агенція новин

Віктор Анушкевичус дорікнув ДАІ за рух авто в центрі міста


Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус вважає незадовільним рух автотранспорту в районі вулиць Володимира Великого та Пилипа Орлика. Саме за це він дорікнув вчора на оперативній нараді працівникам ДАІ.

 

За словами мера, франківські водії не зважають на правила дорожнього руху. Раніше, на цих вулицях були розміщені камери фотофіксації. Втім, як стверджує мер, з їхньою відсутністю - водії їздять ан власний розсуд. "Ви подивіться яку культуру демонструють наші водії. Їдуть як хочуть. І це попри те, що там вже є розмітка", - зауважив очільник міста.

 

Також Віктор Анушкевичус вказав даївцям і на інші "рибні місця" в Івано-Франківську. На його переконання слід врегулювати рух тарнспорту і на інших вулицях. Зокрема - на перехресті вулиць Січових стрільців - Мазепи, на вулиці Галицькій і на перехресті Василіянок - Грушевського.

 

 

 

Читайте також:

Міський голова Віктор Анушкевичус оголосив війну кров'янці

У місцях франківських стихійних сміттєзвалищ встановлять камери?

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


28.11.2012 1647 12
Коментарі (12)

Çàãðóçêà...

Оксана 2012.11.28, 08:22
Вікторе Андрюсовичу, ви сядьте в машину, проїдьте по Володимира Великого і оцініть самі "розмітку". Бажано зі сторони Короля Данила. Її малювали або п"яні, або дурні. Розмітка зроблена неправильно. Мені довелося тричі ВИМУШЕНО перетнути суцільну смугу для того щоб доїхати з Короля Данила до себе додому в двір на Володимира Великого. Мешканцям дворів закрили виїзд наліво, намалювавши суцільну смугу. Тепер мешканцям мікрорайону неможливо повернути з двору в сторону центру, чи заїхати в двір зі сторони Короля Данила. Доводиться об"їжджати мікрорайон саме по тих місцях де скупчення пробок. Там не потрібно було робити три смуги руху, набагато краще було б дві, і з переривчастою лінією розмітки посередині. Живу тут 6 років і ще не бачила жодної аварії на Володимира Великого, а тепер завдяки вашій ненормальній розмітці там аварійно-небезпечна ділянка.
Миколка 2012.11.28, 09:39
Пані Оксано! Ви є яскравий ображчик сучасного українця. От насрати вам на те, чим керувались дорожники, коли облаштовували розмітку. Вам незручну і ви просто порушуєте правила дорожнього руху, бо ваша логіка і ваше его так вам підказує. На відміну від вас, українки, німець би виконував правила і вимоги розмітки, а потім апелював до мера чи дорозників. А у вас все просто... Не влаштовує - значить всі ідіоти, а я одна принцеса в трояндах і срала я на всіх....
Олег 2012.11.28, 09:56
До миколи! Ти дибіл! ХВАТИТЬ ЖИТИ ЗА ПРИНЦИПОМ ЛЮДИНА ДЛЯ ДЕРЖАВИ!!! МАЭ БУТИ НАВПАКИ!!! ВСЕ ПОВИННО РОБИТИСЬ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, А НЕ ДЛЯ ПОКАЗУХИ... НАХІРА МИ ПЛАТИМ ПОДАТКИ, ЩОБ ЗА НАШІ ГРОШІ НАМ ШЕЙ ЖИТТЯ ПОГІРШУВАЛИ???
Ігор М. 2012.11.28, 10:24
вулиця Володимира Великогот зроблена гарно, дуже класна там розмітка, багато полос руху.....але: насправді маємо наступне: по одній полосі в кожну сторону займають буси та мінівени, які возять людей до найближчих сіл. І як результат - широка дорога стає на 2 полоси. Ввечері на В.Великого з двох боків нічна парковка, що знову ж таки звужує ширину нової, гарної вулиці. Я їхав 2 дні тому після 9-ї вечора - полоса, яка передбачена для руху в напрямку від Фуршету в сторону Колібріса була вся (!) заставлена автобусами. Тому я їхав всю вулицю по зустрічній полосі. Так ось історія.
Миколка 2012.11.28, 10:36
ОЛЕГУ: Сам ти ди..л. Dura lex sed lex! Все решта - від лукавого. Не подобається розмітка - пиши в мерію, в ДАІ, організовуй акції протесту, збирай майдан... але виконуй її вимоги до тих пір, доки вона не буде змінена. Законопослушність - це основний постулат правової держави. Інакше - анархія.
Оксана, до Миколи. 2012.11.28, 12:06
Микола, якби Ви їздили, і якби ви самі були не типовим українцем а наприклад німцеми, то зрозуміли би про що я пишу. Розмітка зроблена так, що не полегшує рух, а створює проблеми і аварійні ситуації на дорозі. В Німеччині розмітку роблять для людей а не для "галочки", і для того щоб полегшити рух водіям і пішоходам, а не ускладнити його і штучно створити затори.
Оксана, до Миколи 2012.11.28, 12:12
Якби там зробили по одній смузі руху в кожну сторону і розділили переривчастою розміткою (так всі їздили "по замовчуванню" коли розмітки не було, то і їздити було би зручно, і припаркований транспорт по обидві сторони нікому би не заважав (як і було до нанесення розмітки). Там не було жодної потреби робити три смуги руху. А ті хто малював розмітку - люди м"яко кажучи некомпетентні, доведу Вам, Микола, хоча б тим, що на перехресті Пилипа Орлика-В.Великого вони допустили дуже грубу помилку, і через два дні замальовували все чорною фарбою, переробляючи заново. Забули очевидно прислів"я "Сім раз відмір, один раз відріж".
Миколка 2012.11.28, 16:17
Оксано, повторюю ще раз - невірно чи невдало зроблена розмітка - апелюйте до чиновникыв, які то повинні привести до ладу. Але поки воно таке - виконуйте. Бо дорожня розмітка - то є закон. А ми всі привикли - не подобається закон, не подобається вимога - то я її просто виконувати не буду, от і все. PS: цікаво, що ви будете казати, якщо перетнувши суцільну для зазду в двір зліва створите ДТП. Як ви будете потім в суді виправдовуватись? І ще... Зверніть увагу, що така сама розмітка на Івасюка. І тем не менше, ліворуч в двори там повертають усі , кому не ліньки...
оксані 2012.11.28, 16:23
Оксанко,та ти смішна дівочка,та до кого ти звертаєшся?до мєра-сміхота,до миколки дебіла,то взагалі даун.Воно одне з другим і поняття не має.що ці корки творяться від того,що велике накопичення машин,бо ніхто не хоче їхати через реверсивну полосу,звичайно все має робитися для людей,а дебіл який робив розмітку не захотів зробити переривисту ось і всі мучаться.Всюди треба думати,але є миколи-діли і інші дебіли яким це і в голову не прийде...бо дебло є дебло-ось і мучимось!!!!!!!!!!!!
Миколі 2012.11.28, 16:55
Оце прирівняв, Івасюка це велика широченна вулиця з інтенсивним рухом. А Володимира Великого - 60 метрів дороги. Миколо, не коментуй те на чому не розумієшся, бо бажаючи вигдядати мудрим, насправді виглядаєш дурним. Очевидно, що першу ліпшу розмітку скачали з інтернету і намалювали на дорозі такі мудрі, як ти.
Оксана 2012.11.28, 17:09
Миколо, а чому на вашу думку, заїжджаючи в двір зліва, я створю ДТП? Краще не пишіть дурниці, а підіть в автошколу, повчіть ПДР і будете знати, як правильно виконувати поворот наліво так, щоб не створювати ДТП :))) В.Великого це не автомагістраль, а коротенький клаптик дороги.
Я 2012.11.28, 22:46
Пояснюю для інших ... Володимира Великого є примикаючою до вулиці Проектної. Ця, в свою чергу, розпочнеться від 23 школи з'їздом із вул. Мазепи, далі через бульвар, пересікаючи Короля Данила, попри Володимира Великого з виходом на Бельведерську. В планах - прибрати частину ринку й продовжити дорогу до другого бульвару, а через нього - виїзд на Довгу або Галицьку біля 13-ї школи. Вулиця Проектна - широка, з прогнозованою високою швидкістю руху. Щодо примикання до неї Володимира Великого, то очікується, що трафік зі сторони центру буде в рази більшим, ніж до центру (бо це повертає на ту саму вул. Мазепи), тому в напрямку від центру запроваджено дві полоси, а до центру - одна. Транспорт, який виїжджатиме з В.Великого на проектну з лівим поворотом, буте пересікати потік машин в обох напрямках на проектій, а тому тут очікується сповільнення виїзду транспорту. Щоб не затримувати той транспорт, що виїжджатиме на Проектну з правим поворотом, для нього виділена окрема полоса, що дозволить виїжджати без затримок. Далі... Вул. Володимира Великого - відносно коротка, тому, щоб забезпечити можливість вчасного перелаштування в потрібний ряд перед перехрестям В.Великого-Проектна дві полови в сторону Проектної організовані по всій довжині Вол. Великого. Для уникнення аварійних ситуацій пересічення двох полос руху зустрічним транспортом заборонено. В майбутньому заїзди в двори з'являться ще й зі сторони Бельведерської - проблем не буде. І хоч всі дороги на сьогодні ще не готові, розмітку застосували уже зараз, щоб водії до неї звикали. Розмітка працює так, як це потрібно для організації дорожнього руху, та забезпечення його безпеки. І таки повністю підтримую Миколку - Dura lex sed lex!
16.01.2020

Експресія та харизма - перше, що спадає на думку, коли бачиш на дорозі Volkswagen CC.

307
15.01.2020

Івано-Франківськ – місто пам’ятних знаків, монументів та анотаційних дошок. Місто, яке “розповідає” історію в кожному своєму куточку.

309
15.01.2020
Юлія Ободянська

Грошова застава для кандидатів на міського голову Івано-Франківська, згідно зі змінами у Виборчому кодексі, становить трохи більше ніж...

436
14.01.2020

З плином часу Івано-Франківськ, на жаль, втрачає цінні архітектурні пам’ятки та їхні елементи. Без належного догляду нищиться ліпнина, падають карнизи, обвалюються балкони, руйнуються будинки-пам’ятки.

496
13.01.2020

У літньо-осінній частині сезону 2019/20 івано-франківське "Прикарпаття" зіграло 20 поєдинків - 19 матчів у Першій лізі та одну гру у Кубку України.

350 1
10.01.2020

Засновник будівельної компанії «Вертикаль» Олег Лєпєнін ділиться підсумками минулого року та прогнозами зростання цін на нерухомість у Франківську.

988

Завжди уважно ставлюсь до результатів їх досліджень. Однак днями дещо в моєму сприйнятті трансформувалось.

2054

Потужна парламентська фракція, нові обличчя, творча інтелігенція, лідери думок, незаангажовані в болоті політики.

1901

Які тільки не носяться ідеології  політиків, депутатів і провладних журналістів з приводу  позитиву продажу землі.

2749 1

Невже «загнув» Павло?… Ціна моста – не більше п’ятиста (як ви читали), а лиш 212?! Що насправді – з’ясуємо на підставі досі неопублікованих(!) документів… Виявляється, ІФ ОДА ще 30.06.17 розпорядилась (№3

5353 2
01.01.2020

У 2020 році Україну чекають дуже серйозні зміни. Зокрема, значні зміни кадрів будуть у колі президента та на політичній арені.

1466 2
16.12.2019

У селі на Прикарпатті стаються таємничі підпали – мешканці підозрюють нечисту силу.

4667 1
09.12.2019

Біля села Бережниця Верховинського району на хребті Синиці є скельний коридор — місце, яке з давніх-давен вважається межею світів.

2307 2
13.01.2020

12 січня в Храмі Царя Христа відбувся гала-концерт XI Міжнародного фестивалю "Коляда на Майзлях".

275
10.01.2020

Папа Франциск в середу сказав, що краще бути атеїстом, ніж ходити до церкви щодня і проводити своє життя, ненавидячи і критикуючи інших.

484
30.12.2019

Напередодні Нового року подружжя вечеряли в кафе та оцінювали рік, який вже закінчувався.

659
18.01.2020

Якщо ви вирішили за тиждень-два до вистави придбати квиток, то можете сміливо готуватися до розчарування. На найбільш касові вистави про контрамарки треба подбати за декілька місяців наперед.

6075
16.01.2020

Послуга «друг на годину» набирає популярності в українських містах, зокрема у нашому.

8867 1
15.01.2020

В опублікованих записах голоси схожі на голоси Гончарука, заступника голови Нацбанку Катерини Рожкової та міністерки фінансів Оксани Маркарової.

5190 1
14.01.2020

Коломияни між собою жартують, що до депутатства хата Тимошенка була підперта коликами.

2540