агенція новин

Ті, що вбивають поглядом

 

Сорокарічна мешканка Братська Ірина Цатурова розповідає, що в дитинстві до тремтіння в колінах боялася свою бабусю Авдотью Іванівну - владну чорнооку козачку, яка жила в невеликому селі Ірса під Іркутськом.Причиною дитячих страхів був дивний погляд Авдотьї Іванівни - холодний і гострий, що ніби пронизує наскрізь, читає найпотаємніші думки. Бабуся Ірини в той час вже 20 років була вдовою, і по селу ходили чутки, що причиною смерті її чоловіка був «нехороший» погляд старої козачки.

Сусідки Авдотьї Іванівни ховали від її небезпечних очей курчат та іншу живність, пам'ятали, як нібито кілька років тому, посварившись зі своєю знайомою, бабуся Ірини так позирнула качиний виводок, який на гуляв в її дворі, що до вечора велика частина пухнастих грудочок подохла...

Коли Ірині виповнилося 13 років, Авдотья Іванівна померла. З цього приводу всезнаючі односельці сказали, що це вона себе «задивилась», адже літня жінка частенько і довго сиділа перед старовинним дзеркалом, розчісуючи своє пишне волосся ...

Коня на скаку зупинить ...

Обравши з часом професію психолога, Ірина впритул зайнялася феноменом людського погляду і навіть зуміла зібрати багато цікавого матеріалу по даній темі. Зокрема, вона з'ясувала, що давня традиція зав'язувати перед стратою очі людям, засудженим до смерті, з'явилася саме через побоювання того, що смертник, перебуваючи в стані афекту, своїм повним ненависті поглядом завдасть шкоди катові.

Технікою фізичного впливу на людину за допомогою погляду досконало володіли тибетські монахи. Вони могли також пересувати предмети, не торкаючись до них, зупиняти на бігу людей або тварин і навіть викликати вогонь.

Небезпечний городянин

В дохристиянські часи в єгипетській Олександрії існувала особлива каста найманих вбивць, які тільки лише силою погляду могли позбавити людину життя.

У цьому зв'язку досить цікавими представляються хроніки 1880-х років сицилійського міста Мессіни, в яких згадується якийсь пан, що наводив страх на жителів цього містечка. Особливістю чоловіка було те, що він своїм поглядом вбивав співгромадян, які стали йому чимось неугодними. Як оповідає літопис, одного разу цей пан, зайшовши в магазин, задивився в дзеркало на своє відображення. А через кілька хвилин його убив апоплексичний удар.

Загадкові промені

Ще з античних часів філософи і мудреці вважали, що очі кожної людини випускають якісь невидимі промені. Римський історик Светоній на початку II століття нашої ери барвисто описував сонячне сяйво, яке виходило з очей імператорів Августа і Тіберія. У київського князя Володимира був помічений давньоруськими літописцями подібний ефект, що з'явився після його історичного хрещення. Особлива лучистість очей приписувалася багатьом православним святим, які силою погляду були здатні виганяти демонів і лікувати недуги...

На думку езотериків і послідовників вчення агні-йога (релігійно-філософське вчення, яке об'єднує західну окультно-теософську традицію і езотеризм Сходу), з моменту виникнення матеріального світу в кожній живій істоті зберігається частка первородного вогню.

В залежності від духовних прагнень людини вона здатна направляти його на високі і благородні вчинки або ж спалювати в полум'я низьких пристрастей і бажань. З цієї причини випромінювання очей деяких індивідуумів носить яскраво виражений негативний характер, що приводить до широко відомого в народі зурочення. Калігула і Іван Грозний, Павло I і Гітлер, Ленін і Сталін мали зачаровуючий, важкий погляд, від якого багатьом людям ставало не по собі.

Смерть скандального «старця»

Згідно зі свідченнями багатьох очевидців, важко було витримати погляд і Григорія Распутіна - скандально відомого «старця», фаворита сім'ї імператора Миколи II, - очі якого гіпнотизували, шокували в і збентежували.За спогадами князя Фелікса Юсупова, коли в ніч з 29 на 30 грудня 1916 змовники, які брали участь у вбивстві Распутіна, вже тягли його бездиханне тіло до набережної річки Мийки, «святий старець» раптом відкрив очі, і слідом за цим спалах криваво-червоного світла на лічені миті засліпив його катів. Деяким з них стало погано. Схаменувшись першим, Фелікс Юсупов вистрілив в ожилого небіжчика з револьвера.

Енергоінформаційні парадокси

У 1923 році радянський вчений, дослідник в галузі біологічного радіозв'язку Бернард Кажинський висунув гіпотезу про те, що око людини не тільки бачить, але і здатне випускати в простір електромагнітні хвилі особливої ​​частоти.

Вже в середині XX століття американські фізіологи спробували довести, що якщо очі людини, фіксуючи елементарні частинки - фотони, здатні бачити навколишній світ, то, можливо, вони й самі можуть випромінювати ці частинки, які мудреці давнини називали просто «променями».

Відомий найпростіший прилад, що складається з тонкої металевої спіралі, підвішеної на шовковій нитці, над якою кріпиться магнітна стрілка. В ході експерименту людина кілька хвилин пильно дивиться в середину спіралі, а потім повільно повертає голову в сторону. Слідом за змінним кутом погляду ... починає повертатися і спіраль, що переконливо доводить наявність якогось випромінювання, що випускається органами зору людини.

Розширення зіниць

У 1989 році вчені одного з інститутів Сибірського відділення Академії наук СРСР провели незвичайний для вітчизняної науки того часу експеримент. Його метою було випробування паранормальних здібностей відомої в ті роки сибірської цілительки Ганни Семенівни Лохаткіної. Зокрема, Лохаткіній було запропоновано силою погляду впливати на промінь лазерної установки, що проходить через порожнистий циліндр. Через кілька хвилин після початку експерименту простір в циліндрі наповнився сірим серпанком, а незабаром лазерний промінь ... зник! У цю саму мить прилад, що стежив за станом очей цілительки, зафіксував ефект короткочасного розширення її зіниць до максимальної величини...

Таємні техніки

Після кількох років досліджень і вивчення документальних матеріалів психолог Ірина Цатурова прийшла до висновку, що саме зіниця надає людському погляду особливу, майже магічну силу. Навіть у слабкого або хворого індивідуума в моменти небезпеки або емоційної напруги зіниці розширюються, що свідчить про короткочасне вивільнення великої кількості резервної енергії.

Про те, що головним каналом передачі енергії служать зіниці очей, здавна було відомо магам і чаклунам, які досконало володіли прийомами гіпнозу і зурочення.

Погляд людини здатний не тільки справити певне враження на інших людей. Будучи одним з універсальних засобів спілкування, він може надати як благотворний вплив, так і завдати страшну, невиправну шкоду.

 

ТАЙНИ

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


06.01.2014 696 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
12.03.2019
Юлія Канюс

Івано-Франківщина входить до переліку областей України зі значною сумою надходжень екологічного податку.

548
09.03.2019

Ідея будівництва обсерваторії на горі Піп Іван належить генералу Речі Посполитої, інженеру Леону Бербецькому.

2125 1
05.03.2019
Марія Лутчин

Україна та українці стоять перед черговим вибором. І не тільки президента, як головної дійової персони у політиці, а курсу країни. Яким він буде – побачимо вже 31 березня.

1114
01.03.2019
Володимир Омом

Доплати та премії міського голови та його заступників протягом трьох останніх років невпинно росли, у порівнянні із середньо статистичними доходами громадян України.

3958 1
01.03.2019

У минулі вихідні українці стежили за операцією порятунку восьми людей, які вирушили на гору Піп Іван.

1683 1
26.02.2019
Юрій Андрухович

З цим реґіоном у мене стосунки, м’яко кажучи, неоднозначні. Особливо відколи далекого вже 2010 року я в одному з інтерв’ю сказав про нього, що думаю.

663

На знищення свободи Новгородців та Ливонії москві знадобилося більше 300 років, але вона впоралася.

318

Створюється вражаючий сюжет - щоб приховати певний скандал.

705 1

 Роки беруть своє… З кожним роком я стаю все добрішим – починаю любити людей. Ну, не те, щоб любити, а – жаліти.

458

Дохідна частина бюджету Франківська 2-й рік поспіль становить 3 млрд.грн. без змін, без росту.

1392 1
11.03.2019

Мешканці прадавнього міста Кілія, який знаходитися в одеській області, стали свідками загадкових вогнів у небі.

326
02.03.2019

Експерти розповіли про те, що гуманоїди з Нібіру передали землянам відразу 58 повідомлень. 

670
21.02.2019

Дослідження проводяться в рамках SETI - міжнародного проекту з пошуку позаземних цивілізацій.

529
18.03.2019

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

49
22.01.2019

13 січня парафія Миколаєво-Успенського собору міста Коломиї вийшла з канонічної юрисдикції Івано-Франківської єпархії Української Православної Церкви.

2940 2
18.03.2019

Одна дівчина вирішила замовити сукню у відомого кравця, бо шив він красиво і завжди на совість.

69
18.03.2019

Відома співачка і учасниця "Євробачення" Міка Ньютон у своєму Instagram опублікувала нові весільні фото.

1195
17.03.2019

У вівторок, 19 березня президент України Петро Порошенко відвідає Івано-Франківську область.

5813 1
16.03.2019

Резонансну справу щодо шістьох жителів Маріуполя, які впродовж двох років утримувала в нелюдських умовах 32 людей.

1572
15.03.2019

Сьогодні переглянемо першу серію нарізок німих аматорських відео, де фігурує Івано-Франківськ радянських часів. Це кінець 1970 та початок 80-х років.

906