В Івано-Франківську студенти та викладачі заспівали в дуеті (ФОТО)

Днями в Івано-Франківську відбувся пісенний конкурс «Пісня для двох» – на одній сцені об’єдналися сміливі викладачі й талановиті студенти Університету Короля Данила.

«Ніколи особливо не відзначався вокальними навичками, але охоче погодився взяти участь в конкурсі. Таким чином викладач стає ближчим до студентів, зникає страх, особливо в першокурсників, яким потрібен час для адаптації в новому колективі. Я радий, що став частиною цього музичного свята», – розповідає викладач кафедри кримінального права і процесу УКД Михайло Мельникович.

Не лише захоплювались яскравими виступами, а й справедливо оцінювали їх члени зіркового журі конкурсу: продюсерка Соні Кей та Барабанової Аіша Мілевска, популярний співак Олег Чигер, українська співачка Барабанова, лідер гурту «Гринджоли» Роман Калин, лідер гурту «Цвіт Кульбаби» Василь Марущак, власник мережі магазинів «ІВО-Оптика» Ігор Ганжа та відомий вокальний тренер Алекс Шелест.

Всього в «Пісні для двох» брало участь сім пар.

«Про конкурс мені розповіла викладач музичного мистецтва Університету Короля Данила  Ірина Батюк. Пізніше активно запрошував взяти участь голова студради Сашко Невгамонний. От я і прийшла на кастинг, просто спробувати свої сили, і пройшла», – розповідає учасниця конкурсу, студентка першого курсу коледжу УКД Юлія Турчин.

Конкурс складався з двох частин: пари виконували улюблену народну пісню та сучасний українській хіт.

Окрім найкращих пар в цих категоріях, журі повинні були розгледіти найяскравішу та найромантичнішу пари. А головним завданням для суддів стало визначити пару з «діамантовими голосами».

Учасники тішили глядачів популярними українськими композиціями: «Мовчати», «Вабити», «Шаленій» та іншими. Вражали складними хореографічними постановками та видовищними номерами.

У перервах між виступами глядачі мали змогу насолоджуватись виступами Карини Столаби та Барабанової, стенд-ап виступом чотириразового переможця шоу «Розсміши коміка» Василя Копчука та дефіле учениць модельної школи «RedRuta».

Найяскравішою парою стали учасники під номером 3: Ліля Куцик – викладачка коледжу ім. Степана Граната та студентка юридичного факультету Уляна Сандецька, найромантичнішими журі назвало учасників під номером 5: Михайла Мельниковича – викладача кафедри кримінального права і процесу та студентку спеціальності «Музичне мистецтво» Христину Петрів.

У виконанні народної пісні найкраще себе проявили Юлія Данилюк – викладачка іноземної мови та студент Сергій Фурдей. А виконанням сучасного хіта запам’ятались Гусар Катерина – викладачка геодезії та студентка юридичного факультету Ірина Лис.

Звання «срібний голос» здобула пара під номером 6: Наталія Романюк – декан факультету управління та бізнес-аналітики та студент юридичного факультету Юрій Романчук. «Золотим голосом» університету стала пара 7: Руслан Жирак – викладач екології та студентка спеціальності «Музичне мистецтво» Анастасія Гаргат.

Абсолютними переможцями конкурсу «Пісня для двох» стали учасники під номером 4: Зубрицький Роман – викладач іноземної мови та студентка Юлія Турчин. Вони здобули звання «діамантовий голос», отримали грошовий приз, відпочинок в Буковелі Celebrity Luxury SPA та цінні подарунки від організаторів і партнерів заходу.

Фотогалерея


28.11.2019 1710
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

792
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2344
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2039
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2059
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6248 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2349 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

224

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1043

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1027

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1296
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

142
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

511
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1973
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26401
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

460
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10378 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7915
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

465
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

316
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

468
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

542
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1480