агенція новин

В Івано-Франківську обвалився будинок (фото)

 

11 лютого, близько 19.00 в Івано-Франківську на розі вулиць Січових Стрільців та Чорновола трапився обвал перекриття стелі у двоповерховому будинку (1927 року забудови). В результаті магазин «Watsons», який знаходився на першому поверсі опинився в завалах. На другому поверсі знаходилося приміщення міської інспекції з благоустрою.

 

 

На місце події прибули рятувальники МНС, автомобілі швидкої допомоги, оперативно було організовано освітлення та розбирання завалів. За офіційною інформацією відомо, що ушкодження отримали 3 людини, які під час обвалу були заблоковані у магазині. Лікарі надали допомогу усім постраждалим. На щастя обійшлося без жертв, повідомляє Вежа FM.

 

Під час аварійно-рятувальних робіт залучалося 9 одиниць техніки і 90 осіб, з яких від МНС 66 бійців та 6 одиниць техніки. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


12.02.2012 685 19
Коментарі (19)

Çàãðóçêà...

Jozef 2012.02.12, 10:09
Дякуємо пане Анушкевичус.Шлях до Верховної Ради вільний. Який ще сигнал потрібен для того щоб Ви врешті решт зрозуміли,що мер ви -ніякий.
1221 - Jozef 2012.02.12, 10:38
цікавий підхід...а що мер прийшов і розрушив перекриття стелі?..
gryc 2012.02.12, 10:43
благоустрій, однако...
Журналісти 2012.02.12, 10:52
Найгірще те, що про порушщення під час перепланування перших поверхів ЗМІ писали і показували не один раз. І що? Гроші перемагають здоровий глузд. Таких адрес, де от-от повалиться хад чи впаде стіна достатньої. хто хоче викласти небезпечні будівлі відзніміть - Чорновола 26 з двору - добудова і вивіска на вікні з написом "оренда", там переобладнаний підвали і підриті несучі стіни, вірно сказали за будинок де аптека, біля пам!"Ятника Чорновола - теж казали і показували владі і що? Піною залили і думають, що вона втримає цілу стніу. Там ситуація гірша бо проходить газова труба і всім до цього байдуже. Подивіться весь центр - всі перші поверхи без несучих стін, не дивно, що з часом і вони проваляться. А влада і надалі дає дозволи на відкриття магазинів на перших поверхах, а вони родлять що заманеться. ЦІкаво, як наші місцеві депутати тепер піаритимуться на цьому! думаю нас чеає цікавий тиждень. І ще, а що буде з будинком хоч хтось знає? Чи влада прийме рішення знести його а це місце продадуть якомусь забудівнику за хороші гроші. Може тому і дали дозвіл на переобладнання будівлі з порушенями бо це ласий кусочок і хтось його пригледів. Знести самим не можна, а от пілся обвалу цілком дозволено. Будинко аварійний, коштів на його реставрацію ніхто не знайде і не дасть, а як ставляться у нас до пам"Яток архітектури всі знають.
vlad 2012.02.12, 11:27
Jozef! А до чого тут мер? Якою міркою міряєш, такою і тобі буде відміряно...
Місцевий 2012.02.12, 12:12
Причому тут мер? Винні - рагулі-"бізнесмени", які, скоріш всього, розширили площу. Думають, якщо в стайні можна перегородку прибрати, й "ніц си не стане", то й у міських будівлях - роби, що схочеш!
Оксана 2012.02.12, 12:13
Шановні журналісти,а до чого тут " наші місцеві депутати " і їх піар. Магазин там знаходиться давно,а депутати на своїх посадах лише 1 рік. І дозвіл дає архітектура,трішки думайте,що пишете.Є такий вислів: Хто крайній - невістка,та її ж дома немає,та он її сукня висить). Так і у вас виходить,хто винен - "депутати"і мер )
Місцевий 2012.02.12, 12:13
Причому тут мер? Винні - рагулі-"бізнесмени", які, скоріш всього, розширили площу. Думають, якщо в стайні можна перегородку прибрати, й "ніц си не стане", то й у міських будівлях - роби, що схочеш!
Місцевий 2012.02.12, 12:14
Причому тут мер? Винні - рагулі-"бізнесмени", які, скоріш всього, розширили площу. Думають, якщо в стайні можна перегородку прибрати, й "ніц си не стане", то й у міських будівлях - роби, що схочеш!
Оксана 2012.02.12, 12:16
Молодець,місцевий, правильно розумієш ситуацію )), я теж так думаю.
Місцевому 2012.02.12, 13:13
До чого тут мер? А до того, що коли цей будинок переобладнювалт то був Шкутяк і перш ніж взяти в оренду чи почати там щось робити мало бути рішення вионкому. А головує на виконкому хто мер, і вимагати від своїх заступників висновків щодо планів оерндарів теж мав мер. далі - коли здають об"єкт то є комісія, яка перевіряє порушено норми чи ні, а якщо мері добре підмазали то й висновки такі як треба. Або взагалі закривали очі на те, що робилося в середни будинків. А навіть якщо були порушення і хтось скаржився то приходила архітектура виписувала фіктивний штраф, потім архітектору приносили конверт і людям вішали, що порушення ліквідовано. Така практика існувала до 28 серпня минулого року. тепер усім цим відає Держархбудконтроль. Побачимо як вони відреагують. А те що депутати не пропустять цей факт - то це 100 %. І ніхто не гляне що вони трішки більше року "господарку наводять". Люди он намагалися врятувати юбдинок від переобладнання, бо зотіли там на першому поверсі в колишній квартирі чернговий магазин робити, вже і фундамент підрили. І що, спершу щось пижлися, розвибралися, а потім натиснули на них зверху, слава Богу не міський голова, а вище, і склали вони свої білі лапки. А тепер почнуть знову розповідати як люблять місто, його історію і т.д. Хто не вірить побаче сам.
Михайло 2012.02.12, 14:27
Подібна ситуація є по вул. Незалежності 37, риють фундамент, потріскали стіни на першому і другому поверсі, відпадає штукатурка. Власники квартир подали в суд на порушників які будують без дозволів і з купленими документами а суд виніс рішення - (не за дурно очевидно) має право руйнувати будівлю, немає порушення закону. Власне тут схована проблема, до поки будуть купувати бюрократів, суддів - до тих пір будуть падати будівлі. Влада обнагліла до краю продає все, що тільки попаде під руку.
Jozef 2012.02.12, 20:38
Для окремих нерозумних.Мер у містіф відповідає за все.Від стану будівель до реалізації міської землі та громадських вбиралень. А зі "здобутками " Анушкевичуса, його підозрілими зв"язками з забудовниками та іншою нечистю хіба дає йому право балотуватись у Верховну Раду.Ось до цього це й було сказано.
Jozefу 2012.02.12, 21:33
По-перше, відповідати за все в місті мусять співмешканці цього міста. Бо саме ми обираємо і контролюємо владу!!! Якщо мер поганий то це тільки наш промах бо обрали саме ми його. Відмазка типу "я за нього не голосував" не канає! По-друге, за стан будівель відповідає ДАБК. По-третє, розпоряджається землями міста міська рада (яку ми теж обрали), не голова (він тільки підписує рішення). А стан громадських вбиралень залежить теж від нас. Бо свинячать там теж не мер. Почніть з себе краще шановний!
роб 2012.02.12, 21:40
ці собаки з інспекції з благоустрію тільки приписи та штрафи катають як менти на дорозі треба тепер себе покарати тільки печетку треба довго шукати
О 2012.02.13, 11:27
спочатку затолює комунальне підприємство ЄРЦ(яке має наводити порядок в колмуналці міста) тепер завалилась Інспекція з благоустрою!!! просто місто парадоксів
Еней 2012.02.13, 11:28
їм повезло, шо ніхто не вмер. Клоуни, розвалили все шо могли, містом ніхто не займається, лише крадуть разом з анчоусом і миють гроші з єрц
енею та іншим 2012.02.13, 18:36
Майте совість,сидите і строчите бридоту!А ви були на місці події?Ні,а до честі мера,він одразу приЇхав і поЇхав тільки тоді коли всіх повитягували з під завалу,писаки...!продавець магазину
Андрій 2012.02.13, 20:02
До речі, а яка інстанція завідує власне цим делікатним питанням - перепланування житлової площі в багатоквартирних будинках ??? Чому питаю - от в мене сусід ремонт затіяв. Все би нічого, та є одне але: шум і гуркіт з його квартири такий, ніби склад фейєрверкці що хвилини взривається, а головне - стіни трясуться !!! Хоча ні, стіни не трясуться - вони, таке враження, зараз рухнуть взагалі !!! І от що робити ? Скажете - поговорити з сусідом. Знаю такі випадки, потім він перший пише заяву в міліцію про погрози з мого боку (написати можна все, що фантазія дозволить, хоч і рукоприкладство приписати) і ситуація така, шо хоть самому йди йому помагай той ремонт робити, вже потім мене ніхто слухати не буде, бо він одразу робить себе потерпівшою стороною. То куди ж звертатись ??? Ремонт ведеться в квартирі по вул. Незалежності, 101А, кв. 29.
08.10.2019

Серед помічників народних депутатів із Франківщини є чимало тих, кому довіряли свої справи парламентарі попередніх скликань з різних політичних таборів.

1552
04.10.2019

Однією з важливих соціальних функцій мережі Facebook є можливість частково відстежити діяльність того чи іншого політика.

1932
03.10.2019

Питання щодо створення об’єднаної територіальної громади на території Яремчанської міської ради, нарешті, зрушило з місця.

3258 2
02.10.2019

Українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків.

5248
25.09.2019
Марія Лутчин

«Fiat 500e» – другий автомобіль у сім’ї, або ж авто для тих, хто цінує стиль, якість,  компактність та небайдужий до навколишнього середовища.

2370
20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

2922 1

Що таке сексуальний потяг? Це коли хочеш не сексу, а конкретну людину.

255

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

1333

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

4273 3

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

1744 1
09.10.2019

Військовий розповів, що в Пентагоні досі не можуть визначити природу явища, яке зафіксував пілот літака.

633
08.10.2019

У ніч на 9 жовтня у північній півкулі можна спостерігати пік метеорного потоку Драконіди. Якщо погода цієї ночі буде безхмарною, в небі можна буде спостерігати десятки яскравих спалахів, інформує Укрінформ з посиланням на Meteoprog. Спостерігати ж

442 1
02.10.2019

Американське космічне агентство NASA вловило на Марсі дивні сигнали, частина з яких мала сейсмічну природу, а інші залишилися загадкою.

601
16.10.2019

З 20 до 27 жовтня у Храмі Пресвятої Трійці у селі Пилипи перебуватимуть мощі святого апостола Юди-Тадея, великого помічника у важких обставинах життя.

229
11.10.2019

Мощі перебуватимуть у Відпустовому Місці Матері Божої Ласкавої, у храмі св. Івана Хрестителя, на вул. Микитинецькій.

1254
09.10.2019

Жили поряд два сусіди. Прийшла зима, випав сніг. Перший сусід вранці вийшов з лопатою розгрібати сніг перед будинком.

326
17.10.2019

Щороку восени на Бурштинське море прилітають птахи, щоб провести тут кілька зимових місяців.

1287
15.10.2019

Ганчірки, целофанові пакети, засоби гігієни, залишки консервації та ще багато різного твердого сміття часто дістають працівники водоканалу.

4379
14.10.2019

Українська зірка Тіна Кароль провела екскурсії своїм маєтком.

1710 1
14.10.2019

Світська левиця та спадкоємиця готельного бізнесу Періс Гілтон таки придбає відпочинковий комплекс на Закарпатті.

5801