агенція новин

Вячеслав Кредісов розповів про вимагання з боку людей Анатолія Гриценка (фото+відео)

 

Як вже писала «Фіртка», на Івано-Франківськщині - виборчий скандал. Представник головного антикорупціонера країни Анатолія Гриценка та кандидат із списку об”єднаної опозиції погрожував розправою та вимагав хабаря від мажоритарника в окрузі №86 з центром в місті Долина Вячеслава Кредісова. Стартова ціна хабаря – 300 тисяч доларів.  

 

"Мене, як економіста, доктора економічних наук, успішного підприємця, тоді міністр оборони Анатолій Гриценко запросив до себе заступником. Він говорив тоді мені "ти ж розумієш, що я політик, мені ніколи займатися економікою," - розповів Вячеслав Кредісов.

 

Вячслав Кредісов запевнив, що він, як підприємець, забезпечував Анатолія Гриценка щомісячно сумою у 25 тисяч доларів. В. Кредісов не боїться судових позовів у зв’язку з поширенням даної інформації, адже готовий дивитися «правді в очі». В. Кредісов повідомив, що після того як він перестав підтримувати А. Гриценка фінансово, той почав розповсюджувати про нього наклепницьку інформацію.

 

За словами Кредісова, після того як він розпочав активно вести передвиборчу кампанію та представляти себе як кандидата до Верховної Ради, до нього почали звертатися депутати різних рівнів з певними пропозиціями, які Кредісов відкидав. Про це він розповів на сьогоднішній прес-конференції в Івано-Франківську.

 

Домовлятися з Кредісовим почали ще задовго до початку виборчих перегонів. Вимагання тривало більше півроку та супроводжувалося постійними погрозами.

 

Кандидат повідомив, що вимагачі йому пропонували заплатити 300 тисяч доларів за те, щоб на Прикарпаття не привозили його колишнього начальника, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка. В іншому випадку, погрожували Кредісову, Анатолій Гриценко приїде на Прикарпаття на виборчий округ Вячеслава Кредісова та поширять негативну інформацію стосовно свого колишнього заступника. Кредісов відмовився.

 

Майже одразу на теренах Івано-Франківщини зявились листівки за підписом Анатолія Гриценка із неправдивою та образливою інформацією щодо Кредісова. Незабаром в Івано-Франківську з’явився і сам Гриценко, нинішній голова «Громадянської позиції», який переконував при карпатців не голосувати за Вячеслава Кредісова. «Якби мене запитали чи хочу я бачити Кредісова в парламенті, я б сказав: за жодних умов. Чи раджу я своїм виборцям голосувати за Кредісова? За жодних умов», - казав тоді Гриценко.

 

Згодом шантажисти запропонували Кредісову заплатити вже значно меншу суму – 200 тисяч доларів. Тепер вони погрожували кандидадату поширити у ЗМІ копроментуючу інформацію. Кандидат відмовився знову. Тоді почали з’являтися листівки, написи на біл-бордах, а згодом вимагачі перейшли і до фізичної розправи, переконує Кредісов. На день народження Вячеслава Кредісова йому зіпсували автомобіль.

 

Ближче до закінчення виборчої кампанії шантажисти ставали все більше і більше наполегливішими. При цьому зменшувалися суми хабаря. Кінцева сума становила 30 тисяч доларів.

 

Вячеслав Кредісов стверджує, що 13 жовтня голова Івано-Франківського обласного осередку «Громадянської позиції» Микола Ладовський звернувся до нього з пропозицією заплатити 15 тисяч доларів за те, аби не з’являлися на світ змонтовані фотографії Кредісова. В іншому випадку, за словами Кредісова, Ладовський обіцяв що ці фото будуть продані опоненту Кредісова та за кілька днів до виборів будуть розміщені на біл-бордах та опубліковані у пресі.

 

«Був довгий період часу, коли я фактично фінансував повністю його громадсько-політичну діяльність. Я фінансував життєдіяльність Анатолія Гриценка у всіх його проявах. І зрозуміло, коли фінансове джерело відійшло в сторону – це нікому не сподобалося і стало однією з причин чому розгорівся гнів на мене. Дрібні образи були змінені на агресивне обурення», - саме так Вячеслав Кредісов коментує дії керівників «Громадянської позиції» щодо знищення себе як кандидата в народні депутати.

 

На прес-конференції був присутній і сам Микола Ладовський – керівник обласного осередку «Громадянської позиції», який за словами Вячеслава Кредісова вимагав 15 тисяч доларів за непоширення компромату.

 

Микола Ладовський заявив, що ні він особисто, ні партія «Громадянська позиція» не має стосунку до вимагання. Ладовський переконує, що до шантажу не має жодного стосунку. Натомість заявив, що Кредісова шантажує керівник Івано-Франківської обласної організації «Української партії», від якої і був висунутий Кредісов, депутат обласної ради Микола Семенюк. Ладовський переконує, що Саме Микола Семенюк хотів розмістити провокаційні біл-борди або отримати від Кредісова чималу суму готівки. Ладовський стверджує, що він виступав в ролі посередника, грошей не вимагав, а мав на меті урегулювати конфлікт. Ладовський говорить, що навпаки радив Кредісову не піддаватись на провокації.

 

Натомість Вячеслав Кредісов повідомив що особисто знає Миколу Семенюка і від останнього жодних вимог не було, а підстав казати, що даний шантаж з боку «Української партії», яка його і висунула кандидатом в народні депутати,  в нього немає. Натомість, каже Кредісов всі вимагання йшли від Ладовського.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола Ладовський. "Так, вимагання грошей було, але то не я....."

 

 

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


24.10.2012 2315 17
Коментарі (17)

Çàãðóçêà...

Пиля 2012.10.24, 14:12
Зразу видко шо то є свій хлоп, і фамілія в него чисто західноукраїнська.
йолоп 2012.10.24, 14:15
Нє, "свої хлопи" - то Марцінків, Онурієв і Гаркот))))))))))))) Хахахахахаххахахаха
2 Пиля 2012.10.24, 14:20
Ти дебільчонок, ти кого будеш обирати, "фамілії"????? От чого ми такі бідні? Може того, що дурні?
читач 2012.10.24, 14:29
це кредісов намагається помститися гриценку тепер, по мажоротарці виграє грабовецький-й намагається привернути до себе увагу
Пиля 2012.10.24, 14:31
Спеціяльно для "2 Пиля". Звідки я знаю чого ви такі бідні і такі дурні? В мами питай сі.
Філя 2012.10.24, 14:38
Гриценко ........к, а Кредісов мені починає подобатися. Таки так
гість 2012.10.24, 14:46
так,чим ближче до виборів,тим веселіше,якщо цей кредісов такий порядний, то краще би хворим дітям ці гроші перераховував,а тепер щось там не пішло,то він починає на жалість давити,гобліни всі вони, нема кому Україну довірити, бабло на бабалі сидить,баблом поганяє
читач 2012.10.24, 15:02
Раніше кредісов говорив: Свого часу я запропонував голові політради Української партії Ігорю Насалику зробити об’єднавчий з’їзд із «Громадянською позицією». Я був архітектором цього об’єднання. Закінчилось все тим, що Насалик не потрапив ні в список «Батьківщини», ні в список Об’єднаної опозиції То тепер що кредісов і насалик вирішили помститися, здійснюючи наклеп на гриценка і ладовського?
Ля 2012.10.24, 15:05
Кредісов помагає і дітям, слідкуйте за пресою, хоча там - мізер з того, що він зробив, телекамер за собою не возив, як деякі)
Вася 2012.10.24, 19:11
Грабовецький хіба що в туалет виграє, а перше місце має Кредісов, почитайте вечірній Івано-Франківськ, подивіться рейтинг. Це насправді порядна людина, а Грабовецький тільки брудом всіх поливає а ніхріна не робить...З відео видно що гроші вимагав Грабовецький..
Мавка 2012.10.24, 20:27
Ладовський - жалюгідний на відео. "Галубой ворішка", "мєлкій жулік". І банда його така сама. Гриценко в цих 15 тис. ясно що не при ділах, але також чмо рідкісне.
опаньки! 2012.10.24, 20:28
ви так хлопці сваритеся ніби ви мали тими баксами поділитися.думаю,що нам з вами іншої влади і держави не треба,бо якщо люди живуть між собою як вовки,то все марна справа.а такого продажного ,жовчного і підлого народу як наш нема більше.тому берем шинель і валимо додому,з того ніц не буде,одна брехня...
Мар'ян 2012.10.24, 20:32
цих тараканів треба на чисту воду виводити. нормально.
льолік 2012.10.24, 19:53
Думаю що то все таки миколка семенюк вимагав гроші... його стиль! А головне, що він зараз в штабі грабовецького працює... Тому і не дивно що кредісова з гавном мішають. (значить нормальна і порядна людина, як що брудом поливають)
человек не терпит насилия 2012.10.24, 22:55
http://ord-ua.com/2008/07/23/shanson-vid-gritsenka-1/ http://ord-ua.com/2008/07/25/shanson-vid-gritsenka-2/ http://ord-ua.com/2008/07/29/shanson-vid-gritsenka-3/
василь 2012.10.25, 22:41
Ось так в нас є!!! І на кожному кроці - тільки суми різні вимагають!!! Доки це буде тривати!!! КРЕДІСОВ - ти молодець!!!Всі б такі були!!! На чисту воду ту всю шваль...Так держать!!! Перемога за тобою! Ще ні один не спромігся на таке!!!Сюди треба на допомогу і Європу кликати!!!
КГБ 2012.10.25, 23:42
Та не дуріть собі голову панове, хто хоч трохи знайомий з Семенюком ніякого сумніву не має звідки ноги ростуть, а на рахунок Кредісова мені одне цікаво в його планах було купити вибори, Славчику а хто ж тепер в тебе бабло ризикне взяти? та до речі пропозиції про підкуп членів ДВК йшли саме від Миколи Семенюка. а от як ладовський старий хитрий лис попався на такий розвод, оце я зрозуміти не можу. Видно дійсно хотів посприяти аби смороду не було бо для нього цих 15 штук це як декому на каву сходити.
21.02.2020
Ростислав Ковтун

Яке найулюбленіше заняття українців? Правильно — рахувати гроші, особливо чужі, а особливо, якщо це гроші чиновників.

1667
19.02.2020

Про місце театру і його роль, сучасного глядача та мистецтво, відмову від політичної кар’єри та плани на 2020-й.

529
15.02.2020
Марія Лутчин

"Nissan Leaf" створив своєрідний феномен серед електромобілів в Україні. Сьогодні цей автомобіль є одним із найпоширеніших і найулюбленіших електрокарів серед українських водіїв.

778
11.02.2020

За підсумками попередніх сесій прикарпатські мажоритарники 93 рази виступали ініціаторами законотворчих ініціатив – 87 разів були ініціаторами законопроєктів, а 6 разів – ініціаторами проєктів Постанов.

5626
10.02.2020
Люся Грибик

Нещодавно Прикарпаття сколихнула новина про смерть 18-річної студентки від анорексії. Дівчина займалась сироїдінням, аж поки вага не знизилася до критичного рівня. Врятувати її не вдалось...

1581
09.02.2020
Ростислав Ковтун

У Франківську люди намагаються завадити повторному продажу своїх недобудованих квартир та сподіваються на закон.

16642 6

Нещодавнє призначення вже ексголови Івано-Франківської ОДА на високу урядову посаду прямо не стосується якихось преференцій чи переваг для конкретного регіону або області.

779

Інформація насправді ніколи не була зброєю, як не дивно — здебільшого вона заважає.

371

Напевно, усі знають, що у наш часте, що ми звикли називати “політикою”, має кілька рівнів. 

1057

У вересні 2018 року до першого класу вступили діти, які навчатимуться впродовж 12 років за Концепцією Нової української школи.

1374 1
20.02.2020

Неопізнані літаючі об’єкти (НЛО) над Карпатами спостерігали багато людей. Неймовірні історії про аномальні явища в Карпатах, які гуцули не могли вигадати. Шокуючі розповіді очевидців про зустрічі в горах з космічними прибульцями.  

779
11.02.2020

Хто такі мольфари, чим вони займаються та чи справді володіють надприродними силами.

3610 1
26.01.2020

Посадковий апарат "Чан'е-4" і ровер "Юйту-2" надіслали нові знімки, отримані на поверхні зворотної сторони Місяця.

1824 1
08.02.2020

Сім'я Гюрджян з Лисичанська виховує 10 прийомних дітей.

1072
28.01.2020

Сьогодні місцевим жителям та гостям Івано-Франківська вже звично, що Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового, або як у народі просто кажуть «катедра»...

1813
11.02.2020

Одного разу почалася сильна злива. Всі діти прибігли додому, але наймолодшої доньки не було.

858
25.02.2020

В ефір телеканалу СТБ вийшла найбільш шокуюча програма «Один за всіх» за всі сезони.

8207
25.02.2020

Як повідомлялось раніше, Держпродспоживслужба оштрафувала на 70 тисяч гривень Івано-Франківський молокозавод.

2662
25.02.2020

Габріела все життя прожила в Литві і ніколи не була в Україні.

4184
24.02.2020

Роман Клюба на сцені головного вокального шоу країни також заспівав англомовну композицію Make it rain (Ed Sheeran).

2211