агенція новин

УРИВОК ІЗ РОМАНУ «ПРОЕКТ «ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ -5»

      …дивно дивитися на жителів планети Земля, на їхню суєтність в той момент дійсності коли вони навіть не підозрюють, що там далеко в космічному просторі вирішується їхня доля. І коли це глибоко усвідомити то всі глобальні проблеми стають якимись дрібними і не суттєвими, а мрії про чудове завтра розсипаються, як космічний пил, в розумінні того, що «завтра» може ніколи не настати.

      Всі ті хто знають, що таке Проект «Планета Земля» це усвідомлюють. Ми знаємо яким чином і за яких обставин цей проект розпочинався і знаємо, що на часі стоїть питання про його остаточне закриття. І це вже нині вирішує Вища Міжгалактична Апеляція за поданням Міжгалактичного центру керівництва проектами, який розробляє і здійснює експериментальні проекти на теренах Галактик.

     Одним із таких проектів був експеримент на планеті Земля. Він розпочався так давно, що людський розум не може цього осягнути і за своєю тривалість розподілявся на п’ять етапів, які мали як свою конкретну мету так і вирішували єдину загальну задачу. Ця задача була сформульована після останньої Міжгалактичної війни, коли постало питання про те, «що робити з переможеною расою?».

     Переможена раса була унікальною. Їй притаманні були риси, яких не мала жодна раса в будь-якій Галактиці. Тому з метою вивчення і дослідження над цією унікальністю, було вирішено провести довготривалий міжгалактичний експеримент. Для проведення експерименту було вибрано віддалену від Міжгалактичного Центру планету яка було ізольована від жвавого космічного життя…

     …п’ять разів на планеті Земля зароджувалося життя і чотири рази воно майже знищувалося.  Всі процеси контролювалися Міжгалактичним центром керівництва проектами, який схвалював дії відносно того чи іншого завдання яке вирішувалося на цій планеті. Велич всієї проробленої роботи навіть важко осягнути і осмислити тому якось навіть стає трохи сумно від усвідомлення того, що ось на сьогодні цей проект добігає свого логічного завершення.

      По завершенню проекту, один відсоток живих організмів із планети Земля, буде повернено на свою рідну планету на ту чудову і унікальну планету, на якій існували теперішні форми земного життя до початку останньої Міжгалактичної війни. Їм буде повернено їхню рідну планету і ніхто ніколи навіть не згадає про свою причетність до планети Земля.

      Цікавим є той факт, що процес переселення уже розпочато і він триває нині. Багатофункціональність цього процесу ніколи не буде осягнена людським розумом, тому що мозок людини заблоковано на дев’яносто п’ять відсотків з цілю, щоб експеримент був завжди контрольований і прогнозований.

      Але, наголошую, переселено буде лише один відсоток! Всі живі організми, які залишаться на планеті є не що інше, як космічне, експериментальне сміття і відповідно воно буде знищено. Що буде в подальшому з планетою Земля, після закриття проекту, поки що не відомо. Можливо тут буде здійснено ще якийсь новий проект, але це буде зовсім інший проект, який не матиме нічого спільного з тими формами життя які нині існують. А можливо життя на цій планеті завмре, завмре назавжди. Це питання вирішуватиме Вища Міжгалактична Апеляція.

      Тому важко і сумно сьогодні дивитися на Землян, які не усвідомлюють того що вони лише мізерна частинка одного із міжгалактичних проектів і на сьогодні, в Космічному вимірі, не представляють ніякої цінності для того Вищого Розуму, якому вони всі поклоняються…

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


08.01.2011 Ігор Макарук 496 3
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

982
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

546
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5052 2
09.09.2019

Напередодні матчу у Вільнюс «висадився» величезний десант українських вболівальників, який фактично «залив» столицю Литви синьо-жовтим кольором.

886 2
09.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1457
08.09.2019
Олена Британська

Як зародилась ідея, про що говоритимуть та чому проведення форуму важливе не лише для Калуша, а для західної України Фіртка розпитала у одного з ініціаторів та організаторів його проведення.

1856 2

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

344

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

1848 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

605 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2257
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

214
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

869
25.08.2019

НАСА розслідує заяву про те, що астронавтка Енн Макклейн отримала доступ з Міжнародної космічної станції до банківського рахунку своєї колишньої лесбійської партнерки.

626
30.08.2019

У паломницькому центрі села Старуня при парафії св. Апостолів Петра і Павла відбулися нічні чування.

604
29.08.2019

Калуське єврейське кладовище продовжує бути цікавим об'єктом для наукових досліджень.них епох.

1427
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

808
15.09.2019

Громада села Стопчатів, що на Івано-Франківщині, занепокоєна тим, що відбувається з трьома маленькими сусідськими дітьми.

2660
14.09.2019

Письменниця Ірена Карпа відвідала фестиваль Meridian Czernowitz, який відбувався у Чернівцях впродовж 5-8 вересня. 

3792
13.09.2019

Тіна вбралася у напівпрозору ажурну сукню з глибоким декольте до пупка і зі шлейфом.

4129 1
12.09.2019

Як видно з відео, лише вчасна реакція водія дозволила уникнути наїзду на пішохода, що могло мати надзвичайно тяжкі наслідки.

3442