараз місто входить у топ-10 найпопулярніших туристичних міст України і не на жарт налаштоване вибитися у топ-5. Аби підготувати квартиру і знайти "свого" гостя, варто заздалегідь поцікавитися, що саме їх приваблює. Можливо, квартира в центрі підійде їм набагато менше, ніж житло біля цікавої пам'ятки історії? Наприклад, мандрівники спочатку досліджують статті про місто, дізнаються про найцікавіші місця, а потім вже дивляться, скільки коштує оренда квартир. Львів недорого відвідати важко, а ось Івано-Франківськ все ще більш доступний для туристів, хоча нічим не поступається місту Лева.

Актуальні послуги

Сфера добової оренди житла активно розвивається, з'являються нові пропозиції, рівень надання послуг зростає, тому очікувано, що гості також стають все більш вибагливими. Безперечним плюсом буде, якщо ви запропонуєте свіжі рушники та засоби гігієни: шампунь, мило, гель для душу та інше.

Окрім того, вашою перевагою може стати послуга трансферу від вокзалу, адже кожному буде приємно і зручно, якщо не доведеться добиратися з валізами незнайомим містом. До речі, така послуга з кожним роком стає все більш розповсюдженою і зазвичай пропонується безкоштовно, що часто стає вирішальним фактором під час вибору орендного житла.

Ще одна послуга, яку все частіше шукають мандрівники - прогулянка з місцевим жителем. Можете назвати себе гідом, екскурсоводом, порадником, або навіть вигадати для цієї послуги екстравагантну назву. Так чи інакше, розповіді про місто дійсно користуються попитом серед приїжджих. Хтось пропонує цю послугу як платну, але часто вона дістається гостям як бонус. Тому, якщо у вас є вільна хвилинка, обов'язково розкажіть про знакові місця, а також порадьте кілька закладів "для своїх", повірте, це додасть не лише плюсик до карми, але й серйозну імовірність того, що наступного року до вас повернуться, або, що навіть краще, порадять друзям. У такому разі за прибуток можна не хвилюватися, від клієнтів не буде відбою.

Не забувайте, що всі деталі заселення та виселення гостей потрібно обговорити заздалегідь. Якщо у вас діють заборони щодо проживання з маленькими дітьми, домашніми тваринами чи щодо проведення свят, попередьте про це одразу.

Поради для новачків

Якщо раніше ви ніколи не займалися орендою квартир або спеціалізувалися лише на довготривалій, скористайтеся цими порадами:

  • підготуйте квартиру для здачі в оренду: замініть старі меблі, встановіть необхідну побутову техніку;
  • зробіть якісні фото житла;
  • оберіть кілька спеціалізованих онлайн-ресурсів, де розмістите своє оголошення;
  • встановіть розумну ціну;
  • вкажіть правила проживання в квартирі;
  • підготуйте алгоритм заселення та виселення гостей, а також додаткових послуг, щоб вони стали вашими постійними клієнтами.

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook і Twitter, щоб першими дізнаватися про ключові події дня


13.02.2018 2130 0
Коментарі (0)

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

583
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1779 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1099 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

529
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6876 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11330 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

307

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1038

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1090

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1084
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

249
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1051
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

821
26.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

700
25.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

646
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2917
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4415
25.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18412
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

275
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

329
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

639
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

741