У Галичі обговорили проект регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки

 

 

Сьогодні в Галичі на базі Національного заповідника «Давній Галич» відбулось чергове виїзне засідання робочої групи з розробки проекту регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки в рамках реалізації проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму».

 

З вітальним словом до учасників звернувся перший заступник голови Галицької райдержадміністрації Олег Прунько. В обговоренні взяли учать представники туристичної сфери Галицького, Рогатинського, Тисменицького районів, міста Бурштина. Зокрема, Галицький національний природний парк, Національний заповідник «Давній Галич», НГО «Паланка Рогатин ПЛАСТу-НСОУ», «Садиба мрій» (м. Рогатин), Бурштинський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету, Регіональний туристично-інформаційний центр.

 

Директор департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Наталія Гасюк презентувала проект регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2020 роки та інші заходи проекту «Івано-Франківська область – край для туризму». Наголос зроблено на конкретизації пропозицій райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення та передбаченні співфінансування заходів з розвитку туристичної галузі на місцевому рівні, що відповідає практиці реалізації більшості європейських проектів.

 

Завідувач Рогатинської філії Музею мистецтв Прикарпаття Тетяна Петрів звернула увагу присутніх на необхідності створення туристично-інформаційного центру в м. Рогатині, підняла питання підвищення якості надання екскурсійних послуг, запропонувала розробити туристичні маршрути Рогатинщиною, в тому числі спільних з сусідніми районами. Також обговорено питання встановлення інформаційних стендів біля основних туристичних об’єктів, облаштування оглядового майданчика на Костелі святого Миколая в м. Рогатині, доцільності виготовлення роздаткових презентаційних матеріалів в районах (містах) та обмін ними для розповсюдження вздовж туристичних маршрутів.

 

Представник НГО «Паланка Рогатин ПЛАСТу-НСОУ» Ярема Зварчук вніс пропозицію щодо військово-патріотичного виховання молоді в контексті зростання зацікавленості туристів місцями бойової слави, зокрема запропонував розробити туристичний маршрут «Криївки Шухевича», при можливості спільно з Львівською та Тернопільською областями.

 

Також в процесі обговорення піднімалися питання відсутності правового поля діяльності садиб сільського зеленого туризму, необхідності уніфікації зовнішньої реклами на туристичних об’єктах області.

 

Наступне виїзне засідання відбудеться 30 квітня 2015 року у м. Косові. Запрошуємо до співпраці.

 

Довідково: Проект «Івано-Франківська область – край для туризму» впроваджується Івано-Франківською облдержадміністрацією за підтримки Івано-Франківської обласної ради та співфінансується Європейським Союзом. Метою проекту є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття. Асоційовані партнери проекту: Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр. Термін реалізації: 30 місяців, з серпня 2014 року. Більше інформації про проект можна отримати в департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації, тел.: (0342) 552042.


22.04.2015 336 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1317
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2615
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2155
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2228
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6689 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2503 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

395

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1213

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1334

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1470
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

333
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

204
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

624
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

107
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26565
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

589
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10511 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

111
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

136
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

448
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

598
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

661