У Києві відбулося перше засідання координаційної ради розвитку Івано-Франківської області (фото)

 

 

У Києві в рамках проекту «Єврокарпатська ініціатива», започаткованого головою обласної державної адміністрації Олегом Гончаруком, за участю Посла Європейського Союзу в Україні Яна Томбінського, представників дипломатичних відомств, Кабінету міністрів України, народних депутатів відбулося перше засідання координаційної ради розвитку Івано-Франківської області.

 

Учасникам засідання було представлено презентацію області, у якій відобразили основні відомості про регіон (географічне розташування, природні ресурси, склад населення, кількість вищих навчальних закладів, потенціал створення нових робочих місць), розвиток туризму та відпочинку, структуру промисловості, стан справ щодо видобутку корисних копалин, здійснення експортно-імпортних операцій, стратегію розвитку області на період до 2020 року, інформують в ОДА.

 

Впродовж презентації акцентувалося на пріоритетних для залучення інвестицій проектах, які стосуються виробництва калійних добрив, відкриття заводу бітуму, створення бальнеологічного (SPA) центру в м. Долині, гірськолижних курортів «Чорногора», «Кринта», відновлення обсерваторії на горі Піп Іван, будівництва центру міжнародних зустрічей тощо.

 

«На засіданні координаційної ради ми зробили перші кроки, які дозволять нам заявити про наші пріоритетні ініціативи, − зауважив у коментарі голова облдержадміністрації Олег Гончарук. − Під час зустрічей на найвищому рівні вдалося визначити напрямки, за якими спрямовуватимемо всі спільні зусилля. Це стосується, в першу чергу, дорожньої інфраструктури, розвитку рекреаційної сфери, поглиблення переробки деревини, відновлення лісів у регіоні, використання студентського потенціалу». 

 

На думку Олега Гончарука, наразі важливо об'єднати прагнення, висловлені на місцевому рівні, з можливостями вітчизняних та європейських інвесторів, сприяючи покращенню розвитку Івано-Франківщини, а  в кінцевому результаті й загалом держави.

 

Слід зауважити, що участь у роботі координаційної ради взяли: Посол Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські, заступник Генерального консула Словацької Республіки Александр Шкурла, уповноважений представник посольства Угорщини Лайош Керекеш, керівник економічного відділу посольства РП в Україні Бартош Мусялович, голова Польсько-Української господарчої палати Яцек Пєхота, радник правління «KulczykInvestments S.A.» Гжегож Станіславські, керуючий директор «KulczykInvestments» Назар Бігун, заслужений економіст України, президент Центру економічного розвитку Олександр Пасхавер, голова Державної інспекції навчальних закладів України Руслан Гурак, голова громадської організації «Центр Трансформації України» Михайло Харій, голова Вінницької асоціації органів місцевого самоврядування Сергій Татусяк, керуючий партнер юридичної компанії «Moris group» Андрій Романчук, голова правління Всеукраїнського громадського об’єднання «Нова формація» В’ячеслав Кредісов, народні депутати України Анатолій Матвієнко, Михайло Довбенко, Ігор Насалик, перший заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Сергій Басараб, заступник голови обласної державної адміністррації Володимир Кушнір, керівники структурних підрозділів ОДА, депутати Івано-Франківської обласної та міської ради, науковці та представники громадськості.

 

 

 

 

 

 


27.02.2015 296 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

797
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

613
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1687
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3020
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2464
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2442

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

593

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

602

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1461

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1534
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

566
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

425
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

800
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

201
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

297
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26930
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

756
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

321
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

319
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

646
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1059 1
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

843