агенція новин

Відбулася сесія Коломийської міської ради

30 червня 2011 року в залі засідань міської ради відбулась сьома сесія Коломийської міської ради шостого демократичного скликання.

На початку сесії голова міської виборчої комісії Д.Рєзнік повідомила про те, що депутат Коломийської міської ради Ярослав Андрійович Острук звернувся до міської виборчої комісії із заявою про дострокове припинення своїх депутатських повноважень з об”єктивних причин. Тому, як заявила голова міської виборчої комісії Д.Рєзнік, депутатом міської ради шостого демократичного скликання стає наступний за виборчим списком політичної партії ВО “Батьківщина”, тобто Роман Юрійович Бортейчук.

Після озвучених 19 депутатських запитів сесія приступила до розгляду питань порядку денного.

Заслухано інформацію начальника фінансового управління міської ради Бакай Ганни Дмитрівни про уточнення міського бюджету на 2011 рік.

Начальник управління оподаткування доходів фізичних осіб Коломийської ОДПI О.Жураківська доповіла про запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за що було проголосовано більшістю голосів депутатів міської ради Це рішення буде опубліковано в місцевих ЗМІ та на веб-сайті міської ради.

Заслухано інформацію начальника відділу у справах молоді та спорту міської ради Колесника В.Л. Про хід виконання міської програми підтримки сім’ї на період до 2010 року. Інформацію взято до відома і попереднє рішення міської ради стосовно цього питання знято з контролю.

Секретар міської ради Ярослав Гошій доповів про план роботи міської ради на друге півріччя 2011 року, про доповнення до Регламенту міської ради шостого демократичного скликання, про внесення доповнення до Положення про відділ організаційно-аналітичного забезпечення. та про розгляд протесту прокурора м.Коломиї щодо скасування рішення Коломийської міської ради “Про Звернення Коломийської міської ради “9 Травня - День пам’яті” (який депутати міської ради одностайно відхилили).

Депутати затвердили протокол №1 засідання комісії з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Коломиї” від 25 травня 2011 року та вирішили присвоїти звання “Почесний громадянин міста Коломиї” колишньому директору КСК “Локомотив” Федоровичу Петру Івановичу за значний особистий внесок та заслуги перед Коломийською громадою у справі розвитку фізичної культури і спорту (посмертно).

Затверджено Положення про комісію щодо звільнення громадян від оплати за надання соціальних послуг та затверджено її склад.

Депутати надали дозвіл управлінню житлово-комунального господарства Івано-Франківської обласної державної адміністрації на виготовлення проектно-кошторисної документації по будівництву установок доочистки води для питних потреб у кількох закладах освіти, затвердили Статути Коломийської ЗОШ №7 та Коломийського дошкільного навчального закладу “Сонечко”.

Прийнято рішення про надання в оренду об’єктів комунальної власності та встановлено ставку орендної плати за орендовані приміщення для громадських організацій та політичних організацій в розмірі 3% від експертної оцінки. Встановлено розмір орендної плати на нежитлові приміщення для громадських організацій інвалідів в розмірі 1 гривня на рік.

Надано дозвіл на проведення комерційного конкурсу про передачу в оренду нежитлового приміщення по вул.Мазепи 274-а для здійснення культурно-спортивних розважальних заходів.

Депутати вирішили утворити ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи комунального підприємства “Коломиятеплоенерго”, припинити шляхом ліквідації юридичну особу - комунальне підприємство “Житлотеплосервіс-2” , дали згоду на визнання банкрутом комунального підприємства по експлуатації житла, внесли доповнення до Статуту комунального підприємства “Полігон-Екологія”. Додатково розглянуто питання про передачу видатків на виконання делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я, передбачених по нормативах розрахунків на охорону здоров’я для міського бюджету Коломийській районній раді. Прийнято рішення укласти договір з Коломийською районною радою про передачу видатків на виконання делегованих державних повноважень у сфері охорони здоров’я з відповідними коштами у розмірі сто відсотків, передбачених по нормативах розрахунків на охорону здоров’я для міського бюджету на 22012 рік.

Розглянуті і прийняті рішення по земельних питаннях.

Всього на сесії прийнято 72 рішення.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


04.07.2011 38 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
19.02.2018

Згідно Закону “Про статус депутата місцевої ради” – депутат міськради має не рідше, як раз на місяць проводити прийом громадян.  ГО “Центр Політичних Студій” вже вчетверте здійснюють перевірку депутатів Івано-Франківсь

64 0
19.02.2018

Станиславівська фортеця існувала півтора століття – з 1662 до 1812 року. На її спорудження, модернізацію, утримання пішли страшні гроші.

145 0
18.02.2018

До Вашої уваги підсумки восьмого в цьому році тижня від історика, блогера, нашого експерта Мирослава Кошика.

179 0
15.02.2018

Пропонуємо Вам ознайомитись за кого з прикарпатців вже навесні вболіватимемо у найвищому футбольному дивізіоні країни.

480 0
10.02.2018
Анатолій Звіжинський

Співпраця між івано-франківським ЦСМ та Zenko Fоundation стартувала в 2016 році під час першого міжнародного культурного форуму Zenko Platform, продовжилася у виставкових проектах 2017 року: «Чеч» (с.Татарів), «Show promise» (Львів

330 0
07.02.2018

Кореспондент «Фіртки» задав традиційні ШІСТЬ ПИТАНЬ заступнику начальника Патрульної поліції Івано-Франківської області АндріюТірону, який, власне, і курує формування дорожньої поліції.

1254 0

У цьому тексті немає й слова про Україну чи українців, але думаю, що багатьом з нас такий спосіб мислення здається “своїм”, багато хто з нас міг би підписатися під кожним твердженням виступу.

155 0

Вчіться в успішних: Труханов - має російський і грецький паспорти, має гроші, друзів у Лондоні та москві, а попри те повертається в Україну, не зважаючи на кримінальну справу. Саакашвілі - має голанську ксіву, сім'ю в Європі, кінці у США, а попри те праг

411 0

«Всі люди брешуть», - казав герой популярного американського серіалу. Це здається банальністю, якщо не замислитися.

264 0

Пішла по ЗМІ інформація, що новий Пасічнянський міст вже зараз, на старті, «зріс в ціні» майже вдвічі.

460 0
12.02.2018

Знаменитий учений Скотт Уорінг, який спеціалізується на вивченні НЛО зобразив на камеру непізнаний літаючий об'єкт, фактично невидимий для очей людини. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ. Відео, на якому ми бачемо сліди присутності неопізнаного літальног

315 0
12.02.2018

Британські уфологи оприлюднили приховану інформацію про найбільш загадкові спостереження НЛО, що відбувалися в північній частині Англії в 1980-х роках. Перший випадок з участю НЛО стався в місті Дарвен, графство Ланкашир, в листопаді 1985 року. Тоді прот

300 0
06.02.2018

Запуск відбувся о 22:45 за київським часом.    6 лютого, відбулася історична подія SpaceX успішно запустила найпотужнішу в світі ракету Falcon Heavy. Falcon Heavy злетіла з космодрому ім. Джона Кеннеді на мисі Канаверал у штаті Флорида, п

629 0
17.02.2018

У проповіді під час ранішньої Святої Меси в каплиці ватиканської резиденції «Дім Святої Марти» у п’ятницю, 16 лютого 2017 р., Святіший Отець перестеріг перед небезпекою вдаваного посту, що супроводжується погорджуванням іншими людь

186 0
12.02.2018

Це мала бути звичайна операція на серце. Але вона раптом перетворилася в сторінку з історії релігії і медицини: фотограф зробив знімок, коли в секунду смерті тіло пацієнта покидала його душа.

562 0
12.02.2018

Одна молода та красива дівчина прийшла до свого духовного отця-наставника на пораду.

413 0
19.02.2018

В даному місці вже давно заплановано відновити дитячий садок, який знаходився там раніше.

827 1
17.02.2018

Департамент архітектури оголосив конкурс на визначення переможців ескізних проектів пам’ятника «Народному вчителю». Встановити його планують на розі вулиць Петрушевича-Франка. З відповідною ініціативою виступили міський голова Руслан Ма

193 0
14.02.2018

До слова, саме Тетяна Петрова є першою українкою за роки Незалежності, яка стартувала в такій дисципліні, як могул.

593 0
13.02.2018

Українська телеведуча Катя Осадча поділилась стильними світлинами з відпочинку в курортному місті Буковель.

1396 0