агенція новин

ВИПУСКНИКИ ВІЙСЬКОВОЇ КАФЕДРИ ІФНТУНГу ОДЯГНУЛИ ОФІЦЕРСЬКІ ОДНОСТРОЇ (ФОТО)

 

Випускники військової кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу одягнули офіцерські однострої.

 

Наказом Міністра оборони України шести цьогорічним випускникам присвоєно перше офіцерське звання –лейтенант. Привітати юнаків з цією подією прийшов ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський.

 

– Дорогі випускники, ви отримали своє перше офіцерське звання. Впевнений, що ті знання, які ви отримали в стінах нашого вузу, ви зможете використати в своїй практичній роботі. І своїм життям, своєю службою примножите славу та честь наших Збройних Сил України, – зазначив ректор.

 

Привітав своїх вихованців і начальник кафедри полковник Юрій Вязніцев:

– Коли ви прийшли вчитись на нашу кафедру, то були ще зовсім юними. А тепер на ваші плечі покладається відповідальна справа захисту Батьківщини. Вам випала доля продовжувати кращі традиції українського офіцерського корпусу. Сподіваюсь, що ви з гідністю пронесете крізь всю службу такі поняття, як честь і гідність офіцера України.

 

Від імені випускників слова подяки викладачам промовив лейтенант Тіберій Регу:

– Цього дня ми чекали і готувались до нього. Добре пам’ятаю, як п’ять років тому я разом зі своїми товаришами стояв на цьому плацу і заздрісно дивився на випуск тодішніх офіцерів. У той час нам здавалось, що п’ять років – це нескінченно довго, але вони пролетіли, як п’ять днів. Від імені всіх випускників хочу запевнити і батьків, і наших викладачів у тому, що ми завжди пам’ятатимемо вашу науку і будемо старатись стати гідними офіцерами Збройних Сил України.

 

Випускників також привітали присутні на урочистостях представники Міністерства оборони, викладачі кафедри та батьки. Освятив ритуал військовий капелан Івано-Франківського гарнізону отець Володимир. За словами начальника управління забезпечення ракетним паливом і пальним – заступника начальника центрального управління паливно-мастильних матеріалів ЗСУ та тилу ЗСУ полковника Руслана Кубаля, випускники цієї кафедри традиційно демонструють у військах високу підготовку та якісні знання. Також офіцер зазначив, що цьогорічні випускники проходитимуть службу у всіх регіонах України – від Харкова до Криму. На них вже чекають у військових частинах, куди вони отримали розподіл. Отримавши офіцерські посвідчення, молоді лейтенанти востаннє пройшли плацом кафедри і на прощання підкинули в небо традиційну жменьку копійок.

 

Того ж дня на військовій кафедрі відбулось ще одне свято – курсанти четвертого курсу склали Військову Присягу на вірність українському народові. Читаючи слова священної клятви, вони з гордістю стискали автомат. А батьки, які прийшли на це свято, не приховували своїх сліз. Мине всього рік, і ці юнаки, які щойно дали свою першу в житті чоловічу клятву, теж одягнуть офіцерські однострої.

 

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


05.06.2012 301 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

23.08.2019
Лілія Горковенко

Майстриня розповіла про те чим її косметика є унікальною та як вона «вселяє» частинку Карпат у свою продукцію.

379 2
22.08.2019
Марія Лутчин

21 січня 1990 року національний стяг на риштуванні ратуші підняв рухівець, оператор ОТБ «Галичина» Тарас Майстришин.

493
20.08.2019
Марія Лутчин

Ми звернулися до емігрантів з Прикарпаття різного віку, статі та соціального статусу з питанням, що має змінитися в Україні, щоб вони повернулися на Батьківщину?

2283
15.08.2019
Марія Лутчин

"Ми взяли потужний темп, люди до цього звикли і вимагають більшого, збавляти вже не можна".

2377
14.08.2019
Лілія Горковенко

Про сучасний стан, перспективи функціонування, співпрацю з правоохоронними органами та владою розмірковує Володимир Данів – керівник Івано-Франківського обласного громадського формування.

1914 2
13.08.2019
Люся Грибик

Івано-Франківськ за останні роки став відомим завдяки проведенню декількох міжнародних фестивалів. Одним з них є Крайка.

2018 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

744

Моя любов до селян абстрактна. Я люблю їх за те, що жодне селянське повстання не призвело до створення держави, до створення апарату насилля.

135

Знаєте, коли звучить ім‘я Квентіна Тарантіно, то кожен хто знає цю людину одразу цікавиться причиною озвучення такого слова.

468

Все в мозку. Центр курування оргазмами просто в нашій голові. Іноді мене можуть збуджувати найнесподіваніші речі.

529
20.08.2019

"Мисливець за інопланетянами" Скот Ворінг стверджує, що на фотографії, яку зробив марсохід NASA, зображено жінку, чоловіка і дитину.

196
12.08.2019

З огляду на розвиток науки, піраміди тримають таємниці під піском і не дають дослідникам розкрити всі секрети історії.

504
08.08.2019

Крихітні безхребетні, які вважаються найживучішими істотами на Землі, були на борту ізраїльського місяцехода "Берешит".

551
12.08.2019

Капелан Івано-Франківського клінічного центру паліативної допомоги Ярослав Рохман номінований на медичну відзнаку України "Орден Святого Пантелеймона".

942
10.08.2019

Усі ми живемо у світі із шаленим темпом ритму, ретельним плануванням, напруженими робочими графіками.

878
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

152
23.08.2019

Результати лабораторних досліджень за 2018 та перше півріччя 2019 року.

6047
22.08.2019

Відома франківчанка Тіна Кароль 22 серпня презентувала новий трек під назвою "Вабити". 

3416
21.08.2019

Виступ українського льотчика публіка супроводжувала гучними оплесками.

1818 1
21.08.2019

Українська співачка Тіна Кароль, яка зняла у США новий кліп, дала ще один привід говорити про себе.

12261 2