Вишиванюк у Ворохті відмовився "мітингувати" та надав перевагу живому спілкуванню з людьми (ФОТО)

 

 

В суботу, 1 жовтня, голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк взяв участь у відкритті новозбудованого 12-квартирного житлового будинку для працівників Ворохтянського обласного кістково-туберкульозного санаторію "Смерічка".

 

Михайло Вишиванюк зламав «план» місцевої влади, яка зустріла голову ОДА з музикою духового оркестра та намагалася розпочати довгий і, очевидно, нудний, «мітинг-подяку» губернатору.

 

«В ЦЕЙ ТЕП-ЛИЙ СО-НЯЧ-НИЙ ДЕНЬ, ДОЗ-ВОЛ-ЬТЕ ПО-ДЯ-КУВАТИ…», - розпочав місцевий «тамада» свою "пафосну" промову в мікрофон, проте М. Вишиванюк наказав мітинг «завершувати». Він підійшов до тих людей, яких рекомендувала профспілка санаторію та місцева влада на отримання квартир.

 

Проте, М. Вишиванюк одразу ж сказав, що оскільки будинок будувався за рахунок обласного бюджету, то і «обласна влада» хоче перевірити хто саме отримає ключі від квартир.

 

Голова ОДА особисто перевірив список, - хто скільки працює в санаторії, в яких умовах проживає, і з 12 запропонованих профспілкою та місцевою владою кандидатів, квартири отримали тільки десятеро. Під час вивчення списку до голови ОДА звернулася лікар, що працює в санаторії 29 років, проживає з чоловіком і дорослим сином в кімнаті в будинку брата, повинна отримати житло згідно черги, але її з незрозумілих причин не затвердили на отримання квартири.

 

М. Вишиванюк «відновив справедливість». Крім того він звернувся до працівників санаторію з пропозицією виділити одну з квартир молодому "участковому" міліціонеру, який змушений доїжджати на роботу в Ворохту з Яремчі. Зауваживши, що житло йому буде виділене як «службове», право приватизувати яке він зможе лише через 10 років служби на посаді дільничного міліціонера. Місцева влада погодилася з такою пропозицією, мотивуючи, що за три роки через відсутність житла у Ворохті змінилося троє дільничних.

 

Під сумнів спочатку поставив голова ОДА намагання отримати квартиру головним лікарем санаторію через те, що він працює тут лише 3 роки, проте, колектив і місцева влада «відстояла» керівника закладу, мотивуючи тим, що він змушений жити в кімнаті одного з корпусів санаторію та є пільговиком – «афганцем».

 

В результаті, серед інших, квартири отримали троє молодих спеціалістів, ветеран праці – жінка, що пропрацювала в санаторії 37 років та має загальний стаж 56 років, працівники санаторію, які десятки років стояли в черзі на отримання житла.

 

Здалося, що такий демократичний та аргументований розподіл житла не образив, навіть тих, хто мав шанс отримати квартиру, проте наразі її не отримав.

 

Наостанок, голова ОДА запевнив, що обласна влада профінансує будівництво ще одного 12-квартирного будинку для працівників санаторію та ремонт санаторного корпусу «Карпати», який увійде в склад санаторію «Смерічка».

 

Також голова ОДА повідомив, що в 2013 році обласна влада сконцентрує кошти для того щоб провести комплексний ремонт центральної частини селища, як це в свій час було зроблено в Івано-Франківську, Коломиї та інших районних центрах Івано-Франківщини.

 

 

 

 

 

 

 

 


03.10.2011 2286 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1981
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1872
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1867
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5546 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2162 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1521

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

753

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

819

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1019

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1011
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1779
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3690
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10270
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26161
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10196 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7723
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

910
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

230
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

273
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

393
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1291
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

896