агенція новин

ВІД СТВОРЕННЯ ДО СПОТВОРЕННЯ

 

Рацію мав той, хто свого часу радив мати бодай якусь мету в своєму житті, не кажучи вже про багатоплановість та перспективну далекоглядність - хоча б одну. І щоб вона була в межах "мети", а не пульсуючої " пасіонарної потреби", щоб мала внутрішню цікавість та таємничисть. До певного моменту, до вичерпування та основи... В теплому приміщенні чи комфортних мандрах, не обв'язково ковзати на межі чи блукати спопелієними стежками, зрештою все отримає пояснення й діагноз, як явища, так і окремі стосунки та домовленості, навіть контракти.

Просто потрібно до цього ставитись спокійно, зрозуміло, що час нелогічний та темний й водночас неймовірно просвітлений, тому кожен бажає усього та одразу в межах плем'я чи спільнот / відкритих чи закритих/, тому все доволі виходть нелогічним, хаотичним та зрештою непотрібним, можливо і потрібним, лишень в межах однієї доби. Щось повертається, декларується нове та новітнє, продовжується розпочате, спотворюється неземне, підноситься астральне, виправдовується невдале, прогнозується утопічне, проектується футурогенне, згнодокрилюється споконвічне - але суть- час- відношення- умови- мотиви- причини- початки- помилки-явища- образи- кризи- етапи- паузи- ситуації- образи- міфи- факти- цикли- події- моменти- діяння та пожертви : всі залишаються стабільно непорушно незрозумілими, як внутрішньо, так і назовні.

Тому є пропозиція такого логічного та гармонійного поглиблення, аніж просто кричати, що все погане та не таке, як там десь в європі чи скажімо фінляндії. Там все таке ж саме, лишень немає тієї пригостриної емоційності та зайвої емпірики. Тиша має бути всередині, комфорт також, коли тиша та комфорт стають навколишнім атрибутом - це геноцид волі та будь- якого дозвілля. Це психоделічний колапс, американці з сиропом та поп-корном кожної суботи виїзджають на відкриті галявити за 20 доларів подивитись феєрверки - от вам і радість буття й сокровенність забуття.

Хоча вони вже в такій кризі не тільки жанру й жанровості, що їм залишається лишень тиражувати Зоряні війни, термінаторів, павуків та космічний десант, як і росіянам мєнтовські саги та маніакальні серіали про графів та царів. Росіяни рухаються в кримінальному епістолярії, американцям хочеться " згвалтувати в святий спосіб" Гуманність й людську демократичність й вони цілими концернами та дослідницькими кризовими центрами рятують маленьке каченя, що десь заплуталось в простроченому поліетилені - а чому б не зайнятись чимось для людей. Чому б не зробити бодай чогось для їхнього душевного комфорту та віри в затрашній день, окрім виписаного чеку та з'їздженого тіла хлібного всесильного Христа, який все ж таки прийде вдруге й що зробить: розіб'є квазі розп'яття та повалить ринки.

Але все продається й все можна майстерно впарити, доя цього є знову ж таки грантоїдні згромадження й лежеспільноти, які присиджують в непровітрених залах свій "золотий час", ще й мають можливість з кимсь каузально злягти... Отже, непрохідне звалище, ще й аморальне / бо вижити має сильніший, бо залишитись має стійкіший/, бо мораль може не пробудитись за ціле життя, як і Христос може пройти зо сто разів біля вас й навіть не звернути в ваш бік, так і архангели можуть літати десь зовсім неподалеку, тому завжди треба ПРОСИТИ, можна стукати символічно в двері та вікна, а можна духовно й душевно просити - тільки втому випадку Вищі Сили звернуть до вас свої струми й коливання. Просіть - й до вас зійде благість.

Так і Книги варто читати та проговорювати, читати вголос - діє моментально. Коли читаєте вголос Біблію, хоча здебільшого всі роблять це тихо і потім хизуються "сокровенними фактами". Всі автори Текстів прагнули відкритості, супербестселеристи такі як По, Коельо чи скажімо Томас Ман - всі хотіли бути одразу визнаними Лідерами всесвіту, якого не існує, ну хіба в межах ментального світу. Як Бальзак, чи Мухаммед, який пасіонарно неправильно зрозумів християнство, як і Рама, як і Крішну, які хворіли, як прості люди і померли, як генії - від своєї надпланетної необережності.

Це довгі історії, ми до них повернимось обов'язково, головне - вміти Вчасно все заперечити- від створення до спотворення, від геніального до абсурдного. Ще дуже важливим є момент спрощення, тобто доступності, тут фактор психо бере верхні шари, бо психологію можу вважати такою ж непотрібною , як вищу математику, а що робити з тим графоманним подрібненням на математичну парапсихологію чи математику трансперсонального : проте як помпезно звучить, зате , як потім весело помирати серед того розпуклого знецінення та неозначенного моралізму.

Зрештою бог є іраціональним коренем, а Піфагор і Коельо все увібрали від даосизму, хоча навіть ядерну зброю вже описали упанішадах, як і обпалений пісок, що крісталізувався в скляні кристали від температурних хвиль- можливі падіння метеоритів - Господи, хоч якісь справжні моменти еволюції - можливо новий майбутній /метеорит/ принесе взірці Антиматерії й Хокінг врешті встане з крісла й прогуляється орбітою. 


Тому будемо знову ж таки спокійно врівноважені, бо все відбувається в нашій свідомості, бо навіть, якщо і не відбувається - в такий спосіб легше пояснити незрозуміле, хоча все істинне явить себе на межі : коли від усього відмовитесь й зникнете в часі Н, в підвалинах своєї ж підсвідомості...


Нічого сталого зрозумілого ще не вигадали, окрім самозаперечених аксіометрій, нічого людяного не вигадали, а десь приховали за Сонцем, нічого остаточного не задокументували, окрім вашої ж смерті за ваші ж чесно-нечесно зароблені кошти: тому прогноз невтішний, ну хіба окрім знову ж таки тимчасових запаморочень та ліричних відступів в часи невизначеності й темряви.....

 

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


15.11.2016 Роман Бончук 832 1
03.04.2020

Серед мешканців багато людей, котрі хотіли б придбати житло одразу, чи оформити в розтермінування для покращення житлових умов тощо.

1297
02.04.2020
Олена Британська

Розповідаємо, як змінилось їхнє життя з введенням обмежень, чи почуваються захищеними та чи не з'явились думки про повернення назад.

958
31.03.2020

Ігри з м'ячем, орігамі, прибирання в лісі та навіть випікання хлібу разом - ось чим займаються батьки із дітьми на карантині. І це ще навіть не весь список.

591 1
28.03.2020
Марія Лутчин

ТОП-5 порад, як не набрати зайві кілограми, коли ти #залишаєшсявдома на карантині від іменитої тренерки Галини Рекрутяк.

1839
27.03.2020
Марія Лутчин

Про те, чого підприємствам – малому та середньому бізнесу в Україні, фінансовим ринкам та банківській системі очікувати найближчим часом Фіртці розповів франківець Юрій Войчак.

2078 1
25.03.2020
Лілія Горковенко

Коронавірус COVID-19 у воді не живе та легко піддається окисленню. Дезінфекція на етапі водопідготовки знищує будь-які віруси.

1580

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

579

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

864

Зараз багато розмов про індексацію і перерахунки пенсій, що мали відбутись станом на 1 березня 2020 року і не здійснюються, не зважаючи на обіцянки...

1046 2

Нещодавнє призначення вже ексголови Івано-Франківської ОДА на високу урядову посаду прямо не стосується якихось преференцій чи переваг для конкретного регіону або області.

2591
25.03.2020

Астероїд наблизиться до нашої планети на мінімальну відстань 29 квітня.

861
22.03.2020

Відомий авторитетний астролог зробив астрологічний аналіз того процесу, що відбувається у світі і припустив чотири варіанти розвитку подій.

15886
12.03.2020

Вчені з європейської обсерваторії ESO виявили в сузір'ї Риб гарячу гігантську екзопланету, де йдуть дощі з крапель розплавленого заліза.

1317
27.03.2020

Робота центру направлена на допомогу у боротьбі з пандемією в Архієпархії.

620
25.03.2020

Предстоятель вважає, що вірних треба заохочувати якнайбільше користати із трансляцій церковних богослужб, але їх мають забезпечити священнослужителі з храмів та соборів.

2448 1
15.03.2020

Далеко в горах жив один старий пустельник. Він жив з того, що йому приносили люди.

1185
31.03.2020

В Івано-Франківську на час карантину заборонять розпалювати багаття і розпивати спиртні напої на природі.

4803
30.03.2020

Стало відомо, в яких районах Івано-Франківщини є хворі на коронавірус. Найбільше їх — в обласному центрі.

9921
30.03.2020

В 11 випуску шоу, який відбувся 29 березня, за свій шанс поборолись представники команди Дана Балана.

1264
29.03.2020

В Україні 240 закладів визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19.

4366 1