агенція новин

Столипін і свинопаси

 

Справа в тому, що українці віддали свинопасам свою політику та національну репрезентацію. Націонал-свинопаси полюбляють лише добряче зітлілих героїв й побоюються живих.

Счастлів умєрєть за государя – нібито останні слова Столипіна після того, як його підстрелили у Київській опері (до речі, з Браунінга). Як ми нині знаємо, "государь" теж був щасливий з того, що Столипін нарешті помер. Загалом, майже всі тоді були задоволені– революціонери, опозиціонери, реакціонери, охранка, двір, родичі повішаних, настоятель Києво-Печерської Лаври (ченці, не гірше, ніж трохи згодом чеченці, добре піднімалися на гламурних небіжчиках).

Легенда за велич Столипіна виникла дещо пізніше. Як і всі їхні легенди, вона не лише не має жодного стосунку до історичної реальності, вона їй суперечить.


Роль москальського Бісмарка у свідомості москалів мав би виконувати не Столипін, а Вітте – справді здібний адміністратор, автор непоганих мемуарів, зрештою, німець (в Московії німець, якщо не застрелиться й не втече, це вже майже святий).

Минулого року посольство Ерефії, за підтримки свого міністра освіти в Україні Табачника та його прем'єр-міністра Азарова, повісило меморіальну дошку їхнього Столипіна на будинку, де він помирав після отриманого поранення (в печінку).

Там колись розташовувалася лікарня, а нині штаб Народного руху. Молоде покоління, дяка Богові, не пам'ятає, а колись НРУ займав ту саму політичну нішу, яка згодом дісталася Ющенку, а по ньому "Свободі".

Рух давно поза актуальною політикою, проте в минулі роки на нього було оформлено багатенько нерухомості з якої, як належить, годуються рештки партійної бюрократії. Незважаючи на те, що Столипін є значним персонажем антиукраїнського іконостасу, Народний Рух не відчув жодної незручності мати його на своєму фасаді, не перешкодив москалям із Табачником, не зруйнував стінку, не продав будинок, аби переїхати до іншого приміщення, якщо вже не наважився на вандалізм.

Справа в тому, що українці віддали свинопасам свою політику та національну репрезентацію. Націонал-свинопаси полюбляють лише добряче зітлілих героїв й побоюються живих. Їхні улюблені розваги – симуляція та крисятництво. Понад усе їм важливо отримати схвалення якогось закордонного начальства. Саме тому партії націонал-свинопасів не пожертвували жодної копійки на допомогу ув'язненим неогайдамакам (Віталію Запорожцю, "васильківським терористам", харківським патріотівцям та іншим).

Саме тому "Українська правда" - найуспішніше видання, яке представляє частково інтереси націонал-свинопасів (частково інтереси свинопасів зденаціоналізованих), надає місце для блогів Колісниченка та феменш, але ніколи не дасть можливості висловлюватися на своїх "шпальтах" тим, хто стріляв.

Саме тому журналісти з українських націонал-свинопасів так переймаються долею Навального й повністю ігнорують ув'язнення козачих автономістів Дону й Кубані, наприклад, сучасного героя Донського козацтва Петра Молодідова, що він твердо стоїть на антимосковських позиціях.

Дошку Столипіна на фасаді Народного Руху якась романтична молодь кілька разів обливала фарбою та навіть рубала сокирою. Я колись сам намагався на ній видряпати щось нецензурне – сплав дуже твердий. І ось, нарешті, її вкрали. Постаралася якась дуже здібна людина, не уявляю, як це вдалося – поруч два банки, наворочені барижні офіси – купа відеокамер, вахтерів, лягавих.

"Наш охранник, придя на работу утром 17 июля, заметил пропажу и сразу вызвал милицию", - сообщили в Народном Рухе Украины, чей офис размещается в этом историческом особняке. "Уголовное производство начато по ст.194, ведутся следственные действия. Виновному грозит штраф или лишение свободы на срок до трех лет", - сказали в Шевченковском РОВД. Рухівці викликали міліцію, бо потрактували цю крадіжку, як злочин, а не як героїзм.

Точно так само, як це трактувало посольство Ерефії, яке Рух нещодавно пікетував. Тобто, Рух протестує проти московської політики, але оберігає московську політику на своїх стінах. У цьому вся сутність націонал-свинопасів. Можна припустити, що якби вони дізналися за підготовку замаху на нинішнього москальського, або на нашого (нема різниці) прем'єра, вони теж настукали б до міліції.

І навіщо українцям таке запілля? Клаузевіц радить: в разі ворожої окупації, спершу вбийте тих своїх чиновників, які намагаються виконувати обов'язки та колаборантів, а вже потому беріться за солдатів противника.

Італійська мафія у США спочатку ображала та обкрадала емігрантів в італійських кварталах, а вже потому, коли всі були видресирувані, взялася за іншоетнічних бариг. Бандерівці багато зусиль витратили на те, щоб повибивати мельниківців та іншу наволоч зі "своїх", бо такий загальний принцип, інакше є неможливою боротьба з титульним ворогом.

Кожна партизанка змушена бити не менше "своїх", ніж чужих. Українська молодь повинна примусити українських свинопасів знов пасти свині, а не виборців. Це стосується в першу чергу не Руху, але парламентських партій, популярних журналістів, володарів громадської думки.

Хоча й приміщення Руху варто було б використати раціональніше. Наприклад, влаштувати там качалку для націоналістичної молоді. Кажуть, Ніцше колись запитали: от ви пишете за уберменша (надлюдину), а чи багато цих уберменшів?

Ну що ви – відповів Ніцше – меншів одиниці, а решта суцільні унтерменші (свинопаси).

Здається, відтоді – вже одиниці унтерменшів (свинопаси зредукувалися до свиней). Щоправда, підозріло багато унтерфеменш.

 

Дмитро Корчинський


Більше читайте тут: http://tsn.ua/analitika/stolipin-i-svinopasi-305040.html

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


Коментарі (2)

Çàãðóçêà...

НИК 2013.08.03, 21:33
ХОЧУ ПОПРАВИТИ НЕОФІТА: НРУ З 1992р КЕРУЄ ДРУГ ЮДЕЇВ Ч-ВІЛ. ВОВК В ШКІРІ ОВЕЧІЙ, А НЕ ПРОСТА ВІВЦЄ. І НЕМА ЧО МОЇХ ВІВЕЦЬ ГАНЬБИТИ -ВОНИ ВОНИ ДАЮТ МОЛОКО І ШЕРСТЬ, А РЕШТА МАЮТ РОБИТИ ПАСТУХИ, ТО Є МИ, др.МИТРЕ. АЛЕ НАС ПОКИ-ЩО ВОВКИ ПЕРЕГРАЮТ, ХОТЬ ЇХ КРАХ БЛИЗЬКИЙ.
Я 2013.08.05, 01:00
Є класна стаття з продовженнями про клептократію, тобто про наш державний устрій. Рекомендую: http://www.3republic.org.ua/ua/analytics/11488 А Фіртці раджу її передрукувати. Буде про що поговорити...
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

328
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1179
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

610
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5391 2
09.09.2019

Напередодні матчу у Вільнюс «висадився» величезний десант українських вболівальників, який фактично «залив» столицю Литви синьо-жовтим кольором.

1051 2
09.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1546

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

400

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2005 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

683 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2396
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

170
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

273
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

944
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

59
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

129
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

876
18.09.2019

В Івано-Франківську двоє дівчат прогулялися містом майже голяка.

39658 2
17.09.2019

Чемпіонат Світу ОМС відбувався за напрямами: перукарське мистецтво, нігтьова естетика, макіяж, моделювання брів.

1870
17.09.2019

Молодший син застрелив старшого на очах у батьків та своєї дружини, зробивши шість пострілів у груди.

1483
16.09.2019

Як виявилося, юний грабіжник, встиг ще й нахуліганити. Він вдарив в обличчя жінку, яка відпочивала у кафе.

4694 1