Топ 10 речей, які щодня вкорочують життя

 

На що необхідно звернути увагу кожному з нас.

 

1. Неправильне харчування

Вже давно всім нам відомий той факт, що калорійна їжа та їжа з малою кількістю вітамінів, але така, що містить багато консервантів і барвників, згубно впливає на здоров‘я, може призвести до ожиріння та серцево-судинних захворювань.

2. Сигарети, алкоголь і енергетичні напої

Куріння неминуче погіршує загальний стан усього організму, викликаючи хвороби легенів і серця. Алкогольні напої незалежно від міцності викликають звикання та вбивають організм повільно, але впевнено. До речі, спирт передається через материнське молоко дитині, що тягне за собою споювання ще не народженого немовляти. А про енергетики сам виробник говорить, що нічого гарного в них немає. Одна банка енергетика дорівнює 10 чашкам випитої залпом міцної кави. До того ж вони викликають звикання та при постійному їх вживанні відбуваються незмінні наслідки в організмі і людина з часом стає млявою та хворою.

3. Недосипання

Недосипання — один з найсильніших ворогів здоров’я. Організму потрібно в середньому 7 годин здорового сну, щоб повноцінно функціонувати. Постійне недосипання може привести до ожиріння, сприяти розвитку діабету або гіпертонії.

4. Будь-які види наркотиків

Будь наркотичні речовини, включаючи найбільш «безпечні» на перший погляд (травичка, таблетки), викликають звикання та руйнують організм. Крім того наркозалежна людина часто йде на злочин тільки заради отримання чергової дози. Хвороби у наркоманів одні з найстрашніших і невиліковних, які часто призводять до летального результату.

5. Депресія

Тривала депресія сильно впливає на психіку та погіршує загальний стан організму. Пропадає всяке бажання їсти, гуляти, спілкуватися з друзями. Все це залишає нехай не великий, але глибокий слід у здоров‘ї людини.

6. Ненависть і злість

Це теж люті вороги нашого з вами здоров’я. Вони поступово «псують нерви». Як показує статистика, ті, хто більшу частину свого життя провів в ненависті, агресії та злості, мають набагато більше шансів «звихнутися» під старість, у них підвищується шанс «подружитися» зі старечим маразмом.

7. Лінь

Ледачі люди не тільки ті, що лежать на дивані та дивляться телевізор, а ще й ті, що сидять цілими днями за комп‘ютером і лазять в інтернеті в пошуках чогось «цікавого». Зазвичай це «цікаве» ніяк не вплине на їх життя, якщо тільки не погіршить його. Лінь — зовсім не двигун прогресу, як нам говорять. Вона — джерело хвороб і «порожньої кишені».

8. Брехня

Брехлива людина постійно перебуває в напрузі. Їй потрібно весь час стежити за своїми словами, щоб не проговоритися там, де не потрібно. Потрібно постійно вигадувати новини, відмовки, причини і т.д. Все це в підсумку ні до чого доброго не призведе. На здоров’я це ще як впливає, особливо коли за брехню рано чи пізно вибивають всі зуби.

9. Телевізор

Телевізор — джерело не лише шкідливого випромінювання, але й шкідливої ??інформації. Часто телебачення транслює рекламу, яка ніяк не встає поруч із пропагандою здорового способу життя. Починаючи з реклами пива і сигарет, закінчуючи негативними новинами перед сном. Все це псує не тільки здоров'я, але і знижує впевненість в собі, прищеплює страх з ранніх років. Ніколи не помічали, як маленька дитина буквально «прилипає» до екрану телевізора, особливо при показі рекламних роликів?

10. Нерухомий спосіб життя

Це найсильніший ворог сучасної молоді. Мало того, що сигарети, спиртне та енергетичні напої повільно знищують нас, нерухомий спосіб життя все це примножує на 2 або на 3. Тому, щоб не страждати після 30-40 років серцево-судинними захворюваннями та подібною нісенітницею, потрібно періодично займатися спортом, або хоча б робити щоденні тривалі прогулянки на свіжому повітрі.

 

vkurse.ua


09.10.2012 1635 0
Коментарі (0)

26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

680
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1945 7
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1137 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

560
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6906 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11401 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

340

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1087

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1118

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1113
29.03.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

76
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

288
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1086
29.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

658
25.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

756
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2953
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4447
29.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18445
29.03.2024

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглянув майже 90% законопроєкту про мобілізацію.  

79
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

327
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

357
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

667