ТИРАНІЯ ГЕНОМУ

 

В контексті сучасних подій здебільшого підходить окреме розуміння того, що все ж таки все заплутане варто деконстройовувати з певних причин. Бо є безліч прагнень, але варто робити селекцію необхідного. Гібридизація є всезагальним трендом, до того ж потужність мейнстріму міцна й патогенна: зараз спробуємо поетапно все розкласти за певним сценарієм. Варто розпочати з геномних конструкцій, бо вчені здебільшого теж люди, десь в якійсь мірі живуть окремим світом й мають можливість суто математичного роз'яснення Важливих парадигм. Геном є міфічно-парадигмальною субстанцією й кожен в свій спосіб буде тлумачити, але наука Служить й від неї користь йде із тотальним диструктивним небезпечним моментом. Бо десь щось недоговорюється та консервується, хоча окрема підкаста має клбчі та чіпи доступів...
Геном є найскладнішою комбінацією, зараз є декілька сталих варіантів розуміння геному, як комбінаторики з чотирьох літер й комбінацій їх полічено вже більше трьох мільярдів, один із ентузіастів-візуалізаторів зробив спробу Уявлення геному/ суто з материнської сторони/ як кількість шпальт за тридцять років- важко уявити той архів, двадцять заповнених кімнат. Була спроба суто фізичного підрахунку - там темний ліс, хоча питання чому саме літери, а не скажімо цифри. Певною мірою так було колись зазначено в одній з Червиних кімнат й занотовано в одному з Червоних зошитів: " Спочатку було Слово". Чи комбінація слів, але ми того не знаємо. Бо мудрість йде із будизму, але там мало ліпили та писали, більше говорили-проговорювали. Святий Сократ. Припускаю, що він був та йому молився Ротердамський, як сину Божему. Молитись варто голосно, щоб чули та вібрували надтонкі світи й планети. Говорити варто багато, бо думка прописана вже апріорі є мертвою. Тому так багато мертвих письмен навколо, але живе живиться мертвим й навпаки. Щодо зображень - це альтернативна метафізика й світ йтрактувань безліч, як світів й любові між людей. Врешті, колись не будемо говорити- все буде розумітись на телепатмчному рівні, бо занадто багато енергій втрачається під час спілкування...
Спочатку було Слово й слово було Бог. А Бог був і є Світлом й епоха Краси -Гармонійвже наближається. Хоча окремі Темні так хочуть суто демокрафічного колапсу та геноциду. Так було випочатково, людей нищили й дурили й соціуми тонули в корупціях, найбільше її було в Римі. Як не дивно.
Але геном є історією окремої клітини. Клітина є носієм усього сутнісного. Щоб уявити свій Геном - це не просто 3 мільярди літер а два метри найплотнішого йнайважкого Матеріалу у усьому всесвіті: із переживаннями, страхами, хвопобами та мріями. Ось в клітині це розкручується в неймовірному струмі, а ми все й надалі адапттуємось в муках та радощах, а все так просто:жив та каузально помер чи з певних причин чи навіть безпричинно. Цікаво. Хоча йстрашно.
Вчені доказали, що добрі умови не продовжують життя. Всеодно доля чітка й прописана на молекулярному рівні, одному з модульних рівнів, але це Модуль,а модуль є моделлю, субстанцією-субстратом чи субстрактом, навіть монадою чи коренем змінус одиниці. Хто зараз захоче тим обтяжуватись. Алевсе маєсилу, й сльози , й страждання, й навіть концептуальне вапно.
Геном зменьшується, як й ресурси окремих клітин,м'язова система вже в віці 24 років йде на спад, а 90% літніх людей помирають від пневмоній, бо імуннасистема теж стерта й неповноцінна внаслідок трансгеномних експериментів. Так багато того модифікованого, але ви знаєте, що все модифіковане спонукає іерменти до творення мутагенного білку - й тут космічне лихо/рак/, онкогенеза вже стала просто хробою старості, але старіти варто й помирати також, навітт напівбогом. Клітини гинуть щосекунди, для цього вигалали парадигмальність Часу та протяжності матерій. Хоча жити вартовічно. Який тоді сенс жити, коли життя безсмертне. Парадокс. Хоча доя всього є схема й конструктив.
Кити живуть 200 років й помирають, бо сліпнуть, равлики 400 років, помирають,бо мушля важкою стає, ну богомол помирає, бо він множиться в безголів'ї, як і всі павуки - брахмани кажуть, це карма за їхню жорстокість.
Свободу варто отримати через працю. Хоча апріорі в праці ти вже є рабом, можливою є комбінаторика отримання задоволень від роботи - тут маестпо Фройд попрацював потужно.
А я вже народився вільним й щасливим.
Й всі також. Просто комбінаторика геномних конструкцій така деколи жорстока...
Всім щастя земного


07.09.2016 Роман Бончук 1964 0
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1936
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1846
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1843
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5443 45
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2141 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1498

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

722

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

783

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

978

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

993
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1755
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3667
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10241
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26125
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10168 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7699
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

880
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

167
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

241
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

369
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1263
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

865