агенція новин

Відбір на Євро-2020: календар та результати матчів

Кваліфікація на чемпіонат Європи 2020 року стартувала 21 березня і триватиме до листопада 2019 року.

Збірна України потрапила в групу В разом з командами Португалії, Сербії, Литви та Люксембургу, пише Фіртка з посиланням на Факти.

Підопічні Андрія Шевченка розпочали відбір з виїзного матчу проти чинних чемпіонів Європи Португалії 22 березня 2019 року, а завершать виїзним поєдинком проти збірної Сербії 17 листопада 2019 року.

Група А

Команда І П Н П З П О
1.  Англія 8 7 0 1 37 6 21
2. Чехія 8 5 0 3 13 11 15
3. Косово 8 3 2 3 13 16 11
4. Болгарія 8 1 3 4 6 17 6
5. Чорногорія 8 0 3 5 3 22 3

 

1 тур. 22.03 2 тур. 25.03
19:00 Болгарія 1:1 Чорногорія 21:45 Косово 1:1 Болгарія
21:45 Англія 5:0 Чехія 21:45 Чорногорія 1:5 Англія
3 тур. 7.06 4 тур. 10.06
21:45 Чорногорія 1:1 Косово 21:45 Болгарія 2:3 Косово
21:45 Чехія 2:1 Болгарія 21:45 Чехія 3:0 Чорногорія
5 тур. 7.09 6 тур. 10.09
16:00 Косово 2:1 Чехія 21:45 Англія 5:3 Косово
19:00 Англія 4:0 Болгарія 21:45 Чорногорія 0:3 Чехія
7 тур. 11.10 8 тур. 14.10
21:45 Чорногорія 0:0 Болгарія 21:45 Болгарія 0:6 Англія
21:45 Чехія 2:1 Англія 21:45 Косово 2:0 Чорногорія
9 тур. 14.11 10 тур. 17.11
21:45 Англія 7:0 Чорногорія 19:00 Косово 0:4 Англія
21:45 Чехія 2:1 Косово 19:00 Болгарія 1:0 Чехія

Група В

Команда І П Н П З П О
1. Україна 8 6 2 0 17 4 20
2. Португалія 8 5 2 1 22 6 17
3. Сербія 8 4 2 2 17 17 14
4. Люксембург 8 1 1 5 7 16 4
5. Литва 8 0 1 7 5 25 1

 

1 тур. 22.03 2 тур. 25.03
21:45 Люксембург 2:1 Литва 21:45 Люксембург 1:2 Україна
21:45 Португалія 0:0 Україна 21:45 Португалія 1:1 Сербія
3 тур. 7.06 4 тур. 10.06
21:45 Литва 1:1 Люксембург 21:45 Сербія 4:1 Литва
21:45 Україна 5:0 Сербія 21:45 Україна 1:0 Люксембург
5 тур. 7.09 6 тур. 10.09
19:00 Литва 0:3 Україна 21:45 Литва 1:5 Португалія
21:45 Сербія 2:4 Португалія 21:45 Люксембург 1:3 Сербія
7 тур. 11.10 8 тур. 14.10
21:45 Португалія 3:0 Люксембург 21:45 Литва 1:2 Сербія
21:45 Україна 2:0 Литва 21:45 Україна 2:1 Португалія
9 тур. 14.11 10 тур. 17.11
21:45 Португалія 6:0 Литва 16:00 Люксембург 0:2 Португалія
21:45 Сербія 3:2 Люксембург 16:00 Сербія 2:2 Україна

Група С

Команда І П Н П З П О
1. Німеччина 8 7 0 1 30 7 21
2. Нідерланди 8 6 1 1 24 7 19
3. Пн.Ірландія 8 4 1 3 9 13 13
4. Білорусь 8 1 1 6 4 16 4
5. Естонія 8 0 1 7 2 26 1

 

1 тур. 21.03 2 тур. 24.03
21:45 Нідерланди 4:0 Білорусь 21:45 Нідерланди 2:3 Німеччина
21:45 Пн.Ірландія 2:0 Естонія 21:45 Пн.Ірландія 2:1 Білорусь
3 тур. 8.06 4 тур. 11.06
21:45 Естонія 1:2 Пн.Ірландія 21:45 Білорусь 0:1 Пн.Ірландія
21:45 Білорусь 0:2 Німеччина 21:45 Німеччина 8:0 Естонія
5 тур. 6.09 6 тур. 9.09
21:45 Німеччина 2:4 Нідерланди 21:45 Пн.Ірландія 0:2 Німеччина
21:45 Естонія 1:2 Білорусь 21:45 Естонія 0:4 Нідерланди
7 тур. 10.10 8 тур. 13.10
21:45 Білорусь 0:0 Естонія 19.00 Білорусь 1:2 Нідерланди
21:45 Нідерланди 3:1 Пн.Ірландія 21:45 Естонія 0:3 Німеччина
9 тур. 16.11 10 тур. 19.11
21:45 Пн.Ірландія 0:0 Нідерланди 21:45 Нідерланди 5:0 Естонія
21:45 Німеччина 4:0 Білорусь 21:45 Німеччина 6:1 Пн.Ірландія

Група D

Команда І П Н П З П О
1. Швейцарія 8 5 2 1 19 6 17
2. Данія 8 4 4 0 23 6 16
3. Ірландія 8 3 4 1 7 5 13
4. Грузія 8 2 2 4 7 11 8
5. Гібралтар 8 0 0 8 3 31 0

 

1 тур. 23.03 2 тур. 26.03
16:00 Грузія 0:2 Швейцарія 21:45 Ірландія 1:0 Грузія
19:00 Гібралтар 0:1 Ірландія 21:45 Швейцарія 3:3 Данія
3 тур. 7.06 4 тур. 10.06
19:00 Грузія 3:0 Гібралтар 21:45 Ірландія 2:0 Гібралтар
21:45 Данія 1:1 Ірландія 21:45 Данія 5:1 Грузія
5 тур. 5.09 6 тур. 8.09
21:45 Гібралтар 0:6 Данія 19:00 Грузія 0:0 Данія
21:45 Ірландія 1:1 Швейцарія 19:00 Швейцарія 4:0 Гібралтар
7 тур. 12.10 8 тур. 15.10
16:00 Грузія 0:0 Ірландія 21:45 Гібралтар 2:3 Грузія
19:00 Данія 1:0 Швейцарія 21:45 Швейцарія 2:0 Ірландія
9 тур. 15.11 10 тур. 18.11
21:45 Данія 6:0 Гібралтар 21:45 Ірландія 1:1 Данія
21:45 Швейцарія 1:0 Грузія 21:45 Гібралтар 1:6 Швейцарія

Група E

Команда І П Н П З П О
1. Хорватія 8 5 2 1 17 7 17
2. Вельс 8 4 2 2 10 6 14
3. Словаччина 8 4 1 3 13 11 13
4. Угорщина 8 4 0 4 8 11 12
5. Азербайджан 8 0 1 7 5 18 1

 

1 тур. 21.03 2 тур. 24.03
21:45 Хорватія 2:1 Азербайджан 16:00 Вельс 1:0 Словаччина
21:45 Словаччина 2:0 Угорщина 19:00 Угорщина 2:1 Хорватія
3 тур. 8.06 4 тур. 11.06
16:00 Хорватія 2:1 Вельс 19:00 Азербайджан 1:5 Словаччина
19:00 Азербайджан 1:3 Угорщина 21:45 Угорщина 1:0 Вельс
5 тур. 6.09 6 тур. 9.09
21:45 Словаччина 0:4 Хорватія 19:00 Азербайджан 1:1 Хорватія
21:45 Вельс 2:1 Азербайджан 21:45 Угорщина 1:2 Словаччина
7 тур. 10.10 8 тур.13.10
21:45 Хорватія 3:0 Угорщина 19:00 Угорщина 1:0 Азербайджан
21:45 Словаччина 1:1 Вельс 21:45 Вельс 1:1 Хорватія
9 тур. 16.11 10 тур. 19.11
19:00 Азербайджан 0:2 Вельс 21:45 Словаччина 2:0 Азербайджан
21:45 Хорватія 3:1 Словаччина 21:45 Вельс 2:0 Угорщина

Група F

Команда І П Н П З П О
1. Іспанія 10 8 2 0 31 5 26
2. Швеція 10 6 3 1 23 9 21
3. Норвегія 10 4 5 1 19 11 17
4. Румунія 10 4 2 4 17 15 14
5. Фарерські о-ви 10 1 0 9 4 30 3
6. Мальта 10 1 0 9 3 27 3

 

1 тур. 23.03 2 тур. 26.03
19:00 Мальта 2:1 Фарери 21:45 Мальта 0:2 Іспанія
19:00 Швеція 2:1 Румунія 21:45 Норвегія 3:3 Швеція
21:45 Іспанія 2:1 Норвегія 21:45 Румунія 4:1 Фарери
3 тур. 7.06 4 тур. 10.06
21:45 Норвегія 2:2 Румунія 21:45 Іспанія 3:0 Швеція
21:45 Фарери 1:4 Іспанія 21:45 Мальта 0:4 Румунія
21:45 Швеція 3:0 Мальта 21:45 Фарери 0:2 Норвегія
5 тур. 5.09 6 тур. 8.09
21:45 Норвегія 2:0 Мальта 16:00 Румунія 1:0 Мальта
21:45 Румунія 1:2 Іспанія 19:00 Іспанія 4:0 Фарери
21:45 Фарери 0:4 Швеція 21:45 Швеція 1:1 Норвегія
7 тур. 12.10 8 тур. 15.10
19:00 Фарери 0:3 Румунія 21:45 Румунія 1:1 Норвегія
21:45 Мальта 0:4 Швеція 21:45 Фарери 1:0 Мальта
21:45 Норвегія 1:1 Іспанія 21:45 Швеція 1:1 Іспанія
9 тур. 15.11 10 тур. 18.11
19:00 Норвегія 4:0 Фарери 21:45 Іспанія 5:0 Румунія
21:45 Іспанія 7:0 Мальта 21:45 Мальта 1:2 Норвегія
21:45 Румунія 0:2 Швеція 21:45 Швеція 3:0 Фарери

Група G

Команда І П Н П З П О
1.  Польща 10 8 1 1 18 5 25
2.  Австрія 10 6 1 3 19 9 19
3.  Македонія 10 4 2 4 12 13 14
4. Словенія 10 4 2 4 16 11 14
5.  Ізраїль 10 3 2 5 16 18 11
6.  Латвія 10 1 0 9 3 28 3

 

1 тур. 22.03 2 тур. 25.03
21:45 Австрія 0:1 Польща 19:00 Ізраїль 4:2 Австрія
21:45 Ізраїль 1:1 Словенія 21:45 Польща 2:0 Латвія
21:45 Македонія 3:1 Латвія 21:45 Словенія 1:1 Македонія
3 тур. 7.06 4 тур. 10.06
 21:45  Австрія 1:0  Словенія  21:45  Латвія 0:5  Словенія
 21:45  Латвія 0:3  Ізраїль  21:45  Польща 4:0  Ізраїль
 21:45  Македонія 0:1  Польща  21:45  Македонія 1:4  Австрія
5 тур. 5.09 6 тур. 9.09
21:45 Ізраїль 1:1 Македонія 21:45 Латвія 0:2 Македонія
5 тур. 6.09 21:45 Польща 0:0 Австрія
21:45 Австрія 6:0 Латвія 21:45 Словенія 3:2 Ізраїль
21:45 Словенія 2:0 Польща   8 тур. 13.10
    7 тур. 10.10  21:45  Словенія  0:1  Австрія
 21:45  Австрія  3:1  Ізраїль  21:45  Польща  2:0  Македонія
 21:45  Латвія  0:3  Польща     8 тур. 15.10
 21:45  Македонія  2:1  Словенія  21:45  Ізраїль  3:1  Латвія
9 тур. 16.11 10 тур. 19.11
19:00 Словенія 1:0 Латвія  21:45 Латвія 1:0 Австрія
 21:45 Ізраїль 1:2 Польща  21:45 Польща 3:2 Словенія
 21:45 Австрія 2:1 Македонія  21:45 Македонія 1:0 Ізраїль

Група H

Команда І П Н П З П О
1. Франція 10 8 1 1 25 6 25
2. Туреччина 10 7 2 1 18 3 23
3. Ісландія 10 6 1 3 14 11 19
4. Албанія 10 4 1 5 16 14 13
5. Андорра 10 1 1 8 3 20 4
6. Молдова 10 1 0 9 3 26 3
1 тур. 22.03 2 тур. 25.03
21:45 Албанія 0:2 Туреччина 19:00 Туреччина 4:0 Молдова
21:45 Андорра 0:2 Ісландія 21:45 Андорра 0:3 Албанія
21:45 Молдова 1:4 Франція 21:45 Франція 4:0 Ісландія
3 тур. 8.06 4 тур. 11.06
16:00 Ісландія 1:0 Албанія 21:45 Албанія 2:0 Молдова
19:00 Молдова 1:0 Андорра 21:45 Андорра 0:4 Франція
21:45 Туреччина 2:0 Франція 21:45 Ісландія 2:1 Туреччина
5 тур. 7.09 6 тур. 10.09
19:00 Ісландія 3:0 Молдова 21:45 Албанія 4:2 Ісландія
21:45 Туреччина 1:0 Андорра 21:45 Молдова 0:4 Туреччина
21:45 Франція 4:1 Албанія 21:45 Франція 3:0 Андорра
7 тур. 11.10 8 тур. 14.10
21:45 Ісландія 0:1 Франція 21:45 Ісландія 2:0 Андорра
21:45 Андорра 1:0 Молдова 21:45 Молдова 0:4 Албанія
21:45 Туреччина 1:0 Албанія 21:45 Франція 1:1 Туреччина
9 тур. 14.11 10 тур. 17.11
19:00 Туреччина 0:0 Ісландія 21:45 Албанія 0:2 Франція
21:45 Франція 2:1 Молдова 21:45 Андорра 0:2 Туреччина
21:45 Албанія 2:2 Андорра 21:45 Молдова 1:2 Ісландія

Група I

Команда І П Н П З П О
1.  Бельгія 10 10 0 0 40 3 30
2.  Росія 10 8 0 2 33 8 24
3.  Шотландія 10 5 0 5 16 19 15
4. Кіпр 10 3 1 6 15 20 10
5.  Казахстан 10 3 1 6 13 17 10
6.  Сан-Марино 10 0 0 10 1 51 0

 

1 тур. 21.03 2 тур. 24.03
17:00 Казахстан 3:0 Шотландія 16:00 Казахстан 0:4 Росія
19:00 Кіпр 5:0 Сан-Марино 19:00 Сан-Марино 0:2 Шотландія
21:45 Бельгія 3:1 Росія 21:45 Кіпр 0:2 Бельгія
3 тур. 8.06 4 тур. 11.06
19:00 Росія 9:0 Сан-Марино 17:00 Казахстан 4:0 Сан-Марино
21:45 Бельгія 3:0 Казахстан 21:45 Бельгія 3:0 Шотландія
21:45 Шотландія 2:1 Кіпр 21:45 Росія 1:0 Кіпр
5 тур. 6.09 6 тур. 9.09
21:45 Кіпр 1:1 Казахстан 21:45 Росія 1:0 Казахстан
21:45 Сан-Марино 0:4 Бельгія 21:45 Сан-Марино 0:4 Кіпр
21:45 Шотландія 1:2 Росія 21:45 Шотландія 0:4 Бельгія
7 тур. 10.10 8 тур. 13.10
17:00 Казахстан 1:2 Кіпр 16:00 Казахстан 0:2 Бельгія
21:45 Бельгія 9:0 Сан-Марино 19:00 Кіпр 0:5 Росія
21:45 Росія 4:0 Шотландія 19:00 Шотландія 6:0 Сан-Марино
9 тур. 16.11 10 тур. 19.11
16:00 Кіпр 1:2 Шотландія 21:45 Бельгія 6:1 Кіпр
19:00 Росія 1:4 Бельгія 21:45 Сан-Марино 0:5 Росія
19:00 Сан-Марино 1:3 Казахстан 21:45 Шотландія 3:1 Казахстан

Група J

Команда І П Н П З П О
1.  Італія 10 10 0 0 37 4 30
2.  Фінляндія 10 6 0 4 16 10 18
3.  Греція 10 4 2 4 12 14 14
4. Боснія і Герцеговина 10 4 1 5 20 17 13
5. Вірменія 10 3 1 6 14 25 10
6.  Ліхтенштейн 10 0 2 8 2 31 2

 

1 тур. 23.03 2 тур. 26.03
21:45 Італія 2:0 Фінляндія 19:00 Вірменія 0:2 Фінляндія
21:45 Боснія і Герцеговина 2:1 Вірменія 21:45 Боснія і Герцеговина 2:2 Греція
21:45 Ліхтенштейн 0:2 Греція 21:45 Італія 6:0 Ліхтенштейн
3 тур. 8.06 4 тур. 11.06
19:00 Вірменія 3:0 Ліхтенштейн 21:45 Греція 2:3 Вірменія
19:00 Фінляндія 2:0 Боснія і Герцеговина 21:45 Італія 2:1 Боснія і Герцеговина
21:45 Греція 0:3 Італія 21:45 Ліхтенштейн 0:2 Фінляндія
5 тур. 5.09 6 тур. 8.09
19:00 Вірменія 1:3  Італія 19:00  Вірменія 4:2  Боснія і Герцеговина
21:45 Боснія і Герцеговина 5:0  Ліхтенштейн 21:45  Греція 1:1  Ліхтенштейн
21:45 Фінляндія 1:0  Греція 21:45  Фінляндія 1:2  Італія
7 тур. 12.10 8 тур. 15.10
19:00 Боснія і Герцеговина 4:1  Фінляндія 21:45  Греція 2:1 Боснія і Герцеговина
21:45  Італія 2:0  Греція 21:45  Ліхтенштейн 0:5 Італія
21:45  Ліхтенштейн 1:1  Вірменія 21:45  Фінляндія 3:0 Вірменія
9 тур. 15.11 10 тур. 18.11
19:00 Вірменія 0:1 Греція 21:45 Греція 2:1 Фінляндія
19:00 Фінляндія 3:0 Ліхтенштейн 21:45 Італія 9:1 Вірменія
21:45 Боснія і Герцеговина 0:3 Італія 21:45 Ліхтенштейн 0:3 Боснія і Герцеговина

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


20.11.2019 587
Коментарі ()

Çàãðóçêà...

06.12.2019

У порівнянні з минулорічним бюджетом області, бюджет 2020 зменшений майже втричі.

534
04.12.2019
Марія Лутчин

Chevrolet Volt входить у ТОП-10 найпопулярніших у світі плагін-гібридів у плані максимально довго «чистого» електропробігу.

742
25.11.2019
Лілія Горковенко

Статистика доволі моторошна та невтішна. Тому Фіртка разом із поліцією вирішили розібратися, що ж є причинами аварійності на дорогах, у який час трапляється найбільша кількість ДТП і які дороги Прикарпаття є "лідерами" щодо смертності.

3096 2
21.11.2019
Люся Грибик

Біг – простий і ефективний спосіб стабілізувати вагу та підтримувати тіло у формі. Допомагає зменшити ризики небезпечних захворювань, продовжує тривалість та якість життя, покращує настрій і самооцінку.

1259
19.11.2019

Явище корупції «живе» у політиці, бізнесі, освіті, охороні здоров'я, у системі соціального забезпечення, у силових структурах і стало для українців нормою залагодження багатьох питань. 

1496 2
18.11.2019
Олена Британська

Як координується інвестиційна діяльність в місті, до чого тут ментальність та на які проєкти Івано-Франківськ залучив кошти.

3519

Потужна парламентська фракція, нові обличчя, творча інтелігенція, лідери думок, незаангажовані в болоті політики.

312

Які тільки не носяться ідеології  політиків, депутатів і провладних журналістів з приводу  позитиву продажу землі.

1525 1

Невже «загнув» Павло?… Ціна моста – не більше п’ятиста (як ви читали), а лиш 212?! Що насправді – з’ясуємо на підставі досі неопублікованих(!) документів… Виявляється, ІФ ОДА ще 30.06.17 розпорядилась (№3

2994 2

Щодо нецільового використання бюджетних коштів. Почекаємо реакції влади для подальших дій.

1910
06.12.2019

Біля села Бережниця Верховинського району на хребті Синиці є скельний коридор — місце, яке з давніх-давен вважається межею світів.

501
02.12.2019

Ви вірите в інопланетян? А вони у вас вірять. Принаймні, так стверджує карта України, яку науковці-уфологи нещодавно опублікували в нетрях інтернету.

386 1
27.11.2019

Військово-морські сили США підтвердили достовірність зйомки, яка зафіксувала імовірні невпізнані літаючі об’єкти.

725
11.12.2019

Цієї п’ятниці, 13 грудня, в Івано-Франківську відбудеться традиційна проща вірних Івано-Франківської Архієпархії до Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового. Вона відбудеться в свято апостола Андрія Первозванного та чергову рі

85
06.12.2019

Впродовж двох днів делегати з усіх парафії нашої Архієпархії будуть роздумувати та давати конкретні пропозиції щодо даної тематики.

692
27.11.2019

Дівчинка приїхала в село, де нікого не знала. Вона поскаржилася татові...

708
10.12.2019

Українська співачка Тіна Кароль та молдавський артист Дан Балан вдвох прокоментували, на якій стадії стосунків вони перебувають.

6920
09.12.2019

Якби вибори відбулися наступної неділі, то 64% опитаних на них пішли б, 13% - скоріше так, чим ні, 6% - скоріше ні та 9% однозначно ні.

1701
08.12.2019

У тих, хто часто подорожує сторінки паспорта швидко закінчуються. Також це є зручним для дітей до 16 років, оскільки термін дії їх паспорта становить 4 роки.

5297 3
07.12.2019

Франківський фотограф Руслан Веселий зняв захопливі кадри зимового нічного Івано-Франківська з висоти пташиного польоту.

1225