агенція новин

Вишиванюк: Якщо хочемо щось добре зробити, мусимо радитися з громадою

 

У черговому засіданні Громадської ради, що створена при облдержадміністрації, взяв участь голова ОДА Михайло Вишиванюк.

 

Голова ГР Валерій Старченко (голова ОО Товариства Червоного Хреста) поінформував колег про проведену роботу впродовж поточного року та основні завдання.


Йшлося про розроблену програму Стратегії розвитку громадянського суспільства в області, інструменти взаємодії громадянського суспільства та про необхідність створення в області системи надання професійної паліативної та хоспісної допомоги хворим з невиліковними хворобами (обмеженим прогнозом життя). З медичного питання доповідь мав перший заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Мельник.Бажаючи учасникам представницького громадського зібрання результативної праці, напрацьованих і обговорених конкретних пропозицій, голова ОДА Михайло Вишиванюк наголосив: «Для нас робота Громадської ради, громадських організацій має надзвичайно велике значення, бо ніхто так близько не знає всіх великих і малих проблем людей, як ви, активні представники громади. В першу чергу потрібна ваша ініціатива. Стукайте у двері влади зі своїми пропозиціями і вам відчинять. Перелік добрих справ, започаткованих громадськими об’єднаннями в області, зростає. І це похвально».Михайло Вишиванюк висловив переконання: «Без залучення громади, без обговорення з людьми шляхів до вирішення найважливіших питань, без широкого роз’яснення і знайдення компромісу будь-які значимі наміри і плани не матимуть вирішення».«Якщо хочемо щось добре зробити, мусимо радитися з громадою. Тому закликаю вас до активності, - наголосив голова ОДА. - Пора припинити займатися самоїдством (вибори закінчилися). Пора об’єднати зусилля всіх - партій, громадських організацій на творчий будівничий процес, і тоді ми збудуємо справді демократичне суспільство, міцну і процвітаючу державу. Потрібна праця кожного на благо України. Коли ми об’єднаємо зусилля, буде менше нарікань і менше скептиків, з’явиться більше відповідальності».Виступаючі керівники громадських організацій - голова Клубу української інтелігенції м. Івано-Франківська Уляна Скальська, голова Коломийської Станиці Братства УПА Мирослав Симчич, голова обласного Благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» Надія Кайдаш у своїх виступах подякували Михайлу Вишиванюку за реальну підтримку діяльності громадських об’єднань, їхніх просвітницьких патріотичних заходів, та висловили свою підтримку щодо необхідності об’єднання зусиль усіх – влади, громади, депутатів задля розбудови української демократичної держави.


На наступному засіданні Громадської ради голова облдержадміністрації запропонував обговорити (спершу на зібраннях районних громадських рад ) план соціально-економічного розвитку районів, області на 2013 рік, «перед тим, як виносити ці життєво важливі документи на затвердження сесій».Ідею управління охорони здоров’я щодо створення в районах хоспісної, паліативної служби Михайло Вишиванюк підтримав тут же своїм дорученням обласному медичному управлінню - створити при центральних районних лікарнях хоспісні відділення на декілька ліжок та подбати про надання необхідної допомоги на дому сім’ям, які доглядають невиліковних рідних.Знайшла підтримку в голови ОДА і пропозиція голови Громадської ради при Верховинській райдержадміністрації Петра Пониполяка про необхідність проведення навчання керівників громадських рад, що діють при міськрайдержаміністраціях, щоб запозичити досвід, в тому числі в інших регіонах та за кордоном.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


29.11.2012 1628 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

20.01.2020
Григорій Войчак

До 90-х років минулого століття тодішнє підприємство „Агромаш” випускало подібні мінітрактори, однак значно гірші за технічними характеристиками та за ціною. Конвеєр зупинили через фінансові труднощі.

42
16.01.2020

Експресія та харизма - перше, що спадає на думку, коли бачиш на дорозі Volkswagen CC.

518
15.01.2020

Івано-Франківськ – місто пам’ятних знаків, монументів та анотаційних дошок. Місто, яке “розповідає” історію в кожному своєму куточку.

418
15.01.2020
Юлія Ободянська

Грошова застава для кандидатів на міського голову Івано-Франківська, згідно зі змінами у Виборчому кодексі, становить трохи більше ніж...

571
14.01.2020

З плином часу Івано-Франківськ, на жаль, втрачає цінні архітектурні пам’ятки та їхні елементи. Без належного догляду нищиться ліпнина, падають карнизи, обвалюються балкони, руйнуються будинки-пам’ятки.

611
13.01.2020

У літньо-осінній частині сезону 2019/20 івано-франківське "Прикарпаття" зіграло 20 поєдинків - 19 матчів у Першій лізі та одну гру у Кубку України.

437 1

Кажуть, що людина, у своїй основі, від народження й до самої смерті залишається одночасно творінням, винаходом та інструментом створеної нею ж культури.

77

Завжди уважно ставлюсь до результатів їх досліджень. Однак днями дещо в моєму сприйнятті трансформувалось.

2160

Потужна парламентська фракція, нові обличчя, творча інтелігенція, лідери думок, незаангажовані в болоті політики.

1981

Які тільки не носяться ідеології  політиків, депутатів і провладних журналістів з приводу  позитиву продажу землі.

2824 1
01.01.2020

У 2020 році Україну чекають дуже серйозні зміни. Зокрема, значні зміни кадрів будуть у колі президента та на політичній арені.

1670 2
16.12.2019

У селі на Прикарпатті стаються таємничі підпали – мешканці підозрюють нечисту силу.

4931 1
09.12.2019

Біля села Бережниця Верховинського району на хребті Синиці є скельний коридор — місце, яке з давніх-давен вважається межею світів.

2402 2
16.01.2020

Відтепер нетлінні останки святого разом з іконою перебуватимуть у соборі преображення Господнього Православної церкви України.

350
13.01.2020

12 січня в Храмі Царя Христа відбувся гала-концерт XI Міжнародного фестивалю "Коляда на Майзлях".

355
30.12.2019

Напередодні Нового року подружжя вечеряли в кафе та оцінювали рік, який вже закінчувався.

747
18.01.2020

В середмісті Івано-Франківська почали встановлювати кольорові підвісні парасольки. 

4066
18.01.2020

Якщо ви вирішили за тиждень-два до вистави придбати квиток, то можете сміливо готуватися до розчарування. На найбільш касові вистави про контрамарки треба подбати за декілька місяців наперед.

8649
17.01.2020

Трагедія трапилася у селі Тисів, що підпорядковане Болехівській міській раді.

32799
16.01.2020

Послуга «друг на годину» набирає популярності в українських містах, зокрема у нашому.

9769 1