Вальпургієва ніч та 1 травня

 

 

Величезна тінь враз затуляє все небо. До чаклунів та відьом йде диявол в образі їхнього патрона – мессіра. Земля стрясається під його копитами, дивне сяйво сходить з нього. Чорна корона щільно сидить на його голові, порочні очі горять на лютому й дикому обличчі, козляча борода коливається в так його словам, які вселяють жах серед присутніх.

 

 

 

Ніч Сили, чи Вальпургієва ніч (з 30 квітня на 1 травня)

 

То що ж відбувається у Вальпургієву ніч? Завдяки протоколам Святої Інквізиції ми можемо ознайомитися з „порядком денним” шабашу. Оскільки сатанізм є матріархальним культом лівої руки, то в його  „літургиці” чорну месу служать жінки та чоловіки. Царицею шабашу обов’язково має бути незаймана дівчина, яку оголеною кладуть на вівтар й мессір Леонард у всіх на очах здійснює дефлорацію. Потім відбувається чорна меса, де престолом для цієї «служби» є живіт позбавленої цноти дівчини. Вкінці чорної меси її учасники, аби довести свою вірність дияволу, мають поцілувати йому дупу.

 

Причастя здійснюється жертовною менструальною кров'ю та сечею козла. За це вони отримують диявольське „благословіння”. Потім усі всідаються за святковий стіл, де почесні місця займають диявол та цариця шабашу. Пирування супроводжується сороміцькими піснями. По закінченні трапези, відьми та відьмаки сповідаються за допомогою жаб, які прислуговують їм. Потім розпочинаються танці, де, під  звуки флейт та барабанів, учасники збіговиська злягаються та починають вакханалію.

 

Невід’ємним ритуалом справжнього шабашу є обов’язкове злягання з сатаною. При чому, як свідчать слідчі протоколи, деякі відьми отримують дуже сильний оргазм („злягання з дияволом жахливе й чудове одночасно”).

 

З першим криком півня диявол розпускає збіговисько. Темні сили розлітаються в різні сторони до перших променів сонця. Закінчилася чергова Вальпургієва ніч, починається 1 травня.

 

Головний шабаш (Вальпургієва ніч) проходить в ніч на 1 травня. Таким чином, злягання нечисті з криком півня переходить у Солідарність трудящих.

 

 

Православний погляд на Першотравень

 

1 травня має Богоненависний характер. „Міжнародний день трудящих” невипадково співпав із сатанинським святом Вальпургієвої ночі, коли чаклуни та відьми з усіх країн Європи, раз на рік збираються на горі Броккенберг та влаштовують шабаш.

 

Трудящих із почуття „солідарності” закликають здійснювати в цей день „демонстрацію”, що в перекладі з грецької означає „зустріч із дияволом” („демон” – диявол, „страціос” – зустріч). Таким чином, трудящі стають у цьому випадку солідарними з сатаністами та демонами.

 

А де ти був цієї ночі?

 

 

Братство

 


01.05.2012 2241 1
Коментарі (1)

Олена 2012.05.12, 09:26
Этимология Происходит от лат. dēmonstrātiō «указывание, показывание», от demonstrare «показывать, указывать», далее из de «из, от» + monstrare «показывать, указывать», далее из monere «напоминать, обращать внимание; предостерегать» (родств. mens «разум», восходит к праиндоевр. *men- «думать»). Русск. демонстрация — начиная с Петра I; предположит. заимств. через польск. demonstracja. Использованы данные словаря М. Фасмера; см. Список литературы.
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1136
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2483
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2089
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2139
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6463 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2422 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

295

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1119

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1150

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1362
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

244
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

564
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2037
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26482
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

529
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10432 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7974
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

510
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

373
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

523
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

597
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1547