агенція новин

Вячеслав Кредісов розповів про вимагання з боку людей Анатолія Гриценка (фото+відео)

 

Як вже писала «Фіртка», на Івано-Франківськщині - виборчий скандал. Представник головного антикорупціонера країни Анатолія Гриценка та кандидат із списку об”єднаної опозиції погрожував розправою та вимагав хабаря від мажоритарника в окрузі №86 з центром в місті Долина Вячеслава Кредісова. Стартова ціна хабаря – 300 тисяч доларів.  

 

"Мене, як економіста, доктора економічних наук, успішного підприємця, тоді міністр оборони Анатолій Гриценко запросив до себе заступником. Він говорив тоді мені "ти ж розумієш, що я політик, мені ніколи займатися економікою," - розповів Вячеслав Кредісов.

 

Вячслав Кредісов запевнив, що він, як підприємець, забезпечував Анатолія Гриценка щомісячно сумою у 25 тисяч доларів. В. Кредісов не боїться судових позовів у зв’язку з поширенням даної інформації, адже готовий дивитися «правді в очі». В. Кредісов повідомив, що після того як він перестав підтримувати А. Гриценка фінансово, той почав розповсюджувати про нього наклепницьку інформацію.

 

За словами Кредісова, після того як він розпочав активно вести передвиборчу кампанію та представляти себе як кандидата до Верховної Ради, до нього почали звертатися депутати різних рівнів з певними пропозиціями, які Кредісов відкидав. Про це він розповів на сьогоднішній прес-конференції в Івано-Франківську.

 

Домовлятися з Кредісовим почали ще задовго до початку виборчих перегонів. Вимагання тривало більше півроку та супроводжувалося постійними погрозами.

 

Кандидат повідомив, що вимагачі йому пропонували заплатити 300 тисяч доларів за те, щоб на Прикарпаття не привозили його колишнього начальника, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка. В іншому випадку, погрожували Кредісову, Анатолій Гриценко приїде на Прикарпаття на виборчий округ Вячеслава Кредісова та поширять негативну інформацію стосовно свого колишнього заступника. Кредісов відмовився.

 

Майже одразу на теренах Івано-Франківщини зявились листівки за підписом Анатолія Гриценка із неправдивою та образливою інформацією щодо Кредісова. Незабаром в Івано-Франківську з’явився і сам Гриценко, нинішній голова «Громадянської позиції», який переконував при карпатців не голосувати за Вячеслава Кредісова. «Якби мене запитали чи хочу я бачити Кредісова в парламенті, я б сказав: за жодних умов. Чи раджу я своїм виборцям голосувати за Кредісова? За жодних умов», - казав тоді Гриценко.

 

Згодом шантажисти запропонували Кредісову заплатити вже значно меншу суму – 200 тисяч доларів. Тепер вони погрожували кандидадату поширити у ЗМІ копроментуючу інформацію. Кандидат відмовився знову. Тоді почали з’являтися листівки, написи на біл-бордах, а згодом вимагачі перейшли і до фізичної розправи, переконує Кредісов. На день народження Вячеслава Кредісова йому зіпсували автомобіль.

 

Ближче до закінчення виборчої кампанії шантажисти ставали все більше і більше наполегливішими. При цьому зменшувалися суми хабаря. Кінцева сума становила 30 тисяч доларів.

 

Вячеслав Кредісов стверджує, що 13 жовтня голова Івано-Франківського обласного осередку «Громадянської позиції» Микола Ладовський звернувся до нього з пропозицією заплатити 15 тисяч доларів за те, аби не з’являлися на світ змонтовані фотографії Кредісова. В іншому випадку, за словами Кредісова, Ладовський обіцяв що ці фото будуть продані опоненту Кредісова та за кілька днів до виборів будуть розміщені на біл-бордах та опубліковані у пресі.

 

«Був довгий період часу, коли я фактично фінансував повністю його громадсько-політичну діяльність. Я фінансував життєдіяльність Анатолія Гриценка у всіх його проявах. І зрозуміло, коли фінансове джерело відійшло в сторону – це нікому не сподобалося і стало однією з причин чому розгорівся гнів на мене. Дрібні образи були змінені на агресивне обурення», - саме так Вячеслав Кредісов коментує дії керівників «Громадянської позиції» щодо знищення себе як кандидата в народні депутати.

 

На прес-конференції був присутній і сам Микола Ладовський – керівник обласного осередку «Громадянської позиції», який за словами Вячеслава Кредісова вимагав 15 тисяч доларів за непоширення компромату.

 

Микола Ладовський заявив, що ні він особисто, ні партія «Громадянська позиція» не має стосунку до вимагання. Ладовський переконує, що до шантажу не має жодного стосунку. Натомість заявив, що Кредісова шантажує керівник Івано-Франківської обласної організації «Української партії», від якої і був висунутий Кредісов, депутат обласної ради Микола Семенюк. Ладовський переконує, що Саме Микола Семенюк хотів розмістити провокаційні біл-борди або отримати від Кредісова чималу суму готівки. Ладовський стверджує, що він виступав в ролі посередника, грошей не вимагав, а мав на меті урегулювати конфлікт. Ладовський говорить, що навпаки радив Кредісову не піддаватись на провокації.

 

Натомість Вячеслав Кредісов повідомив що особисто знає Миколу Семенюка і від останнього жодних вимог не було, а підстав казати, що даний шантаж з боку «Української партії», яка його і висунула кандидатом в народні депутати,  в нього немає. Натомість, каже Кредісов всі вимагання йшли від Ладовського.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола Ладовський. "Так, вимагання грошей було, але то не я....."

 

 

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


24.10.2012 721 17
Коментарі (17)

Çàãðóçêà...

Пиля 2012.10.24, 14:12
Зразу видко шо то є свій хлоп, і фамілія в него чисто західноукраїнська.
йолоп 2012.10.24, 14:15
Нє, "свої хлопи" - то Марцінків, Онурієв і Гаркот))))))))))))) Хахахахахаххахахаха
2 Пиля 2012.10.24, 14:20
Ти дебільчонок, ти кого будеш обирати, "фамілії"????? От чого ми такі бідні? Може того, що дурні?
читач 2012.10.24, 14:29
це кредісов намагається помститися гриценку тепер, по мажоротарці виграє грабовецький-й намагається привернути до себе увагу
Пиля 2012.10.24, 14:31
Спеціяльно для "2 Пиля". Звідки я знаю чого ви такі бідні і такі дурні? В мами питай сі.
Філя 2012.10.24, 14:38
Гриценко ........к, а Кредісов мені починає подобатися. Таки так
гість 2012.10.24, 14:46
так,чим ближче до виборів,тим веселіше,якщо цей кредісов такий порядний, то краще би хворим дітям ці гроші перераховував,а тепер щось там не пішло,то він починає на жалість давити,гобліни всі вони, нема кому Україну довірити, бабло на бабалі сидить,баблом поганяє
читач 2012.10.24, 15:02
Раніше кредісов говорив: Свого часу я запропонував голові політради Української партії Ігорю Насалику зробити об’єднавчий з’їзд із «Громадянською позицією». Я був архітектором цього об’єднання. Закінчилось все тим, що Насалик не потрапив ні в список «Батьківщини», ні в список Об’єднаної опозиції То тепер що кредісов і насалик вирішили помститися, здійснюючи наклеп на гриценка і ладовського?
Ля 2012.10.24, 15:05
Кредісов помагає і дітям, слідкуйте за пресою, хоча там - мізер з того, що він зробив, телекамер за собою не возив, як деякі)
Вася 2012.10.24, 19:11
Грабовецький хіба що в туалет виграє, а перше місце має Кредісов, почитайте вечірній Івано-Франківськ, подивіться рейтинг. Це насправді порядна людина, а Грабовецький тільки брудом всіх поливає а ніхріна не робить...З відео видно що гроші вимагав Грабовецький..
Мавка 2012.10.24, 20:27
Ладовський - жалюгідний на відео. "Галубой ворішка", "мєлкій жулік". І банда його така сама. Гриценко в цих 15 тис. ясно що не при ділах, але також чмо рідкісне.
опаньки! 2012.10.24, 20:28
ви так хлопці сваритеся ніби ви мали тими баксами поділитися.думаю,що нам з вами іншої влади і держави не треба,бо якщо люди живуть між собою як вовки,то все марна справа.а такого продажного ,жовчного і підлого народу як наш нема більше.тому берем шинель і валимо додому,з того ніц не буде,одна брехня...
Мар'ян 2012.10.24, 20:32
цих тараканів треба на чисту воду виводити. нормально.
льолік 2012.10.24, 19:53
Думаю що то все таки миколка семенюк вимагав гроші... його стиль! А головне, що він зараз в штабі грабовецького працює... Тому і не дивно що кредісова з гавном мішають. (значить нормальна і порядна людина, як що брудом поливають)
человек не терпит насилия 2012.10.24, 22:55
http://ord-ua.com/2008/07/23/shanson-vid-gritsenka-1/ http://ord-ua.com/2008/07/25/shanson-vid-gritsenka-2/ http://ord-ua.com/2008/07/29/shanson-vid-gritsenka-3/
василь 2012.10.25, 22:41
Ось так в нас є!!! І на кожному кроці - тільки суми різні вимагають!!! Доки це буде тривати!!! КРЕДІСОВ - ти молодець!!!Всі б такі були!!! На чисту воду ту всю шваль...Так держать!!! Перемога за тобою! Ще ні один не спромігся на таке!!!Сюди треба на допомогу і Європу кликати!!!
КГБ 2012.10.25, 23:42
Та не дуріть собі голову панове, хто хоч трохи знайомий з Семенюком ніякого сумніву не має звідки ноги ростуть, а на рахунок Кредісова мені одне цікаво в його планах було купити вибори, Славчику а хто ж тепер в тебе бабло ризикне взяти? та до речі пропозиції про підкуп членів ДВК йшли саме від Миколи Семенюка. а от як ладовський старий хитрий лис попався на такий розвод, оце я зрозуміти не можу. Видно дійсно хотів посприяти аби смороду не було бо для нього цих 15 штук це як декому на каву сходити.
20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

1817 1
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

595
15.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1786
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1402
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

916
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5860 2

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

520

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2297 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

820 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2658
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

471
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

413 1
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

1133
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

228
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

536
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

1009
21.09.2019

Прикарпатка скаржиться на зіпсуті продукти, які продають  в одному із супермаркетів області. Мове йде про магазин "Колібріс" в місті Богородчани, пише Фіртка. Як розповідає Ірина Федів, вона мала намір купити квасолю та сир, проте, продукти були ду

1293 2
20.09.2019

У селищі Більшівці історики натрапили на нові докази радянського терору — масове поховання закатованих українців.

5366 3
20.09.2019

Прикарпатець Віктор Худяк опублікував в мережі Фейсбук світлини наближення зими, відзняті на горі Паренки (1735 м).

1943 1
19.09.2019

На прилавках магазинів зустрічається масло селянське солодковершкове "Карпатське" 73% жиру.

3534