агенція новин

Ті, що вбивають поглядом

 

Сорокарічна мешканка Братська Ірина Цатурова розповідає, що в дитинстві до тремтіння в колінах боялася свою бабусю Авдотью Іванівну - владну чорнооку козачку, яка жила в невеликому селі Ірса під Іркутськом.Причиною дитячих страхів був дивний погляд Авдотьї Іванівни - холодний і гострий, що ніби пронизує наскрізь, читає найпотаємніші думки. Бабуся Ірини в той час вже 20 років була вдовою, і по селу ходили чутки, що причиною смерті її чоловіка був «нехороший» погляд старої козачки.

Сусідки Авдотьї Іванівни ховали від її небезпечних очей курчат та іншу живність, пам'ятали, як нібито кілька років тому, посварившись зі своєю знайомою, бабуся Ірини так позирнула качиний виводок, який на гуляв в її дворі, що до вечора велика частина пухнастих грудочок подохла...

Коли Ірині виповнилося 13 років, Авдотья Іванівна померла. З цього приводу всезнаючі односельці сказали, що це вона себе «задивилась», адже літня жінка частенько і довго сиділа перед старовинним дзеркалом, розчісуючи своє пишне волосся ...

Коня на скаку зупинить ...

Обравши з часом професію психолога, Ірина впритул зайнялася феноменом людського погляду і навіть зуміла зібрати багато цікавого матеріалу по даній темі. Зокрема, вона з'ясувала, що давня традиція зав'язувати перед стратою очі людям, засудженим до смерті, з'явилася саме через побоювання того, що смертник, перебуваючи в стані афекту, своїм повним ненависті поглядом завдасть шкоди катові.

Технікою фізичного впливу на людину за допомогою погляду досконало володіли тибетські монахи. Вони могли також пересувати предмети, не торкаючись до них, зупиняти на бігу людей або тварин і навіть викликати вогонь.

Небезпечний городянин

В дохристиянські часи в єгипетській Олександрії існувала особлива каста найманих вбивць, які тільки лише силою погляду могли позбавити людину життя.

У цьому зв'язку досить цікавими представляються хроніки 1880-х років сицилійського міста Мессіни, в яких згадується якийсь пан, що наводив страх на жителів цього містечка. Особливістю чоловіка було те, що він своїм поглядом вбивав співгромадян, які стали йому чимось неугодними. Як оповідає літопис, одного разу цей пан, зайшовши в магазин, задивився в дзеркало на своє відображення. А через кілька хвилин його убив апоплексичний удар.

Загадкові промені

Ще з античних часів філософи і мудреці вважали, що очі кожної людини випускають якісь невидимі промені. Римський історик Светоній на початку II століття нашої ери барвисто описував сонячне сяйво, яке виходило з очей імператорів Августа і Тіберія. У київського князя Володимира був помічений давньоруськими літописцями подібний ефект, що з'явився після його історичного хрещення. Особлива лучистість очей приписувалася багатьом православним святим, які силою погляду були здатні виганяти демонів і лікувати недуги...

На думку езотериків і послідовників вчення агні-йога (релігійно-філософське вчення, яке об'єднує західну окультно-теософську традицію і езотеризм Сходу), з моменту виникнення матеріального світу в кожній живій істоті зберігається частка первородного вогню.

В залежності від духовних прагнень людини вона здатна направляти його на високі і благородні вчинки або ж спалювати в полум'я низьких пристрастей і бажань. З цієї причини випромінювання очей деяких індивідуумів носить яскраво виражений негативний характер, що приводить до широко відомого в народі зурочення. Калігула і Іван Грозний, Павло I і Гітлер, Ленін і Сталін мали зачаровуючий, важкий погляд, від якого багатьом людям ставало не по собі.

Смерть скандального «старця»

Згідно зі свідченнями багатьох очевидців, важко було витримати погляд і Григорія Распутіна - скандально відомого «старця», фаворита сім'ї імператора Миколи II, - очі якого гіпнотизували, шокували в і збентежували.За спогадами князя Фелікса Юсупова, коли в ніч з 29 на 30 грудня 1916 змовники, які брали участь у вбивстві Распутіна, вже тягли його бездиханне тіло до набережної річки Мийки, «святий старець» раптом відкрив очі, і слідом за цим спалах криваво-червоного світла на лічені миті засліпив його катів. Деяким з них стало погано. Схаменувшись першим, Фелікс Юсупов вистрілив в ожилого небіжчика з револьвера.

Енергоінформаційні парадокси

У 1923 році радянський вчений, дослідник в галузі біологічного радіозв'язку Бернард Кажинський висунув гіпотезу про те, що око людини не тільки бачить, але і здатне випускати в простір електромагнітні хвилі особливої ​​частоти.

Вже в середині XX століття американські фізіологи спробували довести, що якщо очі людини, фіксуючи елементарні частинки - фотони, здатні бачити навколишній світ, то, можливо, вони й самі можуть випромінювати ці частинки, які мудреці давнини називали просто «променями».

Відомий найпростіший прилад, що складається з тонкої металевої спіралі, підвішеної на шовковій нитці, над якою кріпиться магнітна стрілка. В ході експерименту людина кілька хвилин пильно дивиться в середину спіралі, а потім повільно повертає голову в сторону. Слідом за змінним кутом погляду ... починає повертатися і спіраль, що переконливо доводить наявність якогось випромінювання, що випускається органами зору людини.

Розширення зіниць

У 1989 році вчені одного з інститутів Сибірського відділення Академії наук СРСР провели незвичайний для вітчизняної науки того часу експеримент. Його метою було випробування паранормальних здібностей відомої в ті роки сибірської цілительки Ганни Семенівни Лохаткіної. Зокрема, Лохаткіній було запропоновано силою погляду впливати на промінь лазерної установки, що проходить через порожнистий циліндр. Через кілька хвилин після початку експерименту простір в циліндрі наповнився сірим серпанком, а незабаром лазерний промінь ... зник! У цю саму мить прилад, що стежив за станом очей цілительки, зафіксував ефект короткочасного розширення її зіниць до максимальної величини...

Таємні техніки

Після кількох років досліджень і вивчення документальних матеріалів психолог Ірина Цатурова прийшла до висновку, що саме зіниця надає людському погляду особливу, майже магічну силу. Навіть у слабкого або хворого індивідуума в моменти небезпеки або емоційної напруги зіниці розширюються, що свідчить про короткочасне вивільнення великої кількості резервної енергії.

Про те, що головним каналом передачі енергії служать зіниці очей, здавна було відомо магам і чаклунам, які досконало володіли прийомами гіпнозу і зурочення.

Погляд людини здатний не тільки справити певне враження на інших людей. Будучи одним з універсальних засобів спілкування, він може надати як благотворний вплив, так і завдати страшну, невиправну шкоду.

 

ТАЙНИ

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


06.01.2014 916 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

16.07.2019
Люся Грибик

Рік за роком, рік за роком і юна співачка з Івано-Франківська потрапила на велику сцену популярного шоу. 

512
11.07.2019

Зіновія Андрійовича у Надвірній знають багато років. Номер його мобільного — ніколи не був для мешканців загадкою, а двері його кабінету може вільно відчинити.

396
11.07.2019
Наталія Кушніренко

Андрій Іванчук - кандидат до Верховної Ради України по 88 виборчому округу, який охоплює Коломийський і Городенківський райони. Самовисуванець, 46 років.

535 1
10.07.2019

Володимир Зеленський назвав ймовірного очільника Івано-Франківської ОДА. Цю посаду може отримати чинний директор Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.

6848 1
10.07.2019

Говоримо з Оксаною Савчук про депутатську діяльність, нову якість політики і навіщо у парламенті представник від Франківська.

511
09.07.2019
Марія Лутчин

«Паттерн» – український кінотрилер з драматичним і динамічним сюжетом. Тут і гламур, і бійки, і погоні, і вбивство, і невидимі впливи таємних режисерів, і любов, яка перемагає.

1141

Наше ставлення до поточних подій залежить від точки зору. Східні філософи казали про бачення з мишачої нори...

1046

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

1915 1

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

1239

Карлос Кастанеда свого часу зауважив важливість того соціального імпульсу, що йде від дрібних (а хтось скаже – “побутових”) тиранів.

1355
28.06.2019

У США група сенаторів і заступник голови комітету Сенату з розвідки провели секретні слухання.

939
20.06.2019

Перед катастрофою в Чорнобилі робочі атомної електростанції нібито помітили в небі над містом містичне створіння.

1387 2
19.06.2019

Президент США Дональд Трамп засумнівався в існуванні невпізнаних літаючих об'єктів (НЛО) усупереч заявам американських пілотів про літальні апарати невідомої приналежності.

716
12.07.2019

На парафії святих Апостолів Петра і Павла у селі Старуня Богородчанського району відсвяткували храмове свято.

815
04.07.2019

У храм Святих Кирила і Методія у Крихівцях привезуть мощі Святого Апостола Юди Тадея для привселюдного вшанування.

789
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

1699 1
18.07.2019

Фіртка вирішила поцікавитися, наскільки товстим має бути гаманець абітурієнта, щоб сісти на студентську лаву у місцевих ВНЗ.

14107
15.07.2019

Фіртка повідомляла, що у квітні минулого року міністр інфраструктури України Володимир Омелян вніс у Кабмін подання про звільнення з посади голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка.

7643
14.07.2019

Пресслужба Тіни Кароль спростовує інформацію про виступ співачки в агітаційному концерті у Бахмуті.

1438
14.07.2019

Вчора поховали загиблих дітей. Похорон відбувся в селі Мала-Тур'я. Відео похорону дітей виклали у мережу на Ютуб-каналі АвтоМайдан.

4894