У Калуші пропонують ввести бренд міста

 
 
 
Калушанка Оксана Тимків пропонує запровадити у Калуші традиційні страви, які б асоціювалися тільки з нашим містом. Зокрема, на її думку, найбільш репрезентативними для Калуша є "Чай з липи та чебрецю" і "Горіхове печиво".
 
 
Саме ці продукти, вважає калушанка, можна подавати у харчевнях міста, проводити конкурси на найкращу випічку, таким чином, увівши власний "бренд".
 

Таку ідею калушанка Оксана Тимків висловила у соцмережі, повідомляють ”Вікна”.

 

Вона зазначає, що місто не має зупинятися на створенні нового логотипу. Слід братися за інші проекти, що б осучаснювали та розвивали Калуш.

 

— З нашим яскравим логотипом ми позбулися сірості і штампів, та коли серед своїх друзів запитувала, що люблять калушани їсти і пити (алкоголь до уваги не береться), чіткої відповіді нема. Тому пропоную з’ясувати, що нам смакує, і культивувати ці вподобання, — ділиться Оксана Тимків.

 

Калушанка нагадує, що у Львові, якщо “Сирник” — то обов’язково “Львівський сирник”, а про каву кажуть, що саме її смак та аромат в затишних кафе створюють атмосферу міста Лева, в яке хочеться повертатись знову і знову.

 

— Я пропоную обговорити мій варіант — “Чай з липи та чебрецю” і “Горіхове печиво”, ці продукти ростуть на нашій землі, ми їх вживаємо, але без свідомого переконання, що це ж наше рідне, таке смачне, таке корисне, і завжди у підсвідомості формується образ домашнього дивану, ковдри, чашки гарячого чаю з “горіховим печивом”. Особливо, коли знайомишся з новими людьми, називаєш своє ім’я, та з якого ти міста, людям завжди цікаво дізнатись саме про місто, і те, що ти розкажеш, накладається на враження про тебе, виходить — “Розкажи про місто в якому живеш, я буду знати, чи ти вмієш любити”. Кожний львів’янин чи киянин любить своє місто, і чітко двома-трьома тезами це обґрунтує, калушани хвилину-другу будуть мовчати, потім не чітко, щось говорити, — зауважує калушанка.

 

Притім, Оксана Тимків стверджує, що така пропозиція потребує детального обговорення, зокрема, з власниками кафе, бо саме з їхньою допомогою можна культивувати ці вподобання. На думку калушанки, Калуш — місто, в якому знають секрети приготування справжнього прикарпатського чаю, а смак “Горіхового печива” створює гарний настрій.

 

— Якщо ця ідея буде цікава, то в нашому місті є травники, які можуть навчити правильної пропорції чаю, та забезпечити кафе ним. Щодо печива — то найкращий рецепт має бути оприлюднений, тобто взятий за основний, кафе можуть самі випікати або замовляти у того, хто візьметься за цю справу. Щорічно можна проводити конкурси випічки і переможцю надавати ексклюзивне право на постачання печива, наприклад, на урочистості з нагоди “Свята міста”, — пропонує Оксана Тимків.


26.07.2015 401 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

884
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

692
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1805
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3133
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2505
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2489

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

149

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

675

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

645

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1519
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

275
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

616
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

571
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

273
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

338
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26979
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

797
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19631
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

371
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

358
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

685
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1189 1