агенція новин

В Івано-Франківську росіянин Бутусін в суді виборює статус біженця (фото+відео, оновлено)

 

 

Сьогодні, 21 листопада, в Адміністративному суді відбулось засідання щодо оскарження рішення Департаменту міграційної служби про ненадання статусу біженця громадянину РФ Бутусіну Олегу, який на стороні України в ДУК «Правий сектор» воював з російськими окупантами.

 

Підтримати Олега Бутусіна до суду прийшли кілька десятків його побратимів. Дружина Олега каже що вже 1,5 роки вони домагаються статусу біженців, проте й досі статусу не отримали, інформує Фіртка.

 

Також дружина каже, що вони із чоловіком звертались в міграційну службу і до Президента, щоб отримати українське громадянство.

 

 

 

У позові Бутусін просить надати статус біженця, втім представник міграційної служби зазначила, що не отримувала копії позовної заяви. Суддя пояснила, що ухвалу про відкриття провадження надсилали електронною поштою та Укрпоштою. Представниця відповідача відповіла, що у неї немає цієї справи, оскільки такими справами займається відповідне відомство, яке знаходиться на Львівщині.

 

Тому, пояснила відповідач, у неї не було часу на ознайомлення з матеріалами позову та для підготовки заперечень чи аргументів.

 

"В Івано-Франківській області немає ні відділу, ні сектру біженців. Особи, які хочуть отримати статус звертаються в управління у Львівській області" - пояснила представниця міграційної служби.

 

Суддя відзначила, що сьогодні відбувається попереднє слухання, а тому у сторони відповідача ще буде час на підготовку лінії захисту своїх інтересів. Відтак суд надав представнику відповідача 10 хвилин на ознайомлення з позовною заявою та додатком до неї.

 

Після ознайомлення представниця міграційної служби заперечила у повному обсязі. Також вона відмітила, що клопотатиме щодо залучення до справи пояснень працівника, який приймав документи та вів справу Бутусіна.

 

Представник Бутусіна, Володимир Бандура, зазначив, що подаватиме уточнення до позовної заяви. Як пояснив сам Бутусін, йому дзвонили зі Львова і сказали, що у його справі відмовлено у наданні статусу, однак у письмовій формі відмови не отримував, і ознайомився із відмовою лише тоді коли сам поїхав до Львова. За його словами про це міститься відповідний запис у реєстраційній книзі.

 

Захисник Бандура відмітив, що залучатиме до справи свідків, котрі можуть підтвердити, що Бутусін був змушений перетнути кордон Росії та приїхати в Україну через власні політичні погляди та воз'єднання з сім'єю.

 

Крім того, суду нададуть свідотства про народження 10 дітей. У свою чергу представниця міграційної служби зазначила, що подасть письмові докази, також додасть аудіозапис та долучить у справу свідка, про якого уже згадувала раніше. Суд дав 5 днів на долучення таких доказів.

 

Для визначення дати наступного засідання суддя пішла у нарадчу кімнату.

 

Ухвалою суд призначив наступне засідання на 1 грудня о 14.15. Справу слухатиме колегія суддів Микитин Н.М., Гундяк В.Д., Матуляк Я.П.

 

Нагадаємо, росіянин добровольцем захищав Україну, а тепер не може отримати статусу біженця. Чоловік просив про це Президента, коли той з офіційним візитом перебував в Івано-Франківську. Тетяна та Олег Бутусіни приїхали з Росії, з Підмосков’я. Зараз їхня багатодітна сім'я проживає у селі Придністров’я Галицького району.

 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Переселенці з Росії на Прикарпатті: Повернемось додому тільки на танках

Правда війни. Олег Бутусин. Переселенець з Росії

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


21.11.2016 251 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
12.03.2019
Юлія Канюс

Івано-Франківщина входить до переліку областей України зі значною сумою надходжень екологічного податку.

564
09.03.2019

Ідея будівництва обсерваторії на горі Піп Іван належить генералу Речі Посполитої, інженеру Леону Бербецькому.

2169 1
05.03.2019
Марія Лутчин

Україна та українці стоять перед черговим вибором. І не тільки президента, як головної дійової персони у політиці, а курсу країни. Яким він буде – побачимо вже 31 березня.

1130
01.03.2019
Володимир Омом

Доплати та премії міського голови та його заступників протягом трьох останніх років невпинно росли, у порівнянні із середньо статистичними доходами громадян України.

4000 1
01.03.2019

У минулі вихідні українці стежили за операцією порятунку восьми людей, які вирушили на гору Піп Іван.

1703 1
26.02.2019
Юрій Андрухович

З цим реґіоном у мене стосунки, м’яко кажучи, неоднозначні. Особливо відколи далекого вже 2010 року я в одному з інтерв’ю сказав про нього, що думаю.

678

На знищення свободи Новгородців та Ливонії москві знадобилося більше 300 років, але вона впоралася.

328

Створюється вражаючий сюжет - щоб приховати певний скандал.

730 1

 Роки беруть своє… З кожним роком я стаю все добрішим – починаю любити людей. Ну, не те, щоб любити, а – жаліти.

462

Дохідна частина бюджету Франківська 2-й рік поспіль становить 3 млрд.грн. без змін, без росту.

1397 1
11.03.2019

Мешканці прадавнього міста Кілія, який знаходитися в одеській області, стали свідками загадкових вогнів у небі.

349
02.03.2019

Експерти розповіли про те, що гуманоїди з Нібіру передали землянам відразу 58 повідомлень. 

682
21.02.2019

Дослідження проводяться в рамках SETI - міжнародного проекту з пошуку позаземних цивілізацій.

537
18.03.2019

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

69
22.01.2019

13 січня парафія Миколаєво-Успенського собору міста Коломиї вийшла з канонічної юрисдикції Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви.

2961 2
18.03.2019

Одна дівчина вирішила замовити сукню у відомого кравця, бо шив він красиво і завжди на совість.

92
18.03.2019

Відома співачка і учасниця "Євробачення" Міка Ньютон у своєму Instagram опублікувала нові весільні фото.

1240
17.03.2019

У вівторок, 19 березня президент України Петро Порошенко відвідає Івано-Франківську область.

5946 1
16.03.2019

Резонансну справу щодо шістьох жителів Маріуполя, які впродовж двох років утримувала в нелюдських умовах 32 людей.

1624
15.03.2019

Сьогодні переглянемо першу серію нарізок німих аматорських відео, де фігурує Івано-Франківськ радянських часів. Це кінець 1970 та початок 80-х років.

923