агенція новин

ВИПУСКНИКИ ВІЙСЬКОВОЇ КАФЕДРИ ІФНТУНГу ОДЯГНУЛИ ОФІЦЕРСЬКІ ОДНОСТРОЇ (ФОТО)

 

Випускники військової кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу одягнули офіцерські однострої.

 

Наказом Міністра оборони України шести цьогорічним випускникам присвоєно перше офіцерське звання –лейтенант. Привітати юнаків з цією подією прийшов ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський.

 

– Дорогі випускники, ви отримали своє перше офіцерське звання. Впевнений, що ті знання, які ви отримали в стінах нашого вузу, ви зможете використати в своїй практичній роботі. І своїм життям, своєю службою примножите славу та честь наших Збройних Сил України, – зазначив ректор.

 

Привітав своїх вихованців і начальник кафедри полковник Юрій Вязніцев:

– Коли ви прийшли вчитись на нашу кафедру, то були ще зовсім юними. А тепер на ваші плечі покладається відповідальна справа захисту Батьківщини. Вам випала доля продовжувати кращі традиції українського офіцерського корпусу. Сподіваюсь, що ви з гідністю пронесете крізь всю службу такі поняття, як честь і гідність офіцера України.

 

Від імені випускників слова подяки викладачам промовив лейтенант Тіберій Регу:

– Цього дня ми чекали і готувались до нього. Добре пам’ятаю, як п’ять років тому я разом зі своїми товаришами стояв на цьому плацу і заздрісно дивився на випуск тодішніх офіцерів. У той час нам здавалось, що п’ять років – це нескінченно довго, але вони пролетіли, як п’ять днів. Від імені всіх випускників хочу запевнити і батьків, і наших викладачів у тому, що ми завжди пам’ятатимемо вашу науку і будемо старатись стати гідними офіцерами Збройних Сил України.

 

Випускників також привітали присутні на урочистостях представники Міністерства оборони, викладачі кафедри та батьки. Освятив ритуал військовий капелан Івано-Франківського гарнізону отець Володимир. За словами начальника управління забезпечення ракетним паливом і пальним – заступника начальника центрального управління паливно-мастильних матеріалів ЗСУ та тилу ЗСУ полковника Руслана Кубаля, випускники цієї кафедри традиційно демонструють у військах високу підготовку та якісні знання. Також офіцер зазначив, що цьогорічні випускники проходитимуть службу у всіх регіонах України – від Харкова до Криму. На них вже чекають у військових частинах, куди вони отримали розподіл. Отримавши офіцерські посвідчення, молоді лейтенанти востаннє пройшли плацом кафедри і на прощання підкинули в небо традиційну жменьку копійок.

 

Того ж дня на військовій кафедрі відбулось ще одне свято – курсанти четвертого курсу склали Військову Присягу на вірність українському народові. Читаючи слова священної клятви, вони з гордістю стискали автомат. А батьки, які прийшли на це свято, не приховували своїх сліз. Мине всього рік, і ці юнаки, які щойно дали свою першу в житті чоловічу клятву, теж одягнуть офіцерські однострої.

 

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


05.06.2012 254 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
12.06.2019
Антикорупційна платформа

На ринку ремонту доріг можуть конкурувати підприємства, які мають сучасну техніку, використовують сучасні технології, мають досвід роботи та кваліфікованих працівників.

405 2
11.06.2019
Тетяна КІНДЮХ

Укріпити все. І бажано взимку. На Верховинщині із 36 природоохоронних заходів, гроші на які за останні три роки виділяли з обласного екологічного фонду...

586
05.06.2019
Ростислав Ковтун

Так на Прикарпатті діє унікальний проект - «Родинна реабілітація учасників АТО». Ця авторська психологічна програма розроблена для родин з досвідом війн.

663
05.06.2019
Ольга СТЕЛЬМАШЕВСЬКА

Професійність, креатив, сміливість й навіть зухвалість, не заспокоєння минулими успіхами та стратегія сталого розвитку — це Міжнародний фестиваль мистецтв «Карпатський простір» у Івано-Франківську.

375
30.05.2019

На Франківщині триває реформа сільської медицини. Крім нових амбулаторій, передбачено і нові автомобілі для медиків. В області вже закуплено 25 позашляховиків Renault Duster.

1000
29.05.2019
Олена Британська

Ми розпитали, коли завершиться оновлення території міського озера, про капітальні ремонти вулиць, ОСББ, пішохідні фонтани, втрачені мільйони та доставку померлих.

2525

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

303

Карлос Кастанеда свого часу зауважив важливість того соціального імпульсу, що йде від дрібних (а хтось скаже – “побутових”) тиранів.

516

Сто років тому внаслідок закінчення Першої світової війни почалося небачене раніше переформатування Європи...

474

Ми живемо за часів швидких змін. Смисли легко – й, здається, безтурботно – переливаються у нові форми.

1737 2
06.06.2019

Щодня на Землі з'являється все більше доказів присутності прибульців.

603
25.05.2019

Вже другий тиждень мешканці Івано-Франківської області страждають від грозових дощів, граду та підтоплень.

34275
20.05.2019

 Уфолог Скотт Уорінг опублікував на своєму сайті новий матеріал. 

961
02.06.2019

Лікар Ендрю Ньюберг, професор університету Томаса Джефферсона в США провів дослідження МРТ і визначив, що молитва і медитація дійсно мають велику силу.

792 1
01.06.2019

Її створили 47-річний столяр Дмитро Фаринович та 37-річний дизайнер Володимир Сандалович.

889 5
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

520 1
15.06.2019

Рекламний щит, котрий розміщений на Вічевому майдані, повідомляв, що Оксана Савчук входить в команду Марцінківа.

2329
14.06.2019

Деякі слухали хіти ОЕ з дахів будинків. Як зазначив Вакарчук, концерт не є політичною агітацією.  

1912
14.06.2019

Металева стружка, скляні блоки та залишки труб. Думаєте, що все це сміття і непотрібні відходи?

609
14.06.2019

День на роверах: цієї п'ятниці чиновники міської ради Івано-Франківська пересіли на велосипеди.

1501