УТФ (універсальна трилітерна формула посилання на…)

Раніше я користувався УТФ рідко. Себто, рідко посилав за її допомогою. За вісім років я застосував її, якщо мені не зраджує пам’ять, лише тричі. Вигнав у зовнішні кола Ойкумени трьох недружньо налаштованих демонів. Перший ховався у нахабній і сексуально стурбованій подрузі (навіть не подрузі, це чисте перебільшення, а так, знайомій), другий звив собі гніздечко у тілі місцевого журналіста з явними ознаками білкового занепаду, третій тимчасово набув звукової форми диспетчера служби виклику таксі. Не знаю, як там з диспетчером, але двом першим вигнання демонів пішло на користь. Журналіст підшився, а знайома вийшла заміж за турка.

 

Але останнім часом щось змінилося. За якихось три місяці прийшлося застосувати універсальну трилітерну формулу (УТФ) аж у п’яти випадках. Цей прикрий факт змусив мене замислитись. Що сталося? Порадившись з людьми, які  навчилися на великій відстані відрізняти котлети від мух, я склав перелік можливих причин.

 

Перелік виглядав так:

 

1)   Демонів у людській подобі побільшало;

2)   Чемні й нешкідливі раніше демони активізувалися у зв’язку з нестабільністю, що запанувала на фінансових ринках й, відповідно, в астралі;

3)   Я став надто нервовим;

4)   В мене зменшився лексичний запас;

5)   Більш коректні форми посилання, аніж УТФ, фатально перестали сприйматися оточуючими в якості оперативного дороговказу;

6)   Той об’єкт, на який УТФ відсилає кореспондента (демона, не демона, когось здалеку подібного на демона) набув суспільно-політичної актуальності.

7)   Світ змінився.

 

Поміркувавши, я викреслив аж надто сумнівні (на межі неможливого) пункти №3 і №4, потім так само закреслив банальщину у вигляді пункту №7. Міркуючи далі, відкинув як надто метафізичні перший і другий пункти. Хоча, хто знає, хто знає… Залишилися пункти №5 і №6.

 

Отже, треба визнати, що наше суспільство зазнало фатального згіршення. Й без УТФ тепер собі ради не дати. До речі, учора отримав тому підтвердження просто на вулиці богоспасенного Франківська. Дві милі субтильні  довгоногі дівчини, які йшли попереду мене вулицею Незалежності, за якихось 18 секунд у звичайній дружній розмові двічі використали УТФ. Одна з них мовила: «Та мені вже осто…издів той Толян! Пішов би він на (УТФ)!» За кілька секунд друга з тих милих дівчат ( у такому сексуальному жовтенькому платтячку, що о-о!) з іншого тематичного приводу видала: «Я їх усіх з того сра…ого салону послала на (УТФ)!»

 

Чим тут зарадити?

 

Невідомо.

 

Лишилося хіба що зацитувати колишнього гаранта: «Любі друзі, треба нам, у першу чергу, думати про духовність».


22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1277
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2569
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2136
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2200
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6608 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2477 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

372

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1184

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1310

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1442
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

308
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

176
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

605
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

78
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26539
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

571
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10488 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

79
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

109
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

426
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

572
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

643