агенція новин

УРИВОК ІЗ РОМАНУ «ПРОЕКТ «ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ -5»

      …дивно дивитися на жителів планети Земля, на їхню суєтність в той момент дійсності коли вони навіть не підозрюють, що там далеко в космічному просторі вирішується їхня доля. І коли це глибоко усвідомити то всі глобальні проблеми стають якимись дрібними і не суттєвими, а мрії про чудове завтра розсипаються, як космічний пил, в розумінні того, що «завтра» може ніколи не настати.

      Всі ті хто знають, що таке Проект «Планета Земля» це усвідомлюють. Ми знаємо яким чином і за яких обставин цей проект розпочинався і знаємо, що на часі стоїть питання про його остаточне закриття. І це вже нині вирішує Вища Міжгалактична Апеляція за поданням Міжгалактичного центру керівництва проектами, який розробляє і здійснює експериментальні проекти на теренах Галактик.

     Одним із таких проектів був експеримент на планеті Земля. Він розпочався так давно, що людський розум не може цього осягнути і за своєю тривалість розподілявся на п’ять етапів, які мали як свою конкретну мету так і вирішували єдину загальну задачу. Ця задача була сформульована після останньої Міжгалактичної війни, коли постало питання про те, «що робити з переможеною расою?».

     Переможена раса була унікальною. Їй притаманні були риси, яких не мала жодна раса в будь-якій Галактиці. Тому з метою вивчення і дослідження над цією унікальністю, було вирішено провести довготривалий міжгалактичний експеримент. Для проведення експерименту було вибрано віддалену від Міжгалактичного Центру планету яка було ізольована від жвавого космічного життя…

     …п’ять разів на планеті Земля зароджувалося життя і чотири рази воно майже знищувалося.  Всі процеси контролювалися Міжгалактичним центром керівництва проектами, який схвалював дії відносно того чи іншого завдання яке вирішувалося на цій планеті. Велич всієї проробленої роботи навіть важко осягнути і осмислити тому якось навіть стає трохи сумно від усвідомлення того, що ось на сьогодні цей проект добігає свого логічного завершення.

      По завершенню проекту, один відсоток живих організмів із планети Земля, буде повернено на свою рідну планету на ту чудову і унікальну планету, на якій існували теперішні форми земного життя до початку останньої Міжгалактичної війни. Їм буде повернено їхню рідну планету і ніхто ніколи навіть не згадає про свою причетність до планети Земля.

      Цікавим є той факт, що процес переселення уже розпочато і він триває нині. Багатофункціональність цього процесу ніколи не буде осягнена людським розумом, тому що мозок людини заблоковано на дев’яносто п’ять відсотків з цілю, щоб експеримент був завжди контрольований і прогнозований.

      Але, наголошую, переселено буде лише один відсоток! Всі живі організми, які залишаться на планеті є не що інше, як космічне, експериментальне сміття і відповідно воно буде знищено. Що буде в подальшому з планетою Земля, після закриття проекту, поки що не відомо. Можливо тут буде здійснено ще якийсь новий проект, але це буде зовсім інший проект, який не матиме нічого спільного з тими формами життя які нині існують. А можливо життя на цій планеті завмре, завмре назавжди. Це питання вирішуватиме Вища Міжгалактична Апеляція.

      Тому важко і сумно сьогодні дивитися на Землян, які не усвідомлюють того що вони лише мізерна частинка одного із міжгалактичних проектів і на сьогодні, в Космічному вимірі, не представляють ніякої цінності для того Вищого Розуму, якому вони всі поклоняються…

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


08.01.2011 Ігор Макарук 568 3
24.01.2020
Олена Британська

Невдовзі оплачувати проїзд в комунальному транспорті Івано-Франківська стане простіше. Вже цього року у місті запрацює електронний квиток.

729
23.01.2020

Фахівці проєкту з вимірювання показників якості повітря Eco-City розповіли про проблематику забруднення повітря в нашому регіоні.

655
21.01.2020

Вона мріяла про археологію, а стала однією з найбільш самобутніх актрис України.

759
20.01.2020
Григорій Войчак

До 90-х років минулого століття тодішнє підприємство „Агромаш” випускало подібні мінітрактори, однак значно гірші за технічними характеристиками та за ціною. Конвеєр зупинили через фінансові труднощі.

1236 2
16.01.2020

Експресія та харизма - перше, що спадає на думку, коли бачиш на дорозі Volkswagen CC.

986 1
15.01.2020

Івано-Франківськ – місто пам’ятних знаків, монументів та анотаційних дошок. Місто, яке “розповідає” історію в кожному своєму куточку.

784

Брати за таких умов новий колосальний і дорогий кредит, щоб його повністю проїсти – це відчайдушне, ризиковане і егоїстичне рішення.

853

Кажуть, що людина, у своїй основі, від народження й до самої смерті залишається одночасно творінням, винаходом та інструментом створеної нею ж культури.

457

Завжди уважно ставлюсь до результатів їх досліджень. Однак днями дещо в моєму сприйнятті трансформувалось.

2571

Потужна парламентська фракція, нові обличчя, творча інтелігенція, лідери думок, незаангажовані в болоті політики.

2326
26.01.2020

Посадковий апарат "Чан'е-4" і ровер "Юйту-2" надіслали нові знімки, отримані на поверхні зворотної сторони Місяця.

117
01.01.2020

У 2020 році Україну чекають дуже серйозні зміни. Зокрема, значні зміни кадрів будуть у колі президента та на політичній арені.

2373 2
16.12.2019

У селі на Прикарпатті стаються таємничі підпали – мешканці підозрюють нечисту силу.

5606 1
22.01.2020

В Івано-Франківську у День Соборності України провели спільну молитву за мир та припинення війни.

925 1
16.01.2020

Відтепер нетлінні останки святого разом з іконою перебуватимуть у соборі преображення Господнього Православної церкви України.

643
26.01.2020

Маленька дівчинка принесла знадвору два яблука. Мабуть, її хтось пригостив.

60
25.01.2020

Співачка Тіна Кароль 2013-го року втратила чоловіка, продюсера Євгена Огіра, який помер від раку шлунка.

717 1
25.01.2020

В ході пішого патрулювання на Привокзальній площі інспектори "Муніципальної Варти" виявили двох жінок в стані сильного алкогольного сп'яніння.

6496
24.01.2020

Комунальники взялися знімати святкову ілюмінацію з центральних вулиць Івано-Франківська.

602
23.01.2020

У селі Пороги на Богородчанщині під час ремонту сільського клубу знищили мозаїку, яка прикрашала стіну будівлі.

4186