агенція новин

У Франківську - відомий професор, лектор, лікар Європи та Америки – Роберт Гортер

 

З метою поширення власного досвіду та обміну думками щодо лікування онкологічних захворювань до Івано-Франківського національного медичного університету вперше завітав відомий професор, лектор, лікар Європи та Америки – Роберт Гортер.

 

В рамках даного візиту, 21 січня 2013 року о 15.30 в залі засідань центрального корпусу ІФНМУ, вельмишановний гість прочитав лекцію для професорсько-викладацького складу й студентів університету, журналістів, й усіх бажаючих, хто цікавиться актуальними питаннями сучасної онкології.

 

Під час зустрічі відомий професор зосередив увагу на двох напрямках - це лікування за допомогою стовбурових клітин й хронічних денерегативних захворювань. Також розповів про використання дендритних та мезенхімальних клітин для відновлення імунної системи.

 

«Лікування за допомогою стовбурових клітин – це нова галузь в медицині, - це один з найкращих способів лікування, так як вони не є токсичним й не несуть шкоди для організму. Про це свідчать нагороди Нобелівськими преміями (2011, 2013 рр) дослідників, що займаються даною проблемою», – наголосив Роберт Гортер.

 

Наприкінці зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Сергій Кобець на згадку й в знак подяки вручив професору «Сертифікат вдячності», а останній в свою чергу звернувся до присутніх з пропозицією співпраці.

 

За словами Сергія Кобця, обмін сучасними знаннями активно використовується і має право на існування. "Поряд з серцево-судинними захворюваннями онкологічні захворювання займають важливе місце. Величезна кількість наукових закладів займається цією проблематикою, і наш університет не виняток. Сподіваємось, що подібні зустрічі відбуватимуться не одноразово, збагачуючи наш досвід.", - зазначив він.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


23.01.2013 1621 3
Коментарі (3)

Çàãðóçêà...

Cat 2013.01.23, 09:41
http://skepp.be/en/health/robert-gorter-loses-lawsuit-against- skepp#.UP-TTh195qw Суд першої інстанції в Антверпені відхилив позов збитку Роберт Гортер, практикуючий спірні методи лікування раку, відносно некомерційної організації SKEPP і двох його членів, лікарі Вім Бец і Люк Bonneux. Голландський лікар Роберт Гортер працює "онкологічну клініку" в Кельні, де він лікує рак у пацієнтів із плутаниною альтернативні методи лікування, такі як гомеопатія, лікування вітаміном, омела екстракту, а також з процедурами, які нагадують передовий експериментальної технології, такі як терапії тепла і дендритні клітини. Він біжить агресивної рекламної кампанії і обіцяє захоплюючі відновлення. Асоціація хворих на рак звернувся за порадою. У статті на сайті SKEPP, Бетц і Bonneux стверджують, що ці процедури є не тільки абсурдним, але вони також є потенційно небезпечними і дуже дорогі, в десятки тисяч євро. Його реклама вводить в оману. Гортер є лікар загальної практики, але називає себе професором і рак фахівець (онколог). Німецький суд нещодавно заборонив йому називати себе професором. У статті називає клініки в Кельні яскравий приклад шарлатанства і настійно радить людям проти нього. Гортер звернувся в суд, тому що він стверджує, що зазнав збитків на рахунку цієї публікації. Він зажадав, щоб SKEPP видалити статтю зі свого сайту. Крім того, він зажадав 25000 євро як відшкодування збитку від обох авторів і з асоціації. Суд відхилив його зараз претензії, посилаючись на право на свободу слова (постанова 6/2/2009). За словами судді, у статті питання «Внесок двома лікарями, які можуть звернутися в ступені популярності в медичному світі. Вони можуть звернутися до своїх досліджень знань і міцній основі їх зауважень і критики ". Таким чином, він не має відношення до" необдуманих ідей "і Гортер був не в змозі показати, що єдиним наміром було неправомірно нашкодити йому. Суд не виключив, на лікування раку Гортера, але зауважив: ". Лікарем в медичному світі, хто йде по шляху експериментальної терапії піддає себе критиці цих методів лікування і його власні дії" Відповідно до суддями, шляхом додаткового проведення Рекламна кампанія, Gorter відкрили себе для критики. Його позов був відхилений, і він повинен відшкодувати нам витрати обороні. SKEPP очевидно раді, що суд прямо визнав право на свободу слова, коли добре обгрунтованій критиці, надана про спірних методів лікування. Це може здаватися очевидним у вільній країні, і все ж у Нідерландах, Асоціація проти Quackery був раніше визнаний винним, коли його називали ще один спірний терапевт "кря". Бетц і Bonneux, не вагаючись, використовують цей термін, але ясно пояснив, що вони мали на увазі це: "звичний продаж або рекомендацією лікування або продуктів, дія яких не доведена". SKEPP пропонує тільки критикою спірної практики і теорії, якщо воно грунтується на серйозних наукових досліджень та експертизи. У цьому випадку суд визнав, що це було. Це крок вперед у боротьбі проти дурості і шарлатанство.
Вуйко 2013.01.23, 11:02
Щось в останній час в Україні забагато "професорів"
к 2013.01.23, 17:12
Черговий "Доктор ПІ"
19.02.2020

Про місце театру і його роль, сучасного глядача та мистецтво, відмову від політичної кар’єри та плани на 2020-й.

44
15.02.2020
Марія Лутчин

"Nissan Leaf" створив своєрідний феномен серед електромобілів в Україні. Сьогодні цей автомобіль є одним із найпоширеніших і найулюбленіших електрокарів серед українських водіїв.

349
11.02.2020

За підсумками попередніх сесій прикарпатські мажоритарники 93 рази виступали ініціаторами законотворчих ініціатив – 87 разів були ініціаторами законопроєктів, а 6 разів – ініціаторами проєктів Постанов.

4969
10.02.2020
Люся Грибик

Нещодавно Прикарпаття сколихнула новина про смерть 18-річної студентки від анорексії. Дівчина займалась сироїдінням, аж поки вага не знизилася до критичного рівня. Врятувати її не вдалось...

1139
09.02.2020
Ростислав Ковтун

У Франківську люди намагаються завадити повторному продажу своїх недобудованих квартир та сподіваються на закон.

14077 6
02.02.2020
Марія Лутчин

Фіртка розпочинає серію матеріалів про комунальні підприємства Івано-Франківська. До Вашої уваги інтерв'ю з очільницею КП "Центр розвитку міста та рекреації" Русланою Василюк.

2110 1

Нещодавнє призначення вже ексголови Івано-Франківської ОДА на високу урядову посаду прямо не стосується якихось преференцій чи переваг для конкретного регіону або області.

290

Інформація насправді ніколи не була зброєю, як не дивно — здебільшого вона заважає.

265

Напевно, усі знають, що у наш часте, що ми звикли називати “політикою”, має кілька рівнів. 

739

У вересні 2018 року до першого класу вступили діти, які навчатимуться впродовж 12 років за Концепцією Нової української школи.

1089 1
11.02.2020

Хто такі мольфари, чим вони займаються та чи справді володіють надприродними силами.

3190 1
26.01.2020

Посадковий апарат "Чан'е-4" і ровер "Юйту-2" надіслали нові знімки, отримані на поверхні зворотної сторони Місяця.

1462 1
01.01.2020

У 2020 році Україну чекають дуже серйозні зміни. Зокрема, значні зміни кадрів будуть у колі президента та на політичній арені.

4215 2
08.02.2020

Сім'я Гюрджян з Лисичанська виховує 10 прийомних дітей.

748
28.01.2020

Сьогодні місцевим жителям та гостям Івано-Франківська вже звично, що Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового, або як у народі просто кажуть «катедра»...

1472
11.02.2020

Одного разу почалася сильна злива. Всі діти прибігли додому, але наймолодшої доньки не було.

470
16.02.2020

Притула натякнув, що оцінки Тіни Кароль дуже відрізняються від оцінок інших членів журі.

4028
15.02.2020

У рідному селі кажуть про вбивство, а в поліції вважають, що юнак наклав на себе руки.

11433
15.02.2020

Унікальні та незвідані, неповторні та заворожуючі, мальовничі та неперевершені, привабливі та лякаючі.

801
14.02.2020

Молоді франківці оригінально привітали закоханих зі святом - записали веселе кавер-відео на пісню "Холодок".

6960