У Коломиї назріває конфлікт стосовно узурпації партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» одіозними у Коломиї особами.
Мова йде про колишнього розкольника місцевої організації партії «Батькіщина», про що в 2006 році не писав хіба що лінивий, а пізніше представника лазаренківської «Громади» Любомира Жупанського:
http://www.pravda.com.ua/news/2006/03/7/3074453/
http://photo.unian.net/ukr/detail/32534.html
http://www.unian.info/products/53739.doc
http://uabiz.org/КОЛОМИЙСЬКА-МІСЬКА-ОРГАНІЗАЦІЯ-ВСЕУКРАЇНСЬКОГО-ОБ-ДНАННЯ-ГРОМАДА-37077849/
http://kolomyya.org/se/sites/ko/35215/
Нагадаємо, що порошенківці на виборах до Верховної Ради висунули та підтримали у нардепи колишнього міського голову Юрія Овчаренка, людину з хорошими діловими якостями та репутацією. Ще під час виборів у штабі неодноразово виникали конфлікти, а після поразки Юрій Овчаренко та команда його однодумців, переважно із числа відомих у Коломиї людей, інтелігенції, правників, освітян, митців вирішили не повязувати свої долі із «Солідарністю».
Які причини? Пан Жупанський в порушення статуту партійної організації самовільно реєструє у Коломиї партійний осередок, отримує свідоцтво і печатку (єдиний випадок в Україні), обирає до складу ради партії представників вільної боротьби і повідомляє інших членів партії про небажаність їхнього подальшого перебування в рядах «Солідарності». Як повідомляють декілька колишніх активістів, Любомир Жупанський одіозна та неурівноважена особистість. Окрім того, партійному активу відомо про постійні консультації пана Жупанського із родиною Негричів (Михайло Негрич, колишній голова Коломийської РДА, Народна партія України (Литвина)). Це, на думку активістів, і стало однією із причин поразки Юрія Овчаренка, оскільки напрямок роботи, яким опікувався пан Жупанський на виборах до Верховної Ради (агітаційний блок) був провалений, а членами в Дільничних виборчих комісіях на Городенківщині та у Коломийському районі працювати колишні народники Литвина та регіонали Януковича.
На сторінках пропартійної газети «Коломия сьогодні» окрім Любомира Жупанського та членів його команди час від часу можна спотерігати також кандидатуру Миколи Негрича – рідного брата бувшого голови Коломийської РДА Михайла Негрича, відомого своєю підтримкою режиму Януковича.
Прямий звязок Любомира Жупанського і Михайла Негрича можна простежити в дослідженні місцевої організації «Опора», яка звертає увагу, що від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Територіальній виборчій комісії натхненно трудяться щонайменше двоє колишніх регіоналок-народниць, а саме Стрижековська Ганна та Галькович Марія.
На прикладі пані Стрижековської покажемо її «родословну» на новому сервісі мережі «Опора», яка працює за посиланням http://tvk.oporaua.org/
Стосовно пані Галькович також відомо, що на нещодавніх виборах вона була довіреною особою регіонала Сергія Тігіпка.
На виборах 2015 року Любомир Жупанський з командою однодумців переважно спортивного виду йде до Коломийської міської ради під прапором Порошенкової «Солідарності». Чи вплинуть на ситуацію партійні боси? Навряд, адже розголос перед виборами не потрібний нікому. Краще пожертвувати однією партійною оганізацією, ніж втратити 1-2% і так низького рейтингу на всеукраїнському рівні.
Із джерела в Івано-Франківському обласному штабі партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» стало відомо, що вплинути ситуацію вони і не хочуть, і не можуть через наявність у Коломийської міської організації партії свідоцтва та печатки. Призначений куратором Коломийщини новий керівник обласного «Автодору» Василь Буджак опускає руки.
То ж Коломийські вибори обіцяють бути цікавими.
Що відомо про Любомира Жупанського? Окрім його конфліктності та аферистичних оборудок на партійній ниві, а саме реєстрація клона партії «Батьківщина» у Коломиї та намагання пробитися у владу через Лазаренкову «Громаду», пан Жупанський з 2006 року не сплатив жодної копійки податку до бюджетів, оскільки є безробітним, займається перегоном автомобілів із-за кордону. До слова, і у бізнесі пан Жупанський відмий своїми конфліктами із покупцями автомобілів, в тому числі й такими, які, при перетині кордону із Євросоюзом конфісковувалися поліцією, так як знаходилися в розшуку.