Верховний Суд чи негідники?

 

Перетворення всієї судової системи держави, внаслідок запровадження т.зв. «судової реФФорми», у відвертих рабів чинного режиму, по обслуговуванню їх політичних, економічних, соціальних, кримінальних і рейдерських забаганок, досягли свого апогею цинізму і протизаконності у безпідставних обвинуваченнях деяких суддів Верховного Суду України (16 суддів палати у кримінальних справах ВСУ) заступником генерального прокурора України, членом Вищої ради юстиції Михайлом Гаврилюком, який 7 листопада провів свій брифінг, на якому безапеляційно заявив, що судді «незаконно змінили вироки 15 особам, що вчинили особливо небезпечні для суспільства насильницькі злочини, з довічного ув’язнення на позбавлення волі строком п’ятнадцять років».

 

Вся ця «підкилимна возня» режиму Януковича, за допомогою СБУ, Вищої ради юстиції, Комітету ВРУ Ківалова та генеральної прокуратури, заволодіти, виключно у своїх корисливих цілях, зловживаючи своєю владою, нехтуючи чинну Конституцію та закони, незалежною четвертою гілкою влади, її останнім нескореним бастіоном, - Верховним Судом України!               

 

На захист своїх конституційних прав повстала частина ВСУ. Не всіх суддів залякали і зламали! Не скорився поки що і її голова – Василь Онопенко, якого Банкова намагається змістити з найвищої посади і всадити туди свого тупого, але рішучого «смотрящего» з Макєєвки, Єнакієво або Донецька, в якому ЯВФ буде безмежно впевнений, у його лояльності та рабоуклінстві!

 

А чому Верховний Суд України, його судді, ВСЕ ЦЕ ТЕРПЛЯТЬ майже 2 роки? Невже судді не бачили і не розуміли у ЩО перетворили Конституційний суд і якими протиправними методами?  Невже Верховний Суд України, його судді, як найвищий судовий орган не бачили і не усвідомлювали наслідки перетворення Банковою, за допомогою протизаконного голосування народними депутатами ВРУ, спеціального закону, яким перетворили ВСУ у орган, не більший за значимістю периферійного районного суду? Чому, сьогодні(!), Верховний Суд України, терпить відверто цинічне знущання і наругу як над усією судовою системою держави, так і персонально над собою, над кожним персонально, коли будь-який вошивий клерк ВРЮ, генпрокуратури чи з Банкової, може безкарно інспірувати фальшиві розбірки по рейдерському захопленню влади у ВСУ? Чому ВИ ВСІ МОВЧИТЕ? Чому НЕ БОРИТЕСЯ? Чому не ініціюєте власний судовий позов про визнання НЕЗАКОННИМ формування Вищої ради юстиції та персонально деяких її членів зокрема? Чому не визнаєте протиправним і кримінально не покараєте того ж Гаврилюка, Пшонку, Портнова…, за грубе і цинічне втручання у справи судової системи загалом і ВСУ зокрема, зі сторони ВРЮ або генеральної прокуратури? Що ВАМ у цьому заважає?, окрім власного страху? Хто має право вмішуватися і чинити відвертий тиск, шантаж і погрози на суддів? На найвищий судовий орган держави, яким є Верховний Суд України? На цілу судову палату у кримінальних справах ВСУ? На кожного суддю цієї палати зокрема? НІХТО!

 

З вами розправляються не лише з метою оволодіти ВСУ, але й чинять низьку примітивну помсту за рішення ВСУ у визнанні незаконними результати виборів по обранню Президента України, у другому турі 2004 року, і за судове рішення з вимогою провести т.зв. «третій тур»! З вами розправляються за те, судова палата у кримінальних справах остаточно зняла усі обвинувачення інспіровані режимом Кучмою проти Юлії Тимошенко у 2005 році!

 

Всі ці дії є прямо кримінально наказуємі! Тож, не апелюйте мовчки до ініціаторів цієї наруги (Банкової), а просто негайно поруште проти них, проти кожного зокрема кримінальну справу, за тиск на суд, за втручання у справи судової системи, та за багато всього іншого! Посадіть їх кожного на 10 років! Конфіскуйте все їх майно на користь держави! Покажіть, що ВИ СУДДІ і СУД, а не кіоск по продажу замовних судових рішень в інтересах тимчасових злочинців при владі!


Депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк


10.11.2011 Юрій Романюк 1266 3
Коментарі (3)

Юрист 2011.11.10, 14:07
Який борзий пан Романюк. Даю відповідь на всі ЧОМУ. В Україні діє Закон Про Вищу раду юстиції. Там все просто і ясно написано. А де були депутати, коли його приймали, коли Венеціанська комісія кричала "гвалт"з цього приводу? Тоді нікому нічого не треба було. А дію закону на собі відчули ті судді ВСУ, яких за два тижні звільнили, що називається "без суду і слідства"
Іншийюрист 2011.11.11, 09:28
Юристу: а хіба ти не знаєш як формували Вищу раду юстиції незаконно? Хіба Хорошковського туди ввели законно? І так багатьох інших! Ось тоді і була юридична підставах оскаржити формування ВРЮ. А далі тільки наслідки....
Юрист іншомуюристу))) 2011.11.11, 10:25
Мова йде не про календарні дати, а про те, що, коли правосуддя не зачіпала конкретних осіб, тоді уваги до нього не було.
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1016
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2413
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2056
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2090
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6346 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2383 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

258

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1070

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1057

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1322
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

199
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

537
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1996
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26438
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

493
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10397 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7937
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

482
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

342
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

487
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

566
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1509